Autoalarm problem

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Grinch008
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 06.02.2008 14:10
Bydliště: Ostrava

Autoalarm problem

Příspěvek od Grinch008 »

čau mám alarm Meta Security M87A P+ , potřeboval jsem vytáhnout baterku z dalkového ovládání a když jsem ji dal zpátky tak už ta dálka nešla když jsem ho zkusil na té řj vypnout a zapnout ti specialním kličkem tak stejně dalka nefunguje, jen to zapipá a nic, baterku jsem taky zkusil vypojit a nic. Nemáte někdo nějaký návod na tyto alramy? dik.

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoalarm problem

Příspěvek od napster »

Grinch008 píše:čau mám alarm Meta Security M87A P+ , potřeboval jsem vytáhnout baterku z dalkového ovládání a když jsem ji dal zpátky tak už ta dálka nešla když jsem ho zkusil na té řj vypnout a zapnout ti specialním kličkem tak stejně dalka nefunguje, jen to zapipá a nic, baterku jsem taky zkusil vypojit a nic. Nemáte někdo nějaký návod na tyto alramy? dik.

musíš je zase spárovat.Drž dlouho to tlačítlo a ovladači,nebo se koukni do návodu :wink:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Grinch008
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 06.02.2008 14:10
Bydliště: Ostrava

Re: Autoalarm problem

Příspěvek od Grinch008 »

napster píše:
Grinch008 píše:čau mám alarm Meta Security M87A P+ , potřeboval jsem vytáhnout baterku z dalkového ovládání a když jsem ji dal zpátky tak už ta dálka nešla když jsem ho zkusil na té řj vypnout a zapnout ti specialním kličkem tak stejně dalka nefunguje, jen to zapipá a nic, baterku jsem taky zkusil vypojit a nic. Nemáte někdo nějaký návod na tyto alramy? dik.

musíš je zase spárovat.Drž dlouho to tlačítlo a ovladači,nebo se koukni do návodu :wink:
právě vtom spárování je problem viš :) zkoušel jsem ho držet dlouho atd. snad jsem vyzkoušel všechno, ale prostě nejde a návod nemam

Uživatelský avatar
zuzko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: slovensko malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoalarm problem

Příspěvek od zuzko »

Grinch008 píše:čau mám alarm Meta Security M87A P+ , potřeboval jsem vytáhnout baterku z dalkového ovládání a když jsem ji dal zpátky tak už ta dálka nešla když jsem ho zkusil na té řj vypnout a zapnout ti specialním kličkem tak stejně dalka nefunguje, jen to zapipá a nic, baterku jsem taky zkusil vypojit a nic. Nemáte někdo nějaký návod na tyto alramy? dik.
otoc kluc do polohy 1 nech sa ti rozsvietia kontrolky a podrz tlacidlo na ovladaci pokial sirea nezapipa potom vypni a mala by byt naprogramovana
//////podla auta spoznáš vodiča////// I love Golf////
tel:0907 849 756

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoalarm problem

Příspěvek od vento »

Jestliže dálkový ovladač nefunguje, zkontrolujte nejprve stav baterie a pokud je baterie v pořádku,
proveďte resynchronizaci dálkového ovladače následujícím způsobem :
A/ V bezprostřední vzdálenosti od vozidla (cca 1m) stiskněte obě dvě tlačítka na dálkovém
ovladači až do okamžiku, kdy LED přestane blikat. Potom uvolněte tlačítka (LED se rozsvítí).
B/ Stiskněte tlačítko A na dálkovém ovladači a přesvědčte se, zda LED bliká. V případě, že bliká,
resynchronizace je ukončena.
C/ Stiskněte opět tlačítko A na dálkovém ovladači a přesvědčte se, zda systém správně funguje.
http://www.baterky-levne.cz Přivezu vám autodoplnky z DE ,nakupuji také na e-Bay

Uživatelský avatar
Grinch008
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 06.02.2008 14:10
Bydliště: Ostrava

Re: Autoalarm problem

Příspěvek od Grinch008 »

No moc se nedari, baterka je ok, kdyz odpojim baterku a zase pripojim alarm zapipa blinkry zablikaj, ale dalka vubec nereaguje, jo a kontrolka nekdy blika nekdy ne. Na dalce je jen jedno tlacitko. Kdyby se tady nasel nejaky elektrikar z Ostravy to by bylo nej asi. Treba je ovladac špatny ale menil jsem jen baterku tak nevim. Na g2 foru mi borec posilal navod ale je to na jiny typ.

Uživatelský avatar
Grinch008
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 06.02.2008 14:10
Bydliště: Ostrava

Re: Autoalarm problem

Příspěvek od Grinch008 »

No moc se nedari, baterka je ok, kdyz odpojim baterku a zase pripojim alarm zapipa blinkry zablikaj, ale dalka vubec nereaguje, jo a kontrolka nekdy blika nekdy ne. Na dalce je jen jedno tlacitko. Kdyby se tady nasel nejaky elektrikar z Ostravy to by bylo nej asi. Treba je ovladac špatny ale menil jsem jen baterku tak nevim. Na g2 foru mi borec posilal navod ale je to na jiny typ.

Uživatelský avatar
Grinch008
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 06.02.2008 14:10
Bydliště: Ostrava

Re: Autoalarm problem

Příspěvek od Grinch008 »

Je tu někdo z Ostravy kdo by byl schopný se na ten alarm mrknout? Nejsem si jistý jestli ta dálka je funkční a jestli by šel koupit nějaky univerzální ovladač a nevím jak naprogramovat kod do toho odvladače.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“