Kontrolka airbagu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Pavwel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 05.12.2007 20:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka airbagu

Příspěvek od Pavwel »

JaSk píše:
Pavwel píše:Panove,kontrolni otazka,jakto ze nemam kontrolku airbagu,kdyz mam arbagy?Je nekde chyba .Je i varianta golfu kde je arbag a nejsou kontrolky diky ?
8O Neni to spíš nějaká domácí přestavba? Protože dostat do tohohle auta bagy je prej docela snadný... No ale že chybí kontrolka, leda že by si jí měl jinde a nebo ti jen nesvítí. Možná tam taky někdo dal jinou tu krytku, co kreje kontrolky, protože stávající rozbil :wink:


No co ja vim,co s tim kdo prede mnou delal.Jak teda poznam,ze arbagy jsou fuknkcni,kdyz tam nemam kontrolku? Ta krytka je tam lepena dokonce nejakym silikonem,tak je mozny ze tam nekdo dal jenom tu zaslepku.A kam by ta kontrolka airbagu mela bejt zapojena,pokud tam teda chyby jenom ta kontrolka ?

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka airbagu

Příspěvek od RomeoMontek »

yurik píše:
Tak kabel mám vcelku slušnej, žádný domo-robo či něco made in tajwan...a co se týče ostatního tak když člověk dodrží pár pravidel tak se vůbec nic neděje...neděláš to jinak než ty ucha v servisu...a věř že kolikrát jsou to takový ucha že by ses divil co vůbec je možný zkurvit...
ok, ake su tie pravidla prosim ta? napis mi ich, nech viem, co treba dodrzat...a mozno to nerobim inak ako "ucha" v servise, ale ide o to s CIM to robim....pretoze origo vybavenie, co maju vo VW servise asi doma nemas
Tak sem se dneska ptal na problém autoelektrikáře z autorizovaného servisu VW-Škoda a odpálit airbag jde pouze skratem přes ŘJ pytlů... Vagem ani kabelem samo-robo toho nedocílíš...stačí ti to takhle?

Pravidel..jako kroků jak nazpět nandat a zapojit pytel...dodržet to že konektory neporušené apod...ale to už sem tu psal hodněkrát...a ten postup znáš i ty...

A jestli chceš prudit tak si běž prudit někoho jinýho :?
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
mato88
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 491
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tlmače - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka airbagu

Příspěvek od mato88 »

a mne nikto neporadi?? :cry:

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2867
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Kontrolka airbagu

Příspěvek od Peťas »

mato88 píše:a mne nikto neporadi?? :cry:
Vžyť sis i sám odpověděl..... Máš chybu v okruhu airbagu volantu. Změř odpor airbagu a potom proměř samotné vedení mezi airbagem a ŘJ. Osobně bych hledal chybu někde v okolí volantu.
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Uživatelský avatar
mato88
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 491
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tlmače - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka airbagu

Příspěvek od mato88 »

aha,no dobre,zajdem elektrikarovi,diky

Uživatelský avatar
miras
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolínsko-Dobřichov

Re: Kontrolka airbagu

Příspěvek od miras »

Tak už mám problém vyřešený,našel jsem dílnu v Pečkách kde maj diagnostiku...je to 2 kilometry od nás :) ..napíchnul,odstranil a prolustroval zbytek a diagnostika žádnou jinou chybu nehlásí,hurá :)
Nikdo nic neví o dnech příštích......

Uživatelský avatar
mato88
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 491
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tlmače - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka airbagu

Příspěvek od mato88 »

ja budem mat asi ten kruzok zly na volante,sem tam s neho dymi ked startujem :-(

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“