umrelo podsvetleni g3

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
yary1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 17.04.2008 18:54
Bydliště: ZL

umrelo podsvetleni g3

Příspěvek od yary1 »

nevite nekdo :umrelo mi komplet vnitrni podsvetleni-palubka veskere ovladaci prvky pritom kontrolky funkci sviti normalne.palubka je na tom stejne .vse ok krome podsvetleni. vyzkouselo se-druhy vypinac svetel a tlacitka od klimacky vyhrevu skla atd.- u me nic v druhem aute jede vsechno i to po..ne podsvetleni --pojistky ok konektor v pojistkovce zapojeny a napinovany tak jak ma byt (R,U1,U2,) presto mam treba na podsvetleni topeni(kruhove ovladace ) napeti na podsvetleni nulove

Uživatelský avatar
cada12
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lipník nad Bečvou
Kontaktovat uživatele:

Re: umrelo podsvetleni g3

Příspěvek od cada12 »

Čau stalo se mi to taky a kdyz jsem to dal znamemu co mi dela oleje a servis tak rikal ze bylo nehorazne zapraseny konektory u toho nekde tak ze to vycistil. stalo se mi to s tou palubkou a komplet introsem...jinak svetla slit a vsechna elektrika, jen podsviceni inter.

yary1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 17.04.2008 18:54
Bydliště: ZL

Re: umrelo podsvetleni g3

Příspěvek od yary1 »

tak sem se na to dival znova --vsechny svorky sem prosel a nic az to doslo do finale palubka skoro venku tak sem nasel solidne prodreny svazek od napajeni autoradia opreny o kostru.to byl cely problem ale celkem me udivuje ze autoradio bez problemu jelo dal .jinak dik zjistil sem ze nektere svorky sou fakt jak prase

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“