Otevření přihrádky u spolujezdce

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
radim
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02

Otevření přihrádky u spolujezdce

Příspěvek od radim »

Potřeboval bych poradit,nějak se mi podařilo ulomit to otevírání (madlo) co je u přihrádky(kastliku) u spolujezdce,jenže je zavřená.Jak se do ní teď dostanu aniž bych něco ulomil?Díky moc.

Uživatelský avatar
Pavur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Koprivnice
Kontaktovat uživatele:

Prihradka

Příspěvek od Pavur »

Pravdepodobne sa ti zlomil palec ovladacej klucky. Ked tu klucku vytocis co najviac hore tak sa pozri zo spodu a uvidis tam dieru na pravej strane do tej diery strc teny sroubovak, hrubsi tam nevlezie a nahmataj tam otvaraci mechanizmus. Srobovakom otoc tak ze rukovat pojde hore a spicka doju. Tak by sa ti mal ten mechanizmus otvorit. Aspon mne sa to tak podarilo. Ale neslo mi to na prvy pokus. Srobovak by si mal mat zastrceny asi 1,5cm - 2 cm.
Ked nepojde toto tak len tie dvierka roztrhnut a potom zlepit. Ale to uz nerdzi dobre. Original je to zvarane. Tak radsej skusaj tym srobovakom. :wink:

Uživatelský avatar
badboss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Netolice - jihočesko

Příspěvek od badboss »

já do toho šel taky šroubovákem, ovšem zcela zbytečně - v bazaru mi neprodaj samotný madlo jen celej kastlík za 1500,- :? zatím tam mám patentní zavírání na gumičku od tepláků :lol:

Master
Pilot
Pilot
Příspěvky: 734
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Master »

badboss píše:já do toho šel taky šroubovákem, ovšem zcela zbytečně - v bazaru mi neprodaj samotný madlo jen celej kastlík za 1500,- :? zatím tam mám patentní zavírání na gumičku od tepláků :lol:
A co VW? Zeptal bych se tam...

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boost »

Dyť to je uplně jednoduchy. Mě to vychází uplně ideálně na klíček od auta. Vezmeš ho na plocho, strčíš ho do dírky co tam zbyla po tom madlu až na doraz a jakoby přes páku zatlač dolů a kastlík je otevřenej. Já takhle jezdim už asi rok. :-) Už to musím vyměnit.
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
ŠAFA
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 239
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ŠAFA »

Jde to jednoduse opravit - ten caplik co se zlomil jsem nahradil sroubem... Nahral jsem ho do ruda a provalil ho skrz cely to madylko zabrousil do hladka a zastrikl sprejem a neni to poznat a drzi to uz vic nez rok... :wink:
:: ŠAFA ::
BMW e36 328i Touring
VW Golf IV 1.6
/ex: Golf III 1.8, Golf II GTI 16V, Polo 6N 1.4/

Uživatelský avatar
badboss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Netolice - jihočesko

Příspěvek od badboss »

VW(porsche) je poslední místo kam bych šel. Nechci si brát půjčku kvůli madlu :D
ŠAFA: elegantní řešení

Uživatelský avatar
Alakhai77
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alakhai77 »

Tak to madlo kastliku jsem kupoval nove tady u nas v autorizovanem servisu VW a stalo me 260 Kc... teda jestli se bavime o tom stejnem.....

Uživatelský avatar
radim
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od radim »

Díky za rady,už jsem se tam dostal.Teď už jen sehnat to madlo.

Uživatelský avatar
Martin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Martin »

Alakhai77 píše:Tak to madlo kastliku jsem kupoval nove tady u nas v autorizovanem servisu VW a stalo me 260 Kc... teda jestli se bavime o tom stejnem.....
jjá jsem to taky před nedávnem řešil, šroubovákem mezi dvířkama a palubkou, bylo to hned

celou tu kličku bez vložky zámku jsem koupil u VW za necelý tří kila, takže žádná tragédie

Uživatelský avatar
sekep
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od sekep »

jo mas pravdu v origo to koupis okolo 300 a mechaniku co je zezadu asi 400.na vrakaci jsou poradne drahy poslal jsem je stou jejich cenou nekam

Uživatelský avatar
groove
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlavwsko

Příspěvek od groove »

Nevím jak se to ulomilo, ale dle mě je to banalita. Stačí trochu selského rozumu.

Uživatelský avatar
datam
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od datam »

groove píše:Nevím jak se to ulomilo, ale dle mě je to banalita. Stačí trochu selského rozumu.
Hej zlepiť a vystužiť tenkým šrúbikom. Proste navrtáš dieročku do držadla a do palca a celé to zalepíš. Ono sa to ulomí ak zamkneš kaslík a snažíš sa ho otvoriť a zabudneš že si ho zamkol. Inak prirodzená ochrana VW :lol: ale ked potiahneš hore tak to aj tak pekne ulomíš v zámku. Takže keby niekto fakt moc chel tak to stejne otvorí. Ja som zlepil vystužil a funguje na parádu.

Uživatelský avatar
rkdablik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od rkdablik »

To otvírání přijde na 300 a je shodné s golfem 3 jen to musíš rozdělat.Na zadní staně u přihrátky ventta povolíš 3 špoubky a musíš zevnitř vytlačit přední panel aby si se dostal k mechnismu.Až ho budeš mít venku ta akorát přehod rozbitou páčku za novou a vše dej zpět.Je to jednoduchý.Zvlád sem to i já a to je co říct :lol:

Uživatelský avatar
chooki
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od chooki »

ja to mam tiez ulomene a ked som to pozeral po vrakacoch, tak ziadne ok tam nebolo...a ako tu tak pozeram, tak je to asi typicka zavada trojek...sakra...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“