funkce steracu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
jEkOt
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1852
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno doVWn toVWn
Kontaktovat uživatele:

funkce steracu

Příspěvek od jEkOt »

Dnes jsem si valil z prace, samozrejme prselo a mel jsem packu steracu v dolni poloze. Uz nevim jak, ale nejak sem se zamotal rukama kolem packy a sterace mi najednou valili pomalym tempem porad(jestli mi rozumite) Co ja vim, tak sem pouzival jenom tri rychlosti. Nahoru-rychle stirani za sebou,2x nahoru- nejrychlejsi stirani a dolu- pomaly stirani v intervalu cca 3 vteriny. A ted mi to stiralo v pomalym intervalu bez prodlevy. Je to jenom nejaka haluska nebo to opravdu ma takovou funkci??
Loading file happy.rly ...
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce steracu

Příspěvek od Stug »

1)Dej páčku stěračů uplně dolů
2)dej ji hnedka zase nahoru do vypnutý polohy
3)čekej tak dlouho, jakou chceš mít prodlevu ve stírání, až to bude stačit, tak dej tu páčku zase dolu na cyklovač. A tak dlouho, jak byla v normální poloze, tak takový budeš mít prodlevy.

Snad je to jasný a pomůže ti to :wink:
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

vw.vento
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 25.03.2008 18:41
Bydliště: Momentálně Liberec

Re: funkce steracu

Příspěvek od vw.vento »

Čau, no to je taky funkce..To když to s tý dolní polohy vypneš a zase zapneš(prostě 2x za sebou), tak se ten interval zkrátí a je tam "jakoby" rychlejší cyklovač.Aspoň takhle to mám já u vozu..

Uživatelský avatar
jEkOt
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1852
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno doVWn toVWn
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce steracu

Příspěvek od jEkOt »

super, diky. Myslel jsem si neco takovyho, ale nevedel jsem jak to funguje:) Zacinam se vic a vic utvrzovat v nazoru, ze ti nemcouri to maj proste promakany!:)
Loading file happy.rly ...
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

vw.vento
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 25.03.2008 18:41
Bydliště: Momentálně Liberec

Re: funkce steracu

Příspěvek od vw.vento »

Tak promakaný to budou mít určitě!!Ale člověk nikdy neví co od toho auta pak má všechno čekat!! :lol:

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce steracu

Příspěvek od Stug »

Mám averzi vůči fordům, ale i můj orion z roku 86 tuhle funkci měl :)
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

vw.vento
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 25.03.2008 18:41
Bydliště: Momentálně Liberec

Re: funkce steracu

Příspěvek od vw.vento »

Tak já zas takovej pamětník nejsem!!Já zatim ještě studuju..A mám zatim třetí auto a samý VW!! :P

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: funkce steracu

Příspěvek od PlusOne »

Když už jsme u toho, jak je to se zadním stěračem? Když do páčky drbnu jednou, stírá v nějakým nastaveným intervalu. Když do ní po delší době drbnu znova, stírat přestane. Když držím páčku směrem od volantu, ostřikovač ostřikuje, stěrač to párkrát přejede, a pak se zase vypne. Dá se to nějak ovlivnit? Myslím to, abych si s ním setřel fakt jenom JEDNOU, a nemusel myslet na to, že ho mám vypnout.
Dík.
BTW.....TO S TÍM CYKLOVAČEM JSEM TAKY VĚDĚL!!!!!!!!!!! :wink: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :gey:

Uživatelský avatar
RadoDX4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 01.11.2007 17:41

Re: funkce steracu

Příspěvek od RadoDX4 »

No a presne tuto istu funkciu malo aj moje Facko rok 1996

Uživatelský avatar
bembas
Závodník
Závodník
Příspěvky: 641
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín

Re: funkce steracu

Příspěvek od bembas »

Já uvažuju o výměně za páčku s čudlíkem na ovládání zadního stěrače,jen nevím,jak je to zapojené,je tam zásuvka navíc.Jak bude čas,tak to zkusím přehodit,a uvidí se.Stejně se mi to valí ve sklepě
Přílohy
packy.JPG
VW Sharan 1.9 Tdi 4motion
VW touareg 3.0Tdi 176kw

Uživatelský avatar
jEkOt
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1852
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno doVWn toVWn
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce steracu

Příspěvek od jEkOt »

vw.vento píše:Tak promakaný to budou mít určitě!!Ale člověk nikdy neví co od toho auta pak má všechno čekat!! :lol:
jakoze onehdy jsem dotahoval remen od serva a to maj taky promakany, jenom povolit maticku, dotahnout druhou maticku, tim se ten remen natahuje a pak zase maticku utahnout:) proste to maj nemcouri zmaknuty!:P
Loading file happy.rly ...
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce steracu

Příspěvek od KOŠŤÁL »

PlusOne píše:Když už jsme u toho, jak je to se zadním stěračem? Když do páčky drbnu jednou, stírá v nějakým nastaveným intervalu. Když do ní po delší době drbnu znova, stírat přestane. Když držím páčku směrem od volantu, ostřikovač ostřikuje, stěrač to párkrát přejede, a pak se zase vypne. Dá se to nějak ovlivnit? Myslím to, abych si s ním setřel fakt jenom JEDNOU, a nemusel myslet na to, že ho mám vypnout.
Dík.
BTW.....TO S TÍM CYKLOVAČEM JSEM TAKY VĚDĚL!!!!!!!!!!! :wink: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :gey:
To mě taky se*e.A ještě víc mě se*e,že sotva setřu zadní okno,tak je hned zahnojený znova-variant
Obrázek

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce steracu

Příspěvek od Stug »

Nj, ale že ty šíbry, elektrický stahovačky a pozink maj taky zmáknutej, co? :roll:
Poslední dobou vidím nějak jenom ty zápory a málo jich taky neni.

to Vw.vento: Já dostudoval minulej rok :lol:
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
jEkOt
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1852
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno doVWn toVWn
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce steracu

Příspěvek od jEkOt »

hp2 píše:Nj, ale že ty šíbry, elektrický stahovačky a pozink maj taky zmáknutej, co? :roll:
Poslední dobou vidím nějak jenom ty zápory a málo jich taky neni.

to Vw.vento: Já dostudoval minulej rok :lol:
to co rikas, jasny, s tim problemy byvaji, ale je to taky 15 let stary auto...
Loading file happy.rly ...
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce steracu

Příspěvek od napster »

S tím zadním oknem u varoše souhlasim.Jen to setřu projedu v dešti a je to zas*aný jak jetel.Jinak jel jsem s tátovou GII v silnym dešti a někde se stala chyba.Když dam klíček na 2polohu,takk stěrače stíraj,ale jakmile je nastartováno,tak nestíraj.Jel jsem se projet a najednou chcavej jak sviňa a stěrače nejdou :lol: Jinak k těm problémum u GIIIJe to auto starý až 17let a porovnej VW GIII a třeba Škoda Favorit.Nebo ještě lépe porovnej fazole s americkym autem z 70let v USA EL okna,el střecha,klimatizace :lol:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“