funkce steracu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: funkce steracu

Příspěvek od PlusOne »

hp2 píše:Nj, ale že ty šíbry, elektrický stahovačky a pozink maj taky zmáknutej, co? :roll:
Poslední dobou vidím nějak jenom ty zápory a málo jich taky neni.

to Vw.vento: Já dostudoval minulej rok :lol:

Nechte toho s těma rokama, jinak si budu za chvíli připadat jako stařec...mě je 28, a na školu už jenom v dobrém vzpomínám:))))

sussen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 17.11.2007 17:49

Re: funkce steracu

Příspěvek od sussen »

PlusOne píše:Když už jsme u toho, jak je to se zadním stěračem? Když do páčky drbnu jednou, stírá v nějakým nastaveným intervalu. Když do ní po delší době drbnu znova, stírat přestane. Když držím páčku směrem od volantu, ostřikovač ostřikuje, stěrač to párkrát přejede, a pak se zase vypne. Dá se to nějak ovlivnit? Myslím to, abych si s ním setřel fakt jenom JEDNOU, a nemusel myslet na to, že ho mám vypnout.
Dík.
BTW.....TO S TÍM CYKLOVAČEM JSEM TAKY VĚDĚL!!!!!!!!!!! :wink: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :gey:
Zkus do ní drbnout dvakrát rychle za sebou a setřeš jen jednou :wink:

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: funkce steracu

Příspěvek od PlusOne »

sussen píše:
PlusOne píše:Když už jsme u toho, jak je to se zadním stěračem? Když do páčky drbnu jednou, stírá v nějakým nastaveným intervalu. Když do ní po delší době drbnu znova, stírat přestane. Když držím páčku směrem od volantu, ostřikovač ostřikuje, stěrač to párkrát přejede, a pak se zase vypne. Dá se to nějak ovlivnit? Myslím to, abych si s ním setřel fakt jenom JEDNOU, a nemusel myslet na to, že ho mám vypnout.
Dík.
BTW.....TO S TÍM CYKLOVAČEM JSEM TAKY VĚDĚL!!!!!!!!!!! :wink: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :gey:
Zkus do ní drbnout dvakrát rychle za sebou a setřeš jen jednou :wink:
Se za jízdy soustředím na jízdu, né na drbání......to až večer...po jízdě.....:)))

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce steracu

Příspěvek od Stug »

PlusOne píše:
hp2 píše:Nj, ale že ty šíbry, elektrický stahovačky a pozink maj taky zmáknutej, co? :roll:
Poslední dobou vidím nějak jenom ty zápory a málo jich taky neni.

to Vw.vento: Já dostudoval minulej rok :lol:

Nechte toho s těma rokama, jinak si budu za chvíli připadat jako stařec...mě je 28, a na školu už jenom v dobrém vzpomínám:))))
No, mě je sice 20, ale můžu ti říct že na ní v podstatě taky v dobrym vzpomínám, hlavně po obědě, kdy jsem si lebedil s hlavou na lavici a nemusel dělat :?
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
jEkOt
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1852
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno doVWn toVWn
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce steracu

Příspěvek od jEkOt »

hp2 píše:
PlusOne píše:
Nechte toho s těma rokama, jinak si budu za chvíli připadat jako stařec...mě je 28, a na školu už jenom v dobrém vzpomínám:))))
No, mě je sice 20, ale můžu ti říct že na ní v podstatě taky v dobrym vzpomínám, hlavně po obědě, kdy jsem si lebedil s hlavou na lavici a nemusel dělat :?
s tim musim plne souhlasit, to byla proste pohodicka:))
Loading file happy.rly ...
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

vw.vento
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 25.03.2008 18:41
Bydliště: Momentálně Liberec

Re: funkce steracu

Příspěvek od vw.vento »

Tak s atou školou máte pravdu. :P Zatim tam ještě chodim, ale mám před maturitou..A to je největší vopruz!! :roll:

Uživatelský avatar
jEkOt
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1852
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno doVWn toVWn
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce steracu

Příspěvek od jEkOt »

vw.vento píše:Tak s atou školou máte pravdu. :P Zatim tam ještě chodim, ale mám před maturitou..A to je největší vopruz!! :roll:
je to fraska :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Loading file happy.rly ...
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Uživatelský avatar
Hellraiser17
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: stará boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce steracu

Příspěvek od Hellraiser17 »

taky souhlas, ja delam sice maturu až v září ale nicméně je to voser, měli by nám jí dát už jen z principu že jsme tam 4 roky chodili podstivě :lol: jináč u mě funguje zadní stěrač resp. vypne se když ho zmáčknu zrovna ve chvíli když začne stírat.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“