Nesepne sahara . .

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
muficek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 312
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: O.-Dubina, MS.kraj

Re: Nesepne sahara . .

Příspěvek od muficek »

Hlavní je najít toho zakopaného psa,aby bylo autíčko v plné síle.Pokud nesepne sahara,viděl bych to na pojistku,čidlo,relé a nebo nakonec nejhorší varianta a to motorek ventilátoru.Pak jedině upadený nějaký drát.Už jsem asi vyjmenoval všechno,co v tom okruhu je :?: 8)
Fiat Polski 125p,1,3, 44kW,Tuzex
VW Golf mk3,1,8, 55kW,social edition http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=96593" onclick="window.open(this.href);return false;
Š Octavia I,1,9TDi, 66kW,Ambiente
VW Golf mk7, 1,6TDi,77kW, Bluemotion

Uživatelský avatar
K-O-M-I
Řidič
Řidič
Příspěvky: 184
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LitvínoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesepne sahara . .

Příspěvek od K-O-M-I »

snXa_ píše:
K-O-M-I píše:
Zkousel si jestli ti vubec vrtule jde????napojit ji na primo s baterkou...
Zkouse, normalne funguje. .
TDI Forever. . . No smoke, No fun :)

Uživatelský avatar
K-O-M-I
Řidič
Řidič
Příspěvky: 184
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LitvínoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesepne sahara . .

Příspěvek od K-O-M-I »

muficek píše:Hlavní je najít toho zakopaného psa,aby bylo autíčko v plné síle.Pokud nesepne sahara,viděl bych to na pojistku,čidlo,relé a nebo nakonec nejhorší varianta a to motorek ventilátoru.Pak jedině upadený nějaký drát.Už jsem asi vyjmenoval všechno,co v tom okruhu je :?: 8)
POjistka ok, cidlo nove, moturek ventilatoru ok, jeste zkusim vymenit tu jednotku co je pod nadobkou na vodu, prej je to k tomu .. hlavne chci nechat naplnit klimu tak at funguje :lol:
TDI Forever. . . No smoke, No fun :)

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesepne sahara . .

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Tak voda vaří při 100 stupních,v autě vaří při vyšší teplotě proto,že je to přetlaková soustava a tam se bod varu posouvá trochu vejš.Jinak mě se teploměr z normálu ani nehne a větrák běží na tu menší rychlost aniž bych to zaregistroval.A při zvýšení teploty se rozběhne druhá rychlost,ale na teploměru to není skoro vidět
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“