Nokia soundsystem

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
zagy44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 25.11.2007 19:46
Bydliště: Praha

Nokia soundsystem

Příspěvek od zagy44 »

Ahoj vsichni, pred par dny jsem koupil od Martase jeho Golfika, ktery ma v sobe zabudovane radio Gamma a Nokia soundsystem a popravde jsem to jeste moc neprohlizel, jen sonduju, takze sorry za pripadny prihlouply dotazy :lol:

Zajimala by me specifika tehle soustavy - vykon? kolik to ma vubec standardne repro? jaky tam je zesik? jaky tam je basak?

V palubce jsou repra, v prednich dverich nejsou, do zadnich jsem se zatim nedival. Jake jsou moznosti rozsireni o dalsi repra? Nutnost dat jiny zesik? Kvalita zvuku - ma ten soundsystem nejake vyrazne plusy a minusy?

Popravde bych to auto chtel zachovat tak jak je, takze bych tu muziku nerad kuchal, i radio bych nechal, jen to chci trochu upravit - co radite, kdo s timhle mate zkusenosti?

Predem diky! :wink:
Naposledy upravil(a) zagy44 dne 21.06.2008 11:13, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
NeoGenX
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1771
Registrován: 04.01.2008 19:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Nokia soundsystem

Příspěvek od NeoGenX »

Tak musis si to poslechnout at vis jak to hraje...osobne nokia soundsystem neznam ale myslim ze to nebude nejaka valna zvukova extaze...spis naopak vzhledem k tomu ze nokia je predevsim vyrobce mobilu...ale jak rikam...poslechni a uvidis...o dalsi repra to muzes obmenit vzdy...a jestli je treba dalsi zesik to musis zjistit podle toho kolik repraku mas na radio pripojenych...
VW Golf Sportsvan 2017; 2.0 TDi 110kW R-Line

zagy44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 25.11.2007 19:46
Bydliště: Praha

Re: Nokia soundsystem

Příspěvek od zagy44 »

NeoGenX píše:Tak musis si to poslechnout at vis jak to hraje...osobne nokia soundsystem neznam ale myslim ze to nebude nejaka valna zvukova extaze...spis naopak vzhledem k tomu ze nokia je predevsim vyrobce mobilu...ale jak rikam...poslechni a uvidis...o dalsi repra to muzes obmenit vzdy...a jestli je treba dalsi zesik to musis zjistit podle toho kolik repraku mas na radio pripojenych...
Dobry, diky... Ale ted bych rad slysel neco od cloveka, kterej o tom neco vi.

Uživatelský avatar
NeoGenX
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1771
Registrován: 04.01.2008 19:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Nokia soundsystem

Příspěvek od NeoGenX »

He...sorrac jestli jsem te nejak urazil svym prispevkem ale neni tam nic co by nebyla pravda...ja byt na tvem miste, vysypu "NOKIA SOUNDSYSTEM VEN" a podivam se po PORADNEM ozvuceni...jak drahem zalezi na tvoji narocnosti co se hudby tyce
VW Golf Sportsvan 2017; 2.0 TDi 110kW R-Line

Uživatelský avatar
snXa_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 21.02.2008 22:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia soundsystem

Příspěvek od snXa_ »

NeoGenX píše:He...sorrac jestli jsem te nejak urazil svym prispevkem ale neni tam nic co by nebyla pravda...ja byt na tvem miste, vysypu "NOKIA SOUNDSYSTEM VEN" a podivam se po PORADNEM ozvuceni...jak drahem zalezi na tvoji narocnosti co se hudby tyce
ja osobne bych volil Booze nvm jak se to pise ale je to origos hudba do Audin
Život je na nic nasleduj intinkt VW

zagy44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 25.11.2007 19:46
Bydliště: Praha

Re: Nokia soundsystem

Příspěvek od zagy44 »

NeoGenX píše:He...sorrac jestli jsem te nejak urazil svym prispevkem ale neni tam nic co by nebyla pravda...ja byt na tvem miste, vysypu "NOKIA SOUNDSYSTEM VEN" a podivam se po PORADNEM ozvuceni...jak drahem zalezi na tvoji narocnosti co se hudby tyce
Ne, neurazil, jen mi jde o to, ze tohle mi dokaze rict kazdej. Ja mam jeste Ibizu, kde se bude delat komplet nova hudba, ale tohle auto chci zachovat tak jak je, uz kvuli tomu, ze to je 20 Jahre Edition. Ten soundsystem tam proste chci zachovat, ja zas na hudbu nejake extra naroky nemam, jen me zajima, co se s tim da vsechno udelat a jak to pripadne resit, proto jsou pro me rady typu "soundsystem vyhodit a dat vsechno novy" k nicemu.

Uživatelský avatar
NeoGenX
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1771
Registrován: 04.01.2008 19:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Nokia soundsystem

Příspěvek od NeoGenX »

Potom jsem ti napsal ze jestli chce dodat nejaky audio, musis zjistit kolik repro je v aute a ktere je pripojene na radio...na radio pripojis 4 repro...muzes i vic ale uz mu snizujes vykon...jo jinak ta znacka do audin je bosse
VW Golf Sportsvan 2017; 2.0 TDi 110kW R-Line

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia soundsystem

Příspěvek od yurik »

ked uz, tak ta znacka je BOSE ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Nokia soundsystem

Příspěvek od Bastard »

No musím se Nokia repráků zastat, protože na svou dobu hrály opravdu královsky. Máme je dodnes ve fiestě a parametry opravdu mají. Srovnávát to se současnými Bose atd. mi přijde maximálně nemístné :roll: :wink:

Uživatelský avatar
Phate
Profík
Profík
Příspěvky: 1109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kyjov-Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia soundsystem

Příspěvek od Phate »

Jo tak nokia byly opravdu ve sve dobe hodne dobre, a dodnes hraji v GIII mnohem lip nez seriovky v octaviich I. co se tyce zesilovace, vetsinou to byvalo delane tak ze predni repro bylo hnane z radia a zadni + subwoofer byl hnany z toho zesilovace, ale u GIII jsem se s tim jeste nesetkal, tohle znam z AUDI.
Tiguan Highline 2.0 TDi - 110KW - DSG7 - Tungsten
GOlf III, 2.8 VR6.

Uživatelský avatar
Martas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia soundsystem

Příspěvek od Martas »

repro jsou i v předních dveřích :!:
2x výška v palubce
2x sředobas ve př. dveřích
2x výška v zadních dveřích u kliky
2x středobas v zadních dveřích
Obrázek

Uživatelský avatar
Martas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia soundsystem

Příspěvek od Martas »

pošli mi do SZ mail a já ti pošlu alespoň schéma zapojení
Obrázek

Uživatelský avatar
snXa_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 21.02.2008 22:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia soundsystem

Příspěvek od snXa_ »

yurik píše:ked uz, tak ta znacka je BOSE ;)
Jo supr ted vim jak se pise.. rozhodoval sem se mezi S nebo Z ale rozhodl jsem se spatne :)
Život je na nic nasleduj intinkt VW

zagy44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 25.11.2007 19:46
Bydliště: Praha

Re: Nokia soundsystem

Příspěvek od zagy44 »

Martas píše:pošli mi do SZ mail a já ti pošlu alespoň schéma zapojení
V pohode, az mi budes davat TP, tak to poresime, nechtel jsem te votravovat po telefonu a byl jsem zvedavej. Tech prednich repro jsem si nevsim, asi jsem byl na drogach :D

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“