Vyhřívání zadního skla + vyhřívání trysek ostřikovače

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Vyhřívání zadního skla + vyhřívání trysek ostřikovače

Příspěvek od Bastard »

prigi píše:
Bastard píše:Tak jako důležitý je, že to funguje, ale ve vlastním zájmu bych ty kábliky spravil nějak pořádně, jakmile to bude možný... Protože když budeš mít moc tenký drátky k tomu ohřevu okna, tak se můžou proudem docela dost zahřát. Asi teda ne tak moc, aby to chytlo, ale ta možnost tu je... :?

A jinak není zač.
.) to mám v plánu. ad1 tyhle zpatlaniny nemám rád. ad2 si pamatuju co mi kdysi udělal za kouřovou clonu moskvič když jsem k ventilátoru vedl šťávu takovejma těma tenkejma káblíkama k reprákům...)
Já je přímo nesnáším. Nejhorší je dostat pod ruky auto, ve kterým se předtím hrabalo hovado, co nemělo ani tucha o elektrice a dali mu do ruky rychlosvorky :evil:

Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Vyhřívání zadního skla + vyhřívání trysek ostřikovače

Příspěvek od prigi »

Bastard píše:
prigi píše: .) to mám v plánu. ad1 tyhle zpatlaniny nemám rád. ad2 si pamatuju co mi kdysi udělal za kouřovou clonu moskvič když jsem k ventilátoru vedl šťávu takovejma těma tenkejma káblíkama k reprákům...)
Já je přímo nesnáším. Nejhorší je dostat pod ruky auto, ve kterým se předtím hrabalo hovado, co nemělo ani tucha o elektrice a dali mu do ruky rychlosvorky :evil:
No rychlosvorky jsou myslím ještě ta lepší varianta. Můj otec je na takovýhle úpravy expert. jeho fenomenální izolování kabelů průhlednou páskou a světoznámé fixování kabelů na zkoušku plastelínou překonají snad jen dva dtáty zakapaný voskem... toho zmiňovanýho moskviče jsem měl po něm. Naše rodina v něm jezdila 10let. Když jsem vyděl některý jeho zlepšováky tak jsem se divil že jsme to vůbec přežili... :mrgreen:
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“