po nastartování se vypne rádio

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
expendable
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 17.03.2008 19:44
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

po nastartování se vypne rádio

Příspěvek od expendable »

zdravim...včera jsem vypojoval rádio a spojil se mi na moment provozní plusovej kabel s kostrou. Podíval jsem se na pojistku a byla v pohode, tak jsem usoudil, že je vše v pořádku..ale dneska když jsem při dnes jízdě chtěl zapnout radio, tak nic. Doma jsem to koumal víc a když dám klíček do zapalování a pootočim s nim (ještě před polohou I) tak radio funguje, ale jakmile otočím klíčkem do polohy I, tak se vypne...jeste jeden postřeh, ještě před tím, než sem spojil tan kabel, tak aby radio hralo, musel jsem strčit kliček do zapalování a pootičit s nim a když sem kličkem otočil zpět ( v té poloze jde vytáhnout) tak stale hralo, těď už, ale ne. Napadl mě jedině X kontakt..napadá někoho v čem by mohl být ještě problém??

Uživatelský avatar
expendable
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 17.03.2008 19:44
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: po nastartování se vypne rádio

Příspěvek od expendable »

dneska sem zkousel kamosovo rele na x kontakt a t je to porad stejny...tag nemam jinou moznost, nez dat radio napojit jen ze stalyho napeti a pri kazdym vypnuti cekat 5s, nez se vypne... :evil:

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: po nastartování se vypne rádio

Příspěvek od fleer »

pojistky jsi opravdu prošel všechny dobře?
a ne bo by byla možnost ještě spínačka, coz by se dalo vyzkoušet žárovkovou zkoušečkou.
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

Uživatelský avatar
expendable
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 17.03.2008 19:44
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: po nastartování se vypne rádio

Příspěvek od expendable »

jj, pojistky sou vsechny v poradku...kontroloval sem to 3x. jj, ta spinacka ma taky napadla...no nic, jinyho mi nezbyva, nez to vyzkouset!

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“