ofuk čelního skla

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
wento
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 10.07.2008 09:40
Bydliště: Vyškovsko

ofuk čelního skla

Příspěvek od wento »

nikde sem to nenašel,tak se zeptám.slabě fouká i na 4ku.když prší tak se mlží.dík za rady
VENTO TD
mazda 323f V6 24v GT

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: ofuk čelního skla

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Tak bude v pytli nějaká klapka,nebo táhlo od topení,který přepínají proud vzduchu nahoru a dolu
Obrázek

Mitfara
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 16.11.2007 07:34
Bydliště: *Nový Jičín <-> Odry*
Kontaktovat uživatele:

Re: ofuk čelního skla

Příspěvek od Mitfara »

KOŠŤÁL píše:Tak bude v pytli nějaká klapka,nebo táhlo od topení,který přepínají proud vzduchu nahoru a dolu
kdyz bude klapka v ...to musi cela palubka ven?
.________
/_/__.|.__\____
[(V)_|___(W)_/

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: ofuk čelního skla

Příspěvek od KOŠŤÁL »

To nevím,ale myslim,že topení jde vyndat,aniž bys musel vyndat palubku.Ale to nám poví někdo zkušenější
Obrázek

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: ofuk čelního skla

Příspěvek od yurik »

bohuzial bez toho, aby si dal von palubku teleso kurenia nevyberies
Obrázek

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: ofuk čelního skla

Příspěvek od Stepix »

opravte mě někdo, ale ventilátor a štelování proudění vzduchu je každé něco něco jiného. Osobně bych vyzkoušel, jestli ti na 4. stupeň fouká třeba na nohy, nebo na hlavu hodně, nebo stejné prd, pak bych řešil vadu v ovladači, nebo ve ventilátoru. Pokud je to OK, tak nezbývá nic jiného než klapky, kolečka regulace (co jsou za panelem) a možná ňáký táhýlka... to jsem zase chytrej :lol:

davidak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 03.10.2007 15:54

Re: ofuk čelního skla

Příspěvek od davidak »

No a nebo staci vymenit jenom ten prachovy filtr... pokud je tam bordel, tak ti to take nebude foukat.

Uživatelský avatar
Wintidy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 16.02.2008 20:42

Re: ofuk čelního skla

Příspěvek od Wintidy »

davidak píše:No a nebo staci vymenit jenom ten prachovy filtr... pokud je tam bordel, tak ti to take nebude foukat.
Výměna prach.filtru mu moc nepomůže, taky mám obdobný problém, i když né tak akutní, a prach.filtr mám nový a změna k lepšímu žádná. Spíš bych to viděl na klapky.
Mám Golfa s baťohem, ale že se do něj vejde
VW Vento; VW Bora Variant

Uživatelský avatar
wento
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 10.07.2008 09:40
Bydliště: Vyškovsko

Re: ofuk čelního skla

Příspěvek od wento »

Stepix píše:opravte mě někdo, ale ventilátor a štelování proudění vzduchu je každé něco něco jiného. Osobně bych vyzkoušel, jestli ti na 4. stupeň fouká třeba na nohy, nebo na hlavu hodně, nebo stejné prd, pak bych řešil vadu v ovladači, nebo ve ventilátoru. Pokud je to OK, tak nezbývá nic jiného než klapky, kolečka regulace (co jsou za panelem) a možná ňáký táhýlka... to jsem zase chytrej :lol:
no jo ale já mám ten posr.... thermotronic.takže se musím trefit s teplotou.a právě nevím jestli to funguje i na ofuk.
VENTO TD
mazda 323f V6 24v GT

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Stepix píše:opravte mě někdo, ale ventilátor a štelování proudění vzduchu je každé něco něco jiného. Osobně bych vyzkoušel, jestli ti na 4. stupeň fouká třeba na nohy, nebo na hlavu hodně,
Topic se jmenuje ofuk čelního skla,tak jsem předpokládal,že mu to nefouká na okno :D
Obrázek

Mitfara
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 16.11.2007 07:34
Bydliště: *Nový Jičín <-> Odry*
Kontaktovat uživatele:

Re: ofuk čelního skla

Příspěvek od Mitfara »

Stepix píše:opravte mě někdo, ale ventilátor a štelování proudění vzduchu je každé něco něco jiného. Osobně bych vyzkoušel, jestli ti na 4. stupeň fouká třeba na nohy, nebo na hlavu hodně, nebo stejné prd, pak bych řešil vadu v ovladači, nebo ve ventilátoru. Pokud je to OK, tak nezbývá nic jiného než klapky, kolečka regulace (co jsou za panelem) a možná ňáký táhýlka... to jsem zase chytrej :lol:
jo,jasne pohrat si s tahylkama..ale to mam oki...mam tdi a zda se mi,ze mi to v zime malo topi...takze klapky? a ktem se dostanu tak,zte vytahnu celou palubku?
.________
/_/__.|.__\____
[(V)_|___(W)_/

Uživatelský avatar
Wintidy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 16.02.2008 20:42

Re: Re:

Příspěvek od Wintidy »

KOŠŤÁL píše:
Stepix píše:opravte mě někdo, ale ventilátor a štelování proudění vzduchu je každé něco něco jiného. Osobně bych vyzkoušel, jestli ti na 4. stupeň fouká třeba na nohy, nebo na hlavu hodně,
Topic se jmenuje ofuk čelního skla,tak jsem předpokládal,že mu to nefouká na okno :D
Taky jsem to tak pochopil.
Mám Golfa s baťohem, ale že se do něj vejde
VW Vento; VW Bora Variant

Uživatelský avatar
Wintidy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 16.02.2008 20:42

Re: ofuk čelního skla

Příspěvek od Wintidy »

Tak konkrétní dotaz k ofuku čelního skla. Mě se to taky mlží a když zkusím jak to fouká při poloze jen na sklo, tak středové průduchy v poho, ale ty krajní skoro nic. Je to tak normální nebo je někde zrada???
Mám Golfa s baťohem, ale že se do něj vejde
VW Vento; VW Bora Variant

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: ofuk čelního skla

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Wintidy píše:Tak konkrétní dotaz k ofuku čelního skla. Mě se to taky mlží a když zkusím jak to fouká při poloze jen na sklo, tak středové průduchy v poho, ale ty krajní skoro nic. Je to tak normální nebo je někde zrada???
Mě ty krajní taky foukaj míň...
Obrázek

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ofuk čelního skla

Příspěvek od JaSk »

Fouká to celý ná*ovno. Jen to výborně topí, to se musí nechat. Mě osobně se sice přepínaly, ale beztak to foukalo všude možně. Rozebral bych to a koukl na klapku. Mam ten dojem, že jde vyndat zespoda palubky, když sundáš ty spodní dily, ale je to jen takovej dojem...
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“