el. stahovani oken

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
noreking
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

el. stahovani oken

Příspěvek od noreking »

Caute .. mam problem s dojezdama oken na mojem VW G3 r.v 1994.. do nedavna mi sli na dalku zavrit okna a nedavno se mi stalo ze zadni okno za ridicem nejede na nahoru pri zavreni dalkacem...

Na tlacitku ale jede normalne nahoru a dolu ..aji pri otevreni taky sjede dolu ...

Aji sem si vsiml ze kdyz prijedu a vypnu klicek tak nez otevru dvere muzu jeste v nejakem casovem intervalu pomoci tlacitek zavrit okna ..jak mile otevru dvere nejde to .. to je logicke ..ale to zadni okno jde oterirat a zavirat i kdyz uz sou dvere otevrene .. kde by mohl byt prolem ?

Diky za kazdou radu

Will
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.03.2008 06:46
Bydliště: okr. Uh. Hradiště obec: Bojkovice

Re: el. stahovani oken

Příspěvek od Will »

Mam podobny problem ale se stresakem uz se nedovira pri zamceni auta (nemam dalkove). Krom toho uz mi odesly dve elektroniky oken a jdu do svihadel a zadna elektronika.

Uživatelský avatar
rostaVR6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Silesia

Re: el. stahovani oken

Příspěvek od rostaVR6 »

Asi to bude rozbitý :lol: Sorry za OT Nore :mrgreen:

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: el. stahovani oken

Příspěvek od fridrikh »

Sundat tapec příslušný gumičky a kouknout, jestli nějakej z káblíků není přetrhlej, protože jinak by to dělaly všecky okýnka. No, ale jinak můžeš být rád, že je to taková pi****na, může se taky stát, že místo opravování káblíků budeš opravovat pojezdy dřívky. Jinak já vím, čím to je.............. je to pokažený :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“