opěrky hlavy

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cherrynka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 31.07.2008 07:30
Bydliště: má rodná Vysočina

opěrky hlavy

Příspěvek od Cherrynka »

tak mi přišli potahy od abeny ale nevim, jak vytáhnout opěrky hlavy, ty potahy maj jen výřez a mě se to nechce prostřihnout, abych to přetáhla,kdyřž už to stálo takovej balík, poradíte někdo, já vim že je to prkotina :oops:

Uživatelský avatar
Unihero
Profík
Profík
Příspěvky: 930
Registrován: 02.11.2007 12:17
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: opěrky hlavy

Příspěvek od Unihero »

Cherrynka píše:tak mi přišli potahy od abeny ale nevim, jak vytáhnout opěrky hlavy, ty potahy maj jen výřez a mě se to nechce prostřihnout, abych to přetáhla,kdyřž už to stálo takovej balík, poradíte někdo, já vim že je to prkotina :oops:
jak máš ty dvě tyčky v takovejch plastovejch kroužkách tak na jednom je takovej mačkací mechanismus, tak to na tý jedný zmáčkni, musíš pořádně zabrat, drží to tam ale jde to, nedávno jsem je sundaval taky...
tady dávám foto pro představu....je to ten v levo, doufám že to je to co jsi potřebovala vědět:-) jen trochu musíš zabrat :ura1:
Přílohy
neroušek.jpg

Uživatelský avatar
Cherrynka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 31.07.2008 07:30
Bydliště: má rodná Vysočina

Re: opěrky hlavy

Příspěvek od Cherrynka »

Unihero píše:
Cherrynka píše:tak mi přišli potahy od abeny ale nevim, jak vytáhnout opěrky hlavy, ty potahy maj jen výřez a mě se to nechce prostřihnout, abych to přetáhla,kdyřž už to stálo takovej balík, poradíte někdo, já vim že je to prkotina :oops:
jak máš ty dvě tyčky v takovejch plastovejch kroužkách tak na jednom je takovej mačkací mechanismus, tak to na tý jedný zmáčkni, musíš pořádně zabrat, drží to tam ale jde to, nedávno jsem je sundaval taky...
tady dávám foto pro představu....je to ten v levo, doufám že to je to co jsi potřebovala vědět:-) jen trochu musíš zabrat :ura1:
Super, díky za radu!! :D

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: opěrky hlavy

Příspěvek od yurik »

predne su v sedadle uchytene zavlackou, ktoru vidis, ked sa zboku pozries do toho plastoveho osadenia opierky...pekne sa da povytlacit tenkym srobovakom a potom ju kliestami vytiahnes a zadne sa vyberaju jednoducho potlacenim tej plastovej poistky na bok
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“