Mokrý strop - déšť ?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
BackerYoung
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 16.07.2008 13:06
Bydliště: Jak kdy :-)

Mokrý strop - déšť ?

Příspěvek od BackerYoung »

Zdravím klubáci,

Když prší a já nestojím přímo na narovině tak mi do auta zatéká někudy mezi dvěřma a stropem netušíte kde by to mohlo být ?

Díky.. 8)

Uživatelský avatar
snXa_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 21.02.2008 22:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokrý strop - déšť ?

Příspěvek od snXa_ »

BackerYoung píše:Zdravím klubáci,

Když prší a já nestojím přímo na narovině tak mi do auta zatéká někudy mezi dvěřma a stropem netušíte kde by to mohlo být ?

Díky.. 8)
Mas sibr? jestli jo tak ti spatne tesni guma.nebo zadnima dverma okolo ty pruchodky
Život je na nic nasleduj intinkt VW

Uživatelský avatar
BackerYoung
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 16.07.2008 13:06
Bydliště: Jak kdy :-)

Re: Mokrý strop - déšť ?

Příspěvek od BackerYoung »

Jj mám šíbr ted mi auto stálo tejden na zahradě protože jsem byl pryč a lehce mokro je pouze u řidiče.

Adams
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1705
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokrý strop - déšť ?

Příspěvek od Adams »

BackerYoung píše:Jj mám šíbr ted mi auto stálo tejden na zahradě protože jsem byl pryč a lehce mokro je pouze u řidiče.
Jo tak jsem mel podobny problem, sice GII,ale pres spatnou gumy sibru mi tam teklo a cela stropnice plna vody, fakt lahudka.

Uživatelský avatar
BackerYoung
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 16.07.2008 13:06
Bydliště: Jak kdy :-)

Re: Mokrý strop - déšť ?

Příspěvek od BackerYoung »

Jj přesně tak lahůdka největší :-D


Takže mám koupit pouze to těsnění? Ale mě se zdá, že to spíše protejká jakoby tím těsněním co je na střeše ta tvrdší guma po celé délce.

Jinak kde to koupím nejrychleji ?

Jo a jěště mi po těch 10dnech stání klekla baterka :-D To jsou radosti. Tak jsem letěl pro kabel a už to frčí jinak máte v merku nějaké solidní baterky ? plus ceny ?

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokrý strop - déšť ?

Příspěvek od napster »

Co takhle pročistit ty odvodňovací kanálky?? Kámoš měl podobný problem na Octavii I a pomohlo mu to.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
BackerYoung
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 16.07.2008 13:06
Bydliště: Jak kdy :-)

Re: Mokrý strop - déšť ?

Příspěvek od BackerYoung »

NApster: Jo já měl předtím pujčenou OI taky na měsíc a zatejkalo tam taky.


Jak byh to měl pročistit ? To se musí nějak sundat nebo tak ? Díky.

Uživatelský avatar
meso26
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 27.06.2008 13:05
Bydliště: Detva

Re: Mokrý strop - déšť ?

Příspěvek od meso26 »

to precistis uplne v pohodicke nejakym strunovym dratom,alebo hrubsim kablom. Skus to cistit zo spodku od dvery. Ked otvoris predne dvere tak na stlpiku je taky gumovi cudlik a to je ten odvodnovaci kanalek od sibru.

Uživatelský avatar
BackerYoung
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 16.07.2008 13:06
Bydliště: Jak kdy :-)

Re: Mokrý strop - déšť ?

Příspěvek od BackerYoung »

No v tom to asi nebude kape mi to jak končí stropní deska u čelního skla čili je to asi tím těsněním co je na střeše.

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokrý strop - déšť ?

Příspěvek od napster »

BackerYoung píše:No v tom to asi nebude kape mi to jak končí stropní deska u čelního skla čili je to asi tím těsněním co je na střeše.
a neteče ti tam anténou?? třeba už ti netěsný,jestli jí máš na střeše... :wink:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
BackerYoung
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 16.07.2008 13:06
Bydliště: Jak kdy :-)

Re: Mokrý strop - déšť ?

Příspěvek od BackerYoung »

Nevím ale mokrý strop je jenom ve předu kde končí u antény ne. JInak tam zatejká jenom když stojí s autem na křivo (jedná strana níž jak ta druhá) když stojím na rovném místě tak NE....

Uživatelský avatar
meso26
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 27.06.2008 13:05
Bydliště: Detva

Re: Mokrý strop - déšť ?

Příspěvek od meso26 »

No a nedaval si si menit niekedy celne okno???? A ku tym odvodnovacim kanalikom co som ti uz pisal chcem povedat len tolko,ze ak su zapchate a neodteka cez ne voda tak sa nazbiera a tecie na strop. Cize pre istotu sa na tie kanaliky pozri a precisti ich tak ako som ti to napisal predtym. A este je jedna moznost,ze ak si aj nemenil celne okno tak môze byt odhrdzavene lepidlo. Robim v autoskle a u G III a VENTA je to bezna vec.

Uživatelský avatar
BackerYoung
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 16.07.2008 13:06
Bydliště: Jak kdy :-)

Re: Mokrý strop - déšť ?

Příspěvek od BackerYoung »

Super díky za rady já ho neměnil ale mám takové tušení, že někdo předemnou ano. Zítra se na to podívám ale nevím jestli najdu ten konec těsnění :-D

Uživatelský avatar
fastr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokrý strop - déšť ?

Příspěvek od fastr »

Přes to těsnění tam normálně trochu teče, ono to nikdy netěsní na sto procent, protože to okno prochází přes střechu nahoru a dolu a kdyby bylo na fest, tak by neprošlo. Na to jsou tam ty sběrače vody a odtokové hadičky. Ty hadičky jsou 4, v každém rohu jedna. Pokud stojíš nakřivo tak se voda nahromadí na jedné straně a když nemá kama odtéct, tak vyteče na strop. Ale je ještě jedna možnost co se ni stalo a to, že se uprostřed odlepilo sklo od toho rámu z té tvrdé gumy co ho drží a voda protékala tama a protože je to mimo ty okapničky tak šla na stropnici.

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokrý strop - déšť ?

Příspěvek od Stug »

BackerYoung píše:No v tom to asi nebude kape mi to jak končí stropní deska u čelního skla čili je to asi tím těsněním co je na střeše.
Prosimtebe, přestaň řikat "tim to asi nebude", vezmi ten drát a prošťouchni to. Tím na to buď přijdeš, nebo alespoň vyřadíš jednu možnost a můžeš zkoušet a zkoumat další a někam se hneš.
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“