Zapojení přídavných el. zařízení

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Xtuner
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 05.09.2008 22:59
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Zapojení přídavných el. zařízení

Příspěvek od Xtuner »

Zdravím, mám dotaz ohledně zapojení přídavných zařízení.Konkrétně se jedná o osvětlení interiéru neony, chtěl bych to zapojit normálně přes vypínač ale vůbec nevím odkud vzít napájení kde je nějaká svorkovnice nebo něco podobného kde se pro tyto podobné účely dá vzít napájení.Tahání kabelů od baterky se mi moc nezamlouvá.Budu moc rád za kažou radu a pokud možno i foto kam to připojit a jak se k tomu dostat.Jo a jedná se o G III. r.v. 97, 1,6 55KW

Uživatelský avatar
budback
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 346
Registrován: 25.09.2007 19:19
Bydliště: kousek od Třeboně
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení přídavných el. zařízení

Příspěvek od budback »

Nejlepší je táhnout to od baterky, jinde bych to netahal ... je to složitý a zbytečný .... za brzdovým pedálem je gumová průchodka do interiéru ... :wink: hlavně za baterku pojistku s odpovídající hodnotou ... a správné kabely ( průřez )

Uživatelský avatar
mates-vento
Závodník
Závodník
Příspěvky: 659
Registrován: 20.08.2008 02:12
Bydliště: někde mezi HK a Pce

Re: Zapojení přídavných el. zařízení

Příspěvek od mates-vento »

Asi tag, jinak to můžeš sice tahat z pojistkovky, vostej plus bejvá většinou červenej, ale s tim by mohlo bejt ještě víc s*aní, bo by si asi musel pájet (rychlospojky nebrat)... Já sem si pro svoje účely natáh vostrej plus od baterky projistotu 10kou kablem s 40A pojistkou, ten spínám přes relé spínačkou a mám to hozený na rádio, podsvícení popelníků, elektrický vokna a časem ještě pár věcí přibude. A je to v klidu ;)
Opět pojízdný G3 AFN sedan, mezitím na měsíc G3 GTI ABF, na zimu 3C BMP a občas G3 Varoš 1Z.
http://danel-auto.cz/ (Pardubice - Trnová)

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení přídavných el. zařízení

Příspěvek od napster »

nejjednoduší co je, je vyndat zapalovač a z jeho drátu napojit jiný kabely ke spínač a na neon,jinak určitě natáhnout pojistku :wink:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“