pomoc interier GIII na černo

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
LEMRA
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 14.05.2008 15:12
Bydliště: LIBEREC
Kontaktovat uživatele:

pomoc interier GIII na černo

Příspěvek od LEMRA »

sem trubka nemůžu to tu nikde najít jak vyndat strop a lišty kolem dveří na GIII 3dv
a eště poraďte jak vyndám betu s kazetou .. to mě zabije!!!
a omlouvám se že tapetuju když to tu určo někde je
LEMRAMOTORSPORT

Uživatelský avatar
colorconceptGT
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR EAST METROPOLITAS (SR-KE)
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc interier GIII na černo

Příspěvek od colorconceptGT »

listy idu drobnym nasilimmm....
a radio malo by mat take zaslepky na kraji....v pravo a lavo dole... take oble zakoncenia radia.....tie das von a vlozis tam nieco ploche a dost dlhe....zase nie pol metra....tym sa roztlacia take zarazky a hop a je von....pokial to tam nemas pozahinane jak som mal ja to bola maturita....skoro som to porubal...

Uživatelský avatar
LEMRA
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 14.05.2008 15:12
Bydliště: LIBEREC
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc interier GIII na černo

Příspěvek od LEMRA »

colorconceptGT píše:listy idu drobnym nasilimmm....
a radio malo by mat take zaslepky na kraji....v pravo a lavo dole... take oble zakoncenia radia.....tie das von a vlozis tam nieco ploche a dost dlhe....zase nie pol metra....tym sa roztlacia take zarazky a hop a je von....pokial to tam nemas pozahinane jak som mal ja to bola maturita....skoro som to porubal...
aha drobnym nasilím tak to je neco pro mě... ted co je to drobné :lol: no ja prave nevědel jestli není nakej fígl...ale dekuji a dekuji i za radio
LEMRAMOTORSPORT

Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: pomoc interier GIII na černo

Příspěvek od prigi »

Prohledej témata ohledně poškozenýho střešního okna na G3. Někde je tam odkaz na ruský stránky.Je tam celkem detailně nafocená demontáž interiéru. Nechce se mi to hledat.
Nebo napiš JaSkovi ten má myslím praxi.)
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc interier GIII na černo

Příspěvek od napster »

prigi píše:Prohledej témata ohledně poškozenýho střešního okna na G3. Někde je tam odkaz na ruský stránky.Je tam celkem detailně nafocená demontáž interiéru. Nechce se mi to hledat.
Nebo napiš JaSkovi ten má myslím praxi.)

jj ten tušim s Jaskem měnil celej interier.Ty máš světlej interier??Jinak kdyby si chtěl ičerný strop,tak zde je návod i jak sundat ten strop http://www.vwgolf.cz/FAQDetail.asp?FAQI ... 3078ADD994}
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
LEMRA
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 14.05.2008 15:12
Bydliště: LIBEREC
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc interier GIII na černo

Příspěvek od LEMRA »

napster píše:
prigi píše:Prohledej témata ohledně poškozenýho střešního okna na G3. Někde je tam odkaz na ruský stránky.Je tam celkem detailně nafocená demontáž interiéru. Nechce se mi to hledat.
Nebo napiš JaSkovi ten má myslím praxi.)

jj ten tušim s Jaskem měnil celej interier.Ty máš světlej interier??Jinak kdyby si chtěl ičerný strop,tak zde je návod i jak sundat ten strop http://www.vwgolf.cz/FAQDetail.asp?FAQI ... 3078ADD994}
pánové moc děkuji ... už to mám hotové ... vypadá to supr dal bych foto dybych vědel jak :)
LEMRAMOTORSPORT

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc interier GIII na černo

Příspěvek od napster »

LEMRA píše:
napster píše:
jj ten tušim s Jaskem měnil celej interier.Ty máš světlej interier??Jinak kdyby si chtěl ičerný strop,tak zde je návod i jak sundat ten strop http://www.vwgolf.cz/FAQDetail.asp?FAQI ... 3078ADD994}
pánové moc děkuji ... už to mám hotové ... vypadá to supr dal bych foto dybych vědel jak :)

tak si vytvoř účet na www.rajce.net a tam můžeš uploadovat fotky a vypadá to takhle http://napster.rajce.idnes.cz/USA_cars- ... chov_2008/ např. nebo www.imageshack.us
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: pomoc interier GIII na černo

Příspěvek od prigi »

Ten postu tady na webu je tak křiěťálově jednoduchý, že už ani křišťálovější jednodušší být nemůže-Pod zprávou když sjedeš níž máš pod linkou Příloha kolonku název souboru a tlačítko procházet co víc potřebuješ?
Fotky sem!!!
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“