blbnou el.okna

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Kolja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 18.12.2007 11:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

blbnou el.okna

Příspěvek od Kolja »

koupil jsem auto a okna mi jdou stahovat uplne pomatene. ridicovo mi nejde vubec stahovat jen cvaka, spolujezdcovo se stahuje kdyz zmacknu zavirani a zadni levy okno kdyz chci stahnout,tak musim zmacknout na palubce zavirani pravyho okna,tak ja sam ted netusim kde je ten problem :-) zkuste mi poradit,budu moc vdecnej...Diky

Uživatelský avatar
smiith
Řidič
Řidič
Příspěvky: 140
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: blbnou el.okna

Příspěvek od smiith »

nejaky umelec si hral s elektrikou :D

a to ridicovo okno bude asi na vymeneni stahovacky...jinak temat o tomhle je tady spousta, staci pouzit hledani 8O

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: blbnou el.okna

Příspěvek od RomeoMontek »

S okýnkama..to je nemoc tohodle auta:-)

řidičova asi ko..ale podívej se na kabely co sou když otevřeš dveře schovaný v krytce(taková harmonika jakoby)..no a je možný, že je tam nějakej porušenej, přerušenej...no a jinak hledat..nevím v čem to muže být jiným...
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Mori
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 24.10.2007 17:04

Re: blbnou el.okna

Příspěvek od Mori »

Ahoj, jestli ti to cvaká u řidiče je tam nejspíše namotané lanko v motorku, nebo je zaseklej pojezd, v nejhorším případě je špatnej motorek, chce to rozebrat a kouknout :wink: ... S tím ostatním neporadím, elektrika je zrádná...

Uživatelský avatar
petr_vr6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 23.12.2007 10:57
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: blbnou el.okna

Příspěvek od petr_vr6 »

Kolja píše:koupil jsem auto a okna mi jdou stahovat uplne pomatene. ridicovo mi nejde vubec stahovat jen cvaka, spolujezdcovo se stahuje kdyz zmacknu zavirani a zadni levy okno kdyz chci stahnout,tak musim zmacknout na palubce zavirani pravyho okna,tak ja sam ted netusim kde je ten problem :-) zkuste mi poradit,budu moc vdecnej...Diky
---------------------------------

To samé jsem řešil zhruba před 14 dny....
Řidičovo okno mi také jen cvakalo a občas sjelo dolů, ale nechtělo zpátky - myslel jsem, že je servo na stahování v tahu, ale byl jen přerušený (zlomený) drátek v přívodu kabelů do dveří - je to ta gumová "harmonika" ve sloupku dveří, když je otevřeš.
Co se týče toho, že zmáčkneš pravý okno a zajede Ti levé, tak jen zkus mezi nimi prohodit kabely (kontakty) k jejich spínačům...:-) - a je to...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“