kontrolka mazání G3

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Freeky5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 02.09.2008 15:17
Bydliště: Ocelové KLADNO
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrolka mazání G3

Příspěvek od Freeky5 »

Jeremy_ píše:Já mám 1.8 66kw a když sem ho koupil tudíž před mojí osobní výměnou oleje tak mi to svítilo(pípalo když sem jel dlouhou štreku po dálnici a furt jel nějakejch 130,140km/h a považte že při cestě z brna to bylo dost na palici každou chvíly to pípání. Pomohlo když sem to prošlápnul od výměny to už nedělá nevím čím to bylo ale hlavně že to je už ok :-)
Hele já si golfíka vezl od bývalého majitele jen 50 km domů a pípalo to celou cestu a vážně vím o čem mluvíš:D Je to na odvezení do bohnic,plus když nemáš žádnou hudbu je to vážně deprimující:D A ted nejezdím s ním raději musím počkat na výplatu a vyměnit olej.Držte mi palce at to taky je jen olejem,jinak už mě tady neuvidíte:D (Budu v léčebně:D)

Uživatelský avatar
Jeremy_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 460
Registrován: 01.04.2008 20:09
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrolka mazání G3

Příspěvek od Jeremy_ »

Freeky5 píše:
Jeremy_ píše:Já mám 1.8 66kw a když sem ho koupil tudíž před mojí osobní výměnou oleje tak mi to svítilo(pípalo když sem jel dlouhou štreku po dálnici a furt jel nějakejch 130,140km/h a považte že při cestě z brna to bylo dost na palici každou chvíly to pípání. Pomohlo když sem to prošlápnul od výměny to už nedělá nevím čím to bylo ale hlavně že to je už ok :-)
Hele já si golfíka vezl od bývalého majitele jen 50 km domů a pípalo to celou cestu a vážně vím o čem mluvíš:D Je to na odvezení do bohnic,plus když nemáš žádnou hudbu je to vážně deprimující:D A ted nejezdím s ním raději musím počkat na výplatu a vyměnit olej.Držte mi palce at to taky je jen olejem,jinak už mě tady neuvidíte:D (Budu v léčebně:D)
Teď si vem že jeden 300 kiláků :-D Jesli budeš chtít můžu ti olej prodat levně dávám si to do svýho pořád mám celej barel castrolu 10W40, někam mi mizí olej a netuším kam nikde po něm ani známka tak sem koupil ve velkým ono se to udá :-D
VW GOLF III, 1.8i 66kw prodáno
VW GOLF II, 1.6GTD 55kw prodáno
VW PASSAT B5 , 1.9TDi 66kw prodáno
VW TOURAN, 2.0TDi BKD 103kw >>> chip 132,5kw prodáno


VW není jen značka, VW je životní styl

Uživatelský avatar
Freeky5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 02.09.2008 15:17
Bydliště: Ocelové KLADNO
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrolka mazání G3

Příspěvek od Freeky5 »

Jeremy_ píše:
Freeky5 píše: Hele já si golfíka vezl od bývalého majitele jen 50 km domů a pípalo to celou cestu a vážně vím o čem mluvíš:D Je to na odvezení do bohnic,plus když nemáš žádnou hudbu je to vážně deprimující:D A ted nejezdím s ním raději musím počkat na výplatu a vyměnit olej.Držte mi palce at to taky je jen olejem,jinak už mě tady neuvidíte:D (Budu v léčebně:D)
Teď si vem že jeden 300 kiláků :-D Jesli budeš chtít můžu ti olej prodat levně dávám si to do svýho pořád mám celej barel castrolu 10W40, někam mi mizí olej a netuším kam nikde po něm ani známka tak sem koupil ve velkým ono se to udá :-D
A odkud jsi?Moc ted poště nevěřím.

Uživatelský avatar
Jeremy_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 460
Registrován: 01.04.2008 20:09
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrolka mazání G3

Příspěvek od Jeremy_ »

Freeky5 píše:
Jeremy_ píše: Teď si vem že jeden 300 kiláků :-D Jesli budeš chtít můžu ti olej prodat levně dávám si to do svýho pořád mám celej barel castrolu 10W40, někam mi mizí olej a netuším kam nikde po něm ani známka tak sem koupil ve velkým ono se to udá :-D
A odkud jsi?Moc ted poště nevěřím.
Jablonec nad Nisou, pošta je poslední dobou můj druhej domov :-D
VW GOLF III, 1.8i 66kw prodáno
VW GOLF II, 1.6GTD 55kw prodáno
VW PASSAT B5 , 1.9TDi 66kw prodáno
VW TOURAN, 2.0TDi BKD 103kw >>> chip 132,5kw prodáno


VW není jen značka, VW je životní styl

Uživatelský avatar
Freeky5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 02.09.2008 15:17
Bydliště: Ocelové KLADNO
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrolka mazání G3

Příspěvek od Freeky5 »

A za kolik by jsi teda prodal?Mě ted pošta asi ztratila poloosu.Fakt super,jsem ji chtěl zejtra vyměnit a ted je buhví kde:(

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“