GIII - O1

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Rou
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1813
Registrován: 04.03.2008 16:46
Bydliště: Krupka
Kontaktovat uživatele:

GIII - O1

Příspěvek od Rou »

prosim o radu....nemáte někdo zkušenosti s montáží spínače vystražných blinkrů z octavie(fabie) do gIII....jestli je ta el. coe v G v pohodě nebo se musí něco předělávat...díkes za pomoc:)
za to že nevrčim nebo nefoukám se omlouvat nebudu mam rád klidnou a vyhlídkovou jízdu muziku za sebou a přítulku vedle sebe 76

Uživatelský avatar
Jindrs
Pilot
Pilot
Příspěvky: 749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: GIII - O1

Příspěvek od Jindrs »

elektrika bude urcite jina.Proc ho chces menit?
..servis vsech vozidel,diagnostika koncernu(pro klubaky zdarma)..
..jak se o koně postaráš - tak tě povozí..
..musis slyset jak ten motor pod kapotou seveli pak se s tim da i litat :-D..

Rou
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1813
Registrován: 04.03.2008 16:46
Bydliště: Krupka
Kontaktovat uživatele:

Re: GIII - O1

Příspěvek od Rou »

vadí mi když chci dát vystrážnej a musim sahat přes volant je to neprakticky a designově to taky neni nic moc tak ho chci dát jinam a líbí se mi právě z o1 nebo fabie prostě ten trojuhelník
za to že nevrčim nebo nefoukám se omlouvat nebudu mam rád klidnou a vyhlídkovou jízdu muziku za sebou a přítulku vedle sebe 76

Uživatelský avatar
kudyvr6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha- no přece doma
Kontaktovat uživatele:

Re: GIII - O1

Příspěvek od kudyvr6 »

Pokud se nepletu možná jo ale octávka má v tom spínači i zároveň přerušovač blinkrů, takže by si musel trochu předělávat

Rou
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1813
Registrován: 04.03.2008 16:46
Bydliště: Krupka
Kontaktovat uživatele:

Re: GIII - O1

Příspěvek od Rou »

no to by bylo asi zajímavy ae tak snad nějak bych to dal dohromady
za to že nevrčim nebo nefoukám se omlouvat nebudu mam rád klidnou a vyhlídkovou jízdu muziku za sebou a přítulku vedle sebe 76

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: GIII - O1

Příspěvek od yurik »

a kam by si ten vypinac umiestnil? si kup radsej z G4 kabrio, ten ma vystrazne smerovky vedla vyhrievania zadneho okna a dizajnovov sa to tlacidlo tiez hodi do interieru...akurat budes musiet prekopat elektriku...cize skusacka, aby si zistil, ktore kable spinaju vystrazne blinkre a potom ich potiahnut k tomu novemu tlacitku....
Obrázek

Uživatelský avatar
jEkOt
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1852
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno doVWn toVWn
Kontaktovat uživatele:

Re: GIII - O1

Příspěvek od jEkOt »

taky mi vadi vystrazny za volantem, ale abych to cely prekopaval...tak tolik mi to zase nevadi :lol:
Loading file happy.rly ...
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Rou
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1813
Registrován: 04.03.2008 16:46
Bydliště: Krupka
Kontaktovat uživatele:

Re: GIII - O1

Příspěvek od Rou »

chtěl jsem ho dát do ty volny krytky co mam u zapínaní světel ae z ty gIV nezní špatně na to budu muset mrknout
za to že nevrčim nebo nefoukám se omlouvat nebudu mam rád klidnou a vyhlídkovou jízdu muziku za sebou a přítulku vedle sebe 76

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: GIII - O1

Příspěvek od yurik »

lebo G 4 kabriolet ma palubku z G3, len spinac vystraznych smeroviek ma prave vedla vyhrievania zadneho okna a tlacidla na sklapanie strechy... dizajnovo sa tam pekne hodi
Obrázek

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: GIII - O1

Příspěvek od PlusOne »

jEkOt píše:taky mi vadi vystrazny za volantem, ale abych to cely prekopaval...tak tolik mi to zase nevadi :lol:
Neznám, nepoužívám, neblikám....:-)

Hele, když je potřeba ho stisknout, tak:

1) chce člověk poděkovat předjížděnému vozidlu za "krok mým směrem" (uhnul, ukázal, že je volno.....) - většinou předjíždím na rovince, takže no problem, zařadím se, poděkuju

2) upozornění na konec kolony - musím brzdit, takže skoro stojím - no problem tam tu pahýlu procpat a stisknout

3) nouzové odstavení auta - viz. bod výše
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: GIII - O1

Příspěvek od Bastard »

Musím s tebou nesouhlasit, už hodněkrát se mi stalo, že jsem potřeboval zapnout nebo vypnout čtverky a prostě to nešlo... Jako tu ruku bych tam dostal, ale jsou situace, kdy potřebuješ mít volné pole působnosti a né že budeš někde prostrkovat ruku volantem a mačkat čudl... To tlačítko nad tím volantem je tam prostě úplně na h***o... Zlatá Okta nebo aj blbej Golf 2 se starou elektrikou...

1) Ano
2) Když začneš blikat až když stojíš, tak už ti to může být prd platný... Nehledě na to, že na dálnici může být kolona do zatáčky a tu ruku tam prostě nenacpeš.
3) Tam už je to fakt jedno :mrgreen:

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: GIII - O1

Příspěvek od PlusOne »

Bastard píše:Musím s tebou nesouhlasit, už hodněkrát se mi stalo, že jsem potřeboval zapnout nebo vypnout čtverky a prostě to nešlo... Jako tu ruku bych tam dostal, ale jsou situace, kdy potřebuješ mít volné pole působnosti a né že budeš někde prostrkovat ruku volantem a mačkat čudl... To tlačítko nad tím volantem je tam prostě úplně na h***o... Zlatá Okta nebo aj blbej Golf 2 se starou elektrikou...

1) Ano
2) Když začneš blikat až když stojíš, tak už ti to může být prd platný... Nehledě na to, že na dálnici může být kolona do zatáčky a tu ruku tam prostě nenacpeš.
3) Tam už je to fakt jedno :mrgreen:
Nojo, soudruzi stříleli holt za války do vzduchu:-)))))

K bodu 2. - takový zatáčky na dálnici nejsou, navíc - není problém se mírně naklonit dopředu, a "obejmout" volant, pokud už teda.... :wink:

V tomhle byla super C3jka, se kterou jsem chvíli jezdil. Jakmile se dostala třeba vlivem aquaplanninku do mírného smyku, rozblikaly se varováky...
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: GIII - O1

Příspěvek od Stepix »

jéžiš, to je zase debata... řeší se tu JAK to udělat, né PROČ :!: když někomu vyhovuje tlačítko jinde, ať si ho dá třeba k plynovýmu pedálu, každopádně tam jak je není z rozmaru německých soudruhů, fordy ho tam mívaj taky, proč asi... a teď mu někdo poraďte, jak to předělat. (mám pocit, že Pakostík to měl)

Rou
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1813
Registrován: 04.03.2008 16:46
Bydliště: Krupka
Kontaktovat uživatele:

Re: GIII - O1

Příspěvek od Rou »

heledte fakt debata :D ne ae mě se jedná prostě o design a o ulehčení taky toe jasny prostě je to neprakticky
za to že nevrčim nebo nefoukám se omlouvat nebudu mam rád klidnou a vyhlídkovou jízdu muziku za sebou a přítulku vedle sebe 76

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: GIII - O1

Příspěvek od napster »

PlusOne píše:
jEkOt píše:taky mi vadi vystrazny za volantem, ale abych to cely prekopaval...tak tolik mi to zase nevadi :lol:
Neznám, nepoužívám, neblikám....:-)

Hele, když je potřeba ho stisknout, tak:

1) chce člověk poděkovat předjížděnému vozidlu za "krok mým směrem" (uhnul, ukázal, že je volno.....) - většinou předjíždím na rovince, takže no problem, zařadím se, poděkuju

2) upozornění na konec kolony - musím brzdit, takže skoro stojím - no problem tam tu pahýlu procpat a stisknout

3) nouzové odstavení auta - viz. bod výše
tak tak.Jinak bych upřesnil bod 1. Tak blikaj jen řidiči osobáku a pražáci my truckeři(jsem sice jen prázdninový trucke s minitruckem,ale to je jedno) děkujem levej pravej,levej někteří tam maj pěkný blikání několikrát doprava a několikrát doleva,alespoň je na co se koukat při jízdě 90km/h cm dál :wink: na dálnici) Jinak to tlačítko používám tak zřídka,že mi je jedno,jestli bude za volantem,nebo o 30
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“