ctj za rele? +ETKA+z čerpadla do vstřiku jde malej tlak

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

ctj za rele? +ETKA+z čerpadla do vstřiku jde malej tlak

Příspěvek od napster »

Tak sem chtěl nastartovat Golfa a ejhle cvrkot z rele 142 kod 1H0 911 262 a začali blikat kontrolky.Nebo nevíte,kde stáhnu ETKU nejlepe něco jinýho,než rapidshare,to bude na dlouho,klidně bych ji potom dal ke mě na FTP připojení moje připojení

Obrázek
Naposledy upravil(a) napster dne 07.10.2008 22:02, celkem upraveno 1 x.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Unihero
Profík
Profík
Příspěvky: 930
Registrován: 02.11.2007 12:17
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: ctj za rele? +ETKA

Příspěvek od Unihero »

hele etku doma máme ale já s ní neumím a brácha ted hraje...
tak až dohraje, chceš něco zjistit?

Pušťa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 16.07.2008 15:51
Bydliště: Vysočina

Re: ctj za rele? +ETKA

Příspěvek od Pušťa »

podle ETKY to je jednotka řídící žhavící svíčky
Přílohy
001.jpg

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: ctj za rele? +ETKA

Příspěvek od napster »

Unihero píše:hele etku doma máme ale já s ní neumím a brácha ted hraje...
tak až dohraje, chceš něco zjistit?
Už mi to napsal dole.Jinak pojedu za Rejfikem,tak bych se stavil.smahnul by si mi ji :roll: Chtěl sem ho zkusit,dělal sem těsnění pod hlavou(douvám,že neni zkroucená hlava) a ještě tu kliku a když to bylo dole,tak sem vyčistil ventily a okolí ventilů a písty atp.... Tak snad už to pojede.jinak od Jhn mám kotouče cca 3hodiny sem je dělal seklo se to na šroubu u kotouče tak sem to musel odvrtat a zjistil sem,že nemam 6tku závitník,tak sem jel do Bezna za bejvalim mistrem aby mi ho pujčil.Potom na druhý straně byly natažený závity,tak sem oba šrouby tahal po kouskách ven.Ale jinak pohoda práce :lol: Až pojede golf,tak se musim stavit už sem u tebe dlouho nebyl a někdo ti musí to vento provětrat,když jezdíš jak důchodci(ironie) :twisted: btw proč si změnil sedačky?? :roll:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Unihero
Profík
Profík
Příspěvky: 930
Registrován: 02.11.2007 12:17
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: ctj za rele? +ETKA

Příspěvek od Unihero »

napster píše:
Unihero píše:hele etku doma máme ale já s ní neumím a brácha ted hraje...
tak až dohraje, chceš něco zjistit?
Už mi to napsal dole.Jinak pojedu za Rejfikem,tak bych se stavil.smahnul by si mi ji :roll: Chtěl sem ho zkusit,dělal sem těsnění pod hlavou(douvám,že neni zkroucená hlava) a ještě tu kliku a když to bylo dole,tak sem vyčistil ventily a okolí ventilů a písty atp.... Tak snad už to pojede.jinak od Jhn mám kotouče cca 3hodiny sem je dělal seklo se to na šroubu u kotouče tak sem to musel odvrtat a zjistil sem,že nemam 6tku závitník,tak sem jel do Bezna za bejvalim mistrem aby mi ho pujčil.Potom na druhý straně byly natažený závity,tak sem oba šrouby tahal po kouskách ven.Ale jinak pohoda práce :lol: Až pojede golf,tak se musim stavit už sem u tebe dlouho nebyl a někdo ti musí to vento provětrat,když jezdíš jak důchodci(ironie) :twisted: btw proč si změnil sedačky?? :roll:
oki, dej ale vědět předem číslo máš...
voe ty jsem musel prodat kvůli tomu abych měl na opravu motoru. :gey:

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: ctj za rele? +ETKA+malej tlak z čerpadla do vstřiku

Příspěvek od napster »

Tak jsem to byl zkusit nadrápnout rele už mam vyměněný,náznaky tam jsou,ale když odpojim ze vstřiku tu trubičku a startuju,tak to z toho nejde pod proudem,ale jen teče,nevíte,čím by to mohlo být?! je to motor 1.9TD 55KW AAZ
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Unihero
Profík
Profík
Příspěvky: 930
Registrován: 02.11.2007 12:17
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: ctj za rele? +ETKA+z čerpadla do vstřiku jde malej tlak

Příspěvek od Unihero »

že by špatné dávkování nafty? nechce chytnout?

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: ctj za rele? +ETKA+z čerpadla do vstřiku jde malej tlak

Příspěvek od napster »

nevim,ale než sem sundal hlavu a dal nový těsnění,tak to chytlo,zkusim víc dobít baterku a uvidim.S dávkovánim paliva to nevim,ale je tam nějakej elektrickej ventil nebo ctj a vede do něj jeden drát, a ten prej uzavírá naftu,tak ten je třeba špatnej.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“