Tempomat, instalace, návod

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
michyy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 28.11.2013 17:05

Re: Tempomat, instalace, návod

Příspěvek od michyy »

zkusim ještě kouknout na schema pačka se propojuje snad tak to proměřit,svazek od pojistkovky do pačky JE ok,leda že by tam bylo vic stejnejch konektoru za pojistkovou skřinkou na tempomat nebo nevim
passat b4 variant 1,9tdi 66kw 1z GT

Uživatelský avatar
shrekPce
Profík
Profík
Příspěvky: 1126
Registrován: 25.10.2012 08:51
Bydliště: Pardubice - Brno

Re: Tempomat, instalace, návod

Příspěvek od shrekPce »

Ten je tam jenom jeden, ale pro sichr zkontroluj podle schematu jeste barvy packa / kabelaz v aute...aby tam nebylo neco prohozenyho...ciste teoreticky...

Uživatelský avatar
michyy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 28.11.2013 17:05

Re: Tempomat, instalace, návod

Příspěvek od michyy »

hele prohozeny to asi nebude fotil jsem si to pro jistotu u auta kde jsem to vyndaval :-D
passat b4 variant 1,9tdi 66kw 1z GT

Uživatelský avatar
shrekPce
Profík
Profík
Příspěvky: 1126
Registrován: 25.10.2012 08:51
Bydliště: Pardubice - Brno

Re: Tempomat, instalace, návod

Příspěvek od shrekPce »

Hele tak pak nevim :-D jedine spatne aktivovany v RJ.
Plnou verzi VAGu mas?

Uživatelský avatar
michyy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 28.11.2013 17:05

Re: Tempomat, instalace, návod

Příspěvek od michyy »

ještě mně napadlo koukam do schema relátek a je tam relé na tempomat ma to neco společneho pozice 5 a ja tam nic nemam
passat b4 variant 1,9tdi 66kw 1z GT

milucky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 27.08.2015 19:02

Re: Tempomat, instalace, návod

Příspěvek od milucky »

hele, já si s tím taky hrál a vzdal jsem to po tom, co se mi na pozici (myslím že to byla) pětka nepřepla nula na jedničku - jak bylo psáno, spínač v poloze zapnuto před sepnutím nebo tak nějak. Po chvíli hraní si s vagem jsem nakonec zjistil, že řídící jednotka nedostává signál o rychlosti, z čehož usuzuju, že to prostě jenom neví jakou rychlost to má držet a kde chyba je to už vůbec netuším a popravdě jsem to nějak vzdal :D buď to budou špatný budíky, kabeláž a nebo řídící jednotka... ;)
Golf 3 1.9 TDI 1Z 1995

PavelZJ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 08.01.2015 17:07

Re: Tempomat, instalace, návod

Příspěvek od PavelZJ »

Zdravím tak jsem si taky dodělal tempomat do trojky.funguje ale chová se nějak divně při zmáčknutí SET. se nastaví rychlost a drží při zmáčknutí brzdy se vypne a tlačítkem RES. se opět obnoví,ale při jízdě na tempomat když držím tlačítko RES.tak nezrychluje a nic nedělá.začne zrychlovat když držím tlačítko SET.ale takle by to fungovat nemělo ne? Mělo by to být že RES. se zrychluje a SET. se spomaluje
Jak to máte ostatní?

Uživatelský avatar
shrekPce
Profík
Profík
Příspěvky: 1126
Registrován: 25.10.2012 08:51
Bydliště: Pardubice - Brno

Re: Tempomat, instalace, návod

Příspěvek od shrekPce »

U trojky mi slo jen zrychlovani pres SET, jestli si vzpominam dobre. U T4 to RES zrychluje a SET zpomaluje.
Nicmene je to jedno, ne? :-) Hlavne, ze to funguje :-)

Martinildza
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 13.09.2017 22:24

Re: Tempomat, instalace, návod

Příspěvek od Martinildza »

Nazdar, mam na g3 tdi problem s tym, ze tempomat je zapojeny (podla tu uvedenej schemy) aj nakodovany na obyc gombiky, no raz sa zapne a funguje normalne, inokedy su tlacitka hluche. Vsetky kontakty su prekontrolovane, poprepajane nanovo a spravne. Kde hladat problem este? Diik za radu

milucky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 27.08.2015 19:02

Re: Tempomat, instalace, návod

Příspěvek od milucky »

Ja bych to zkusil dat na vag a zkontroloval funkci tlacitek (myslim ze to je skupina 6). Tam ti to krasne ukaze jaky tlacitka rj vidi ze jsou zmackly a nebo ne. Nebo je taky mozny, ze je vadnej prepinac.

Odesláno z mého HUAWEI LUA-L21 pomocí Tapatalk
Golf 3 1.9 TDI 1Z 1995

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“