topení funguje jen na IV.stupeň poraďte.

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Licker_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 624
Registrován: 21.09.2008 16:40
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: topení funguje jen na IV.stupeň poraďte.

Příspěvek od Licker_ »

VWmathes píše:no ja ty kretzensky plisky vseljak ohybal a nic. jen na 4 proste valii.... odpor jsem promeril a nic neukazuje:( takze asi death:(
To je divný ale ne? Když je odpor death, tak jak je možný, že 4. rychlsot funguje? :D No, ale dkyž ti to nic neukazuje tak asi je death opravdu. Já omylem teda vyměnil odpor, ale tím to nebylo. Bylo to těma plíškama, tak jsem od klubáka koupil novou regulaci s dobrýma plíškama a frčí, jak má ;)

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: topení funguje jen na IV.stupeň poraďte.

Příspěvek od VWmathes »

Licker_ píše:
VWmathes píše:no ja ty kretzensky plisky vseljak ohybal a nic. jen na 4 proste valii.... odpor jsem promeril a nic neukazuje:( takze asi death:(
To je divný ale ne? Když je odpor death, tak jak je možný, že 4. rychlsot funguje? :D No, ale dkyž ti to nic neukazuje tak asi je death opravdu. Já omylem teda vyměnil odpor, ale tím to nebylo. Bylo to těma plíškama, tak jsem od klubáka koupil novou regulaci s dobrýma plíškama a frčí, jak má ;)
pac 4 stupen jde natvrdo a jde do nej tusim 12v a proto je tam ten odpor aby do zbyvajicich rychlosti slo mene napeti
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: topení funguje jen na IV.stupeň poraďte.

Příspěvek od KaCzaba »

takze kdyz mi jde jen dvojka a ctyrka tak to bude plechem nebo odporem?
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: topení funguje jen na IV.stupeň poraďte.

Příspěvek od PlusOne »

KaCzaba píše:takze kdyz mi jde jen dvojka a ctyrka tak to bude plechem nebo odporem?
Bude to ten plíšek. Dělá mi to taky, beží jenom 2 a 4, ale když na 3 na správném místě "přitlačím", tak se chytne i ta....
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: topení funguje jen na IV.stupeň poraďte.

Příspěvek od KaCzaba »

hmm zkusim dikes
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: topení funguje jen na IV.stupeň poraďte.

Příspěvek od VWmathes »

PlusOne píše:
KaCzaba píše:takze kdyz mi jde jen dvojka a ctyrka tak to bude plechem nebo odporem?
Bude to ten plíšek. Dělá mi to taky, beží jenom 2 a 4, ale když na 3 na správném místě "přitlačím", tak se chytne i ta....

presne tak ja ted byl vecer u kamose a vytahl jsem si od nej ten odpor a nacpal ho k sobe a vyse fungovalo bez problemu..jen jak jsem tu odpoledne cetl to s temi plisky tak jsem je ohybal a ted me nejde 3 stupen :mrgreen: :roll: ale jinak pohoda.. jde-li jen 4 stupen je to ODPOR..... jde-li napr 1 3 4 je to plisek..... ale 1000kc za novy nedam...
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: topení funguje jen na IV.stupeň poraďte.

Příspěvek od VWmathes »

tak problem vyresem .. sehnal jsem postarsi odpor nacvakl a pohoda:) cena 250kc :wink:
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

MajkX
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 323
Registrován: 14.04.2008 18:38

Re: topení funguje jen na IV.stupeň poraďte.

Příspěvek od MajkX »

přidám se k nefungujicim ventilatorum. jede mi jen 2 a to v urcitym miste.. kdyby nekdo mel moznost, staci mi ten malinkej plisek, kterej je přímo v otočné části regulátoru(to čím točím).. prosim dejte vedět aspoň třeba kdo by ho mohl mít.. díky :wink:
Zábava začíná tam, kde to všichni otáčí..

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: topení funguje jen na IV.stupeň poraďte.

Příspěvek od KaCzaba »

tak jsem se do toho pustil a uz to neslo vubec po tom jaxem to poprihybal :D

vyndal jsem to z topeni z toleda.streva sou stejny,i ibiza bude to samy.goog luck
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: topení funguje jen na IV.stupeň poraďte.

Příspěvek od VWmathes »

no ja jsem teda sehnal novy odpor ale nojim se ze me ted zacina zrazovat primo ventilator :roll: pacna prvni stupen se to rozjede jen nekdy asi plisek ale o to nejde jde o to ze dam 2 stupen a ventilator jede jak pridrenej jako by dostaval malo stavy musim do nej naprat 3 nebo 4 stupen a pak druhy a ventilator se chytne a toci v pohode.. jen me to nejde do hlavy kdyz se toci tak ze by zase odpor byl nacatej .. :idea: :?:
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

Uživatelský avatar
matasimek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravák su ze Zlínska

Re: topení funguje jen na IV.stupeň poraďte.

Příspěvek od matasimek »

čau kluci stačí koupit v elektru diodu a vletovat ji do předřadného odporu za tu proraženou. pak to funguje,(tedy pokud vám jede topení jen na 4 a nemáte vyžhavený ten plíšek v otočném přepínači)

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: topení funguje jen na IV.stupeň poraďte.

Příspěvek od VWmathes »

matasimek píše:čau kluci stačí koupit v elektru diodu a vletovat ji do předřadného odporu za tu proraženou. pak to funguje,(tedy pokud vám jede topení jen na 4 a nemáte vyžhavený ten plíšek v otočném přepínači)
ja na to taky myslel,ale nemohl jsem ji sehnat.... jenze kdyz sem koukal na to jak je to priletovane tak to neni ani priletovane ale pribodovane k tem packam takze se to asi hodne zahriva. a rikal jsem si ze se tam ten cin asi roztece :D
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

Uživatelský avatar
Honza-TDi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 19.02.2009 01:48
Bydliště: Střednočeský/Plzenský
Kontaktovat uživatele:

Re: topení funguje jen na IV.stupeň poraďte.

Příspěvek od Honza-TDi »

Mate někdo zkušenost s vletováním té diody? Potřeboval bych poradit jakou tam dát diodu?? A nebo neprodava se přímo ta tepelná pojistka....
...

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: topení funguje jen na IV.stupeň poraďte.

Příspěvek od VWmathes »

Honza-TDi píše:Mate někdo zkušenost s vletováním té diody? Potřeboval bych poradit jakou tam dát diodu?? A nebo neprodava se přímo ta tepelná pojistka....
taky jsem nad tim premyslel,ael nemohl jsem ju zmerit kolik ma ohmu kdyz byla K.O. a navic ta stara je tam pribodovana a neni vletovana.. a rekl bych ze kdyz ju priletujes novou ze moc dlouho to tam nevydrzi.. :mrgreen:
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

Uživatelský avatar
Honza-TDi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 19.02.2009 01:48
Bydliště: Střednočeský/Plzenský
Kontaktovat uživatele:

Re: topení funguje jen na IV.stupeň poraďte.

Příspěvek od Honza-TDi »

Tak jit a koupit celé??? Nejsem elektrykař ale snad to pujde něčím nahradit??
...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“