Centralní výfuk nebo Duplex

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Centralní výfuk nebo Duplex

Příspěvek od Me2d »

Nazdárek,
po dlouhem bádání nad duplexem sem ho nakonec zavrh moc usílý a malý vysledek. Tak chci zrealizovat aspoň centralni výfuk. Dělal to už někdo? nebo nevyděl to někdo někde prodavat? ja to sice vyděl ale ne na Golfa! Nevíte někdo jak to udělat?
Naposledy upravil(a) Me2d dne 22.10.2006 22:43, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
jhn
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ml. Boleslav

Příspěvek od jhn »

nejjednoušší je nechat celej vejfuk jak je a z koncového tlumiče to vyvést na střed přez nějaké dvě kolínka, ale nevím jak to bude vidět?
ICQ: 236-929-455, e-mail: jhn.s@post.cz

Uživatelský avatar
Marty
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kozomín

...

Příspěvek od Marty »

No ja chtel duplex na g3 ale vadila tam nadrz,tak nevim no centralni vyfuk podle me tam vadi ta nadrz...vyved si vyfuk pod prah pred zadni kolo....

Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: ...

Příspěvek od Me2d »

Marty píše:No ja chtel duplex na g3 ale vadila tam nadrz,tak nevim no centralni vyfuk podle me tam vadi ta nadrz...vyved si vyfuk pod prah pred zadni kolo....
JJ to už jsem zkoumal nadrž tam vadi skoro vždy ale něak by se to tam snad napasovat dalo. Jak řiká jhn nad tim už jsem taky uvažoval ale jak to tam napasovat (kamoš to vařil na svojem autě a moc dlouho to nevydrželo) Nevíte něaký typ jak to svařit něak pečlivě ať to neupadne zachvilu? Před zadni kolo je to sice taky dobre ale mě se to moc nelíby leda že by to bylo na obou stranách a to je zase problém. Budu badat dal :roll: zatim diky

Uživatelský avatar
pruzik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VelkoCity Vchlabí

Re: ...

Příspěvek od pruzik »

Me2d píše:
Marty píše:No ja chtel duplex na g3 ale vadila tam nadrz,tak nevim no centralni vyfuk podle me tam vadi ta nadrz...vyved si vyfuk pod prah pred zadni kolo....
JJ to už jsem zkoumal nadrž tam vadi skoro vždy ale něak by se to tam snad napasovat dalo. Jak řiká jhn nad tim už jsem taky uvažoval ale jak to tam napasovat (kamoš to vařil na svojem autě a moc dlouho to nevydrželo) Nevíte něaký typ jak to svařit něak pečlivě ať to neupadne zachvilu? Před zadni kolo je to sice taky dobre ale mě se to moc nelíby leda že by to bylo na obou stranách a to je zase problém. Budu badat dal :roll: zatim diky
na dvoukolku to jde celkem dobře ale na čtyřkolu to nejde úbec :? Jinak duplex vypadá moc hezky a ještě když je to dobře udělaný a z obou se kouří stejně tak je to vážně paráda.

Uživatelský avatar
jhn
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ml. Boleslav

Příspěvek od jhn »

každopádně bych naprostředku dal ještě jeden sylemblok, aby to hned neupadlo, jinak kolem nádrže se prostě nedostaneš.
ICQ: 236-929-455, e-mail: jhn.s@post.cz

Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Me2d »

jhn píše:každopádně bych naprostředku dal ještě jeden sylemblok, aby to hned neupadlo, jinak kolem nádrže se prostě nedostaneš.
JJ na prostředek se musi ještě něco navařit kde by se to uchitilo a stou nadrží my to je jasné, ale něak to jit musi :evil:

Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Me2d »

už nikdo nic žadny další napad? :(

Uživatelský avatar
Daveiii
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Daveiii »

zeptej se Peťana ten měl na veruně duplex :wink:
ObrázekDriver on TDIObrázek

Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Me2d »

No ja už dupelx nechci moc usily a peněz za malo vysledku sice jak je to dobře zrobene tak je to nadhera ale ted bych spiš ten centralni :) každopadne se peťana zeptam zatim zdarek

Uživatelský avatar
Robert D.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA

Re: Centralní Výfuk

Příspěvek od Robert D. »

Me2d píše:Nazdárek,
po dlouhem bádání nad duplexem sem ho nakonec zavrh moc usílý a malý vysledek. Tak chci zrealizovat aspoň centralni výfuk. Dělal to už někdo? nebo nevyděl to někdo někde prodavat? ja to sice vyděl ale ne na Golfa! Nevíte někdo jak to udělat?
No mně se to moc nelíbí, i u baráku bych nechtěl komín uprostřed :!: :arrow: :wink:
rodo@email.cz" target="_blank
_______________________________________

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yurik »

jj, ani mne sa central vyfuck nepaci, ale kolko ludi, tolko chuti :)
Obrázek

van Thomas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od van Thomas »

Me se centr taky moc nelibi, ja delal duplex, trvalo mi to asi den a vyslo to cca na 4500...Takze to tak moc hrozny neni...
Koupím havárky vw golf III,IV,vento

Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Me2d »

van Thomas píše:Me se centr taky moc nelibi, ja delal duplex, trvalo mi to asi den a vyslo to cca na 4500...Takze to tak moc hrozny neni...
A jak jsi tam narval ten Duplex?? to jsi měl vyvedené z jednoho tlumiče že? nebo ne? Mužeš napsat něaké podrobnější info? kouři obě koncovky stejně ?? :roll:

Uživatelský avatar
Robert D.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA

Příspěvek od Robert D. »

Me2d píše:
van Thomas píše:Me se centr taky moc nelibi, ja delal duplex, trvalo mi to asi den a vyslo to cca na 4500...Takze to tak moc hrozny neni...
A jak jsi tam narval ten Duplex?? to jsi měl vyvedené z jednoho tlumiče že? nebo ne? Mužeš napsat něaké podrobnější info? kouři obě koncovky stejně ?? :roll:
Na golfa je duplex příliš, u A8 to jde, ale mně to přijde moc přeplácaný. :roll:
rodo@email.cz" target="_blank
_______________________________________

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“