Plechařina,vyvařování ...

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sladge
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní Morava
Kontaktovat uživatele:

Plechařina,vyvařování ...

Příspěvek od Sladge »

Zjistil jsem nepříjemnou věc,že mi na mé milované G3 pod plastovýma prahama ve předu za koly vyhnily ty plechové.Bude třeba je asi vyměnit a mám strach,abych zase za nejakou ne moc dlouhou dobu nemusel likvidovat na těch zpravených podobný problém.Dá se to udělat tak,aby se co nejvíc zabránilo dalšímu rezivění a co pro to udělat?Taky se chystám na částečné zavaření SPZ na třetích dveřích a díry po stěrači a logu VW a na nich bude podobný problém,protože kolem oken to kvete snad každému Golfu ... tak musim něco dělat i s tím ...

Uživatelský avatar
standys208vento
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od standys208vento »

ničeho se neboj:)) všecko navař a pořádne vystřikej dutiny a je to cajk

Uživatelský avatar
ŠAFA
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 239
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ŠAFA »

A pak po oprave ty holy prahy natri jeste BODYnou - pripravek na podvozky a teprve prekryj plastovyma...
:: ŠAFA ::
BMW e36 328i Touring
VW Golf IV 1.6
/ex: Golf III 1.8, Golf II GTI 16V, Polo 6N 1.4/

Uživatelský avatar
Pietro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pietro »

Dělal jsem to na VeRuně komplet , hlavně všechno ošetřit a pořádně nastříkat , na ničem nešetři :wink:

Uživatelský avatar
Robert D.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA

Re: Plechařina,vyvařování ...

Příspěvek od Robert D. »

[quote="Sladge"]Zjistil jsem nepříjemnou věc,že mi na mé milované G3 pod plastovýma prahama ve předu za koly vyhnily ty plechové.

Taky mně to čeká. :cry:
rodo@email.cz" target="_blank
_______________________________________

Uživatelský avatar
Sladge
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sladge »

mno jak jsem to zjistil,ze muzu dat do prahu ruku tak me to poradne zamrzelo,ze je auti tak nemocny.zlata jednicka,ta byla pomalu dvakrat tak starsi a naslo se na ni mozna jenom trochu rzy,ale en dira ...

Uživatelský avatar
Robert D.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA

Příspěvek od Robert D. »

Sladge píše:mno jak jsem to zjistil,ze muzu dat do prahu ruku tak me to poradne zamrzelo,ze je auti tak nemocny.zlata jednicka,ta byla pomalu dvakrat tak starsi a naslo se na ni mozna jenom trochu rzy,ale en dira ...
Mno,já bych se na to vysral,ale bojím se, že už to nezvednu(při defektu apod. ...) Holt nějaký prasátko si to kalilo zimou, deštěm a dostatečně to neošetřilo. :arrow: :budo:
rodo@email.cz" target="_blank
_______________________________________

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boost »

nevím čím to je, ale na toho golfa co sem si přivezl z Francie, nemusím ani sáhnout. Nikde ani puchejřek. Byl sem zvědavej a sundal přdní blatníky a taky sem nic nenašel. A všechno je ještě originál nástřik. r.v. 93 jestli jezdil někde na jihu a ještě se nepotkal se solí.
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
ŠAFA
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 239
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ŠAFA »

Robert D. píše:
Sladge píše:mno jak jsem to zjistil,ze muzu dat do prahu ruku tak me to poradne zamrzelo,ze je auti tak nemocny.zlata jednicka,ta byla pomalu dvakrat tak starsi a naslo se na ni mozna jenom trochu rzy,ale en dira ...
Mno,já bych se na to vysral,ale bojím se, že už to nezvednu(při defektu apod. ...) Holt nějaký prasátko si to kalilo zimou, deštěm a dostatečně to neošetřilo. :arrow: :budo:
No s tim zvedanim je to problem ja na zadek pouzival origo hever ale predek sem zvedal jinym pac za prah se to uz nedalo a jednou me to malem stalo i uraz :!: pac sem to zvedl jen neco kontroloval a dal hlavu kousek pod auto a pak se ten lem propadl a hever sjel pod plast prah jeste ze jsem zrovna hlavu vydelal... :roll:
:: ŠAFA ::
BMW e36 328i Touring
VW Golf IV 1.6
/ex: Golf III 1.8, Golf II GTI 16V, Polo 6N 1.4/

Uživatelský avatar
Violador
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Violador »

kucí,to snad ani nemá cenu tam dávat na lemy blatníků to plastový,ne?pod tim to nedejchá,drží se tam vlhkost a sůl a podobná srágory...já je vepředu nemám a krása a vzadu je mám a dost se bojim se sundat... :lol:

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“