Šrouby na mřížky v nárazníku

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
G3-lower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3599
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Šrouby na mřížky v nárazníku

Příspěvek od G3-lower »

Kluci prosim Vas nemohl by nekdo odsroubovat sroubek ktery drzi mrizku v narazniku a vyfotit? Mel jsem jednu mrizku, ted tam chcu dat ty air intake ale vyndal jsem takovy dost divny sroubek a nevim zda je to original, respektive nevim co mam shanet, nechcu tam rvat zadnou samotuningřezku. Danke

PS: kdybys mel nekdo v narazniku sroubky a nemel mrizky nebo nechtel mrizky (vypada to bez nich taky celkem dobre) tak mi sroubky muzete podarovat, pripadne tip kde je sehnat (krom parkovist atd) :lol:
Přílohy
mrizka GIII.jpg

Uživatelský avatar
pavelmarek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov, Praha

Re: Šrouby na mřížky v nárazníku

Příspěvek od pavelmarek »

Ahoj, podle etky tam žádný šroub být nemá, ani já tam žádný nemám. Je to možné? Není to třeba jen nacvakávací a ten šroub tam dal někdo před tebou jen pro jistotu?
RS6 C6, E60 530d daily

Uživatelský avatar
los.negros
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2994
Registrován: 21.06.2008 11:28
Bydliště: Úvaly, Praha-východ
Kontaktovat uživatele:

Re: Šrouby na mřížky v nárazníku

Příspěvek od los.negros »

já tam teda ty šrouby mám, ale vůbec jsem nevěděl, že maj držet ty mřížky. Já je tam mám jen nacvaknutý a drží to dobře
:999: 16.-18.8.2013 - 8. VW Golf meeting Podrouzek 2013 :999:
You can sleep in your car but you can't race your house!

Uživatelský avatar
G3-lower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3599
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Šrouby na mřížky v nárazníku

Příspěvek od G3-lower »

los.negros píše:já tam teda ty šrouby mám, ale vůbec jsem nevěděl, že maj držet ty mřížky. Já je tam mám jen nacvaknutý a drží to dobře
I v mrizkach mas prece diry (asi na srouby ne?) i v tech air intake mam diry na srouby, samotne to nedrzi a lepit to nechcu. Vyfotim sroub co tam mam. Takovy tenky zavit, ale hlavicka je tlusta a ma v sobe integrovanou podlozku at to ma za co tu mrizku drzet.

Uživatelský avatar
los.negros
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2994
Registrován: 21.06.2008 11:28
Bydliště: Úvaly, Praha-východ
Kontaktovat uživatele:

Re: Šrouby na mřížky v nárazníku

Příspěvek od los.negros »

jj taky tam mám šroub s velkou podložkou, ale neni tak velká, aby držela tu mřížku...ale nějak to musim pořešit, protože jednou jsem jí už ztratil :D
:999: 16.-18.8.2013 - 8. VW Golf meeting Podrouzek 2013 :999:
You can sleep in your car but you can't race your house!

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Šrouby na mřížky v nárazníku

Příspěvek od yurik »

ten srob drzi naraznik, nie tu mriezku, v tej mriezke je len otvor, cez ktory ten srob vies nasrobovat do vyztuhy, mriezka je len nacvaknuta
Obrázek

Uživatelský avatar
G3-lower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3599
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Šrouby na mřížky v nárazníku

Příspěvek od G3-lower »

No me tam teda mrizky moc nedrzely. Je to ten sroub co tam ma byt? Co drzi naraznik ve vystuze? Co Yurik? Ty air intake stratit fakt nechcu a lepit to na lepidlo taky nechcu...A nejake samorezky tam taky nechcu davat...Tak co s tim?
Přílohy
air intake 1.jpg
air intake 2.jpg
diry na mrizku.jpg
sroub1.jpg
sroub2.jpg

Uživatelský avatar
pavelmarek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov, Praha

Re: Šrouby na mřížky v nárazníku

Příspěvek od pavelmarek »

Jo to je on, přesně jak yurik doplnil, drží nárazník k výstuze, ne tu mřížku ;-) Tak si udělej v místě, kde je to nejméně vidět malinkou díru skrz nárazník i ten intake a provleč tím tu nejužší stahovací "montex" pásku, nejlépe červenou. To by šlo ne? Sundat to půjde, ale neztratí se to.
RS6 C6, E60 530d daily

Ricci.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 29.11.2012 20:17
Bydliště: Nýřany,Plzeň-sever

Re: Šrouby na mřížky v nárazníku

Příspěvek od Ricci. »

Vim že už to neni moc aktuální téma, ale pořídil sem si již zmiňovanou sadu air intake, bohužel mi nejde vyndat původní mřížka v nárazníku a ani pořádně nevim jak je tam chycená. Jedna mi vyndat šla, protože byla rozlámaná, ale pro změnu mi tam zas místo ní nejde dát ten air intake, vadí tam tomu taková klipsna co je součástí nárazníku, tak nevim jestli mam prostě víc zabrat nebo co s tim dělat jinýho, poradíte mi prosím někdo???
Golf IV 1.8T 215hp 😁

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: Šrouby na mřížky v nárazníku

Příspěvek od Dymák »

mřížku vytrhni násilím ven a pokud chceš dáš air intake, tak musíš zapilovat ten jeden výčnělek v díře nárazníku.. Pak tam intake zacvakneš (spodek cpi silou a druhou rukou se presvědč, že jeho zadní spodní hrana je za hranou díry nárazníku - jde to celkem ztěžka, pak docvakni vršek - musí bejt slyšet cvaknutí) a drží to jak bejk i bez šroubů
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“