gumový víčka v podlaze

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

gumový víčka v podlaze

Příspěvek od krbec »

Klucí klucí k čemu tam jako maj bejt?kdyz ti treba nateče do auta,nebo kdyz máš mokro + boty od snehu tak aby to teklo ven? to funkci jaksi neplní? muzu 2 vepředu a 1 vzadu zavařit?mám to tam prorezlý turch že ten kruh už nejde zachovat abych dal krytku,si myslím že se nic neposere ne? :?
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
pavelmarek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov, Praha

Re: gumový víčka v podlaze

Příspěvek od pavelmarek »

To je aby sis mohl vyvést ven dráty na neony a nemusel do toho vrtat :mrgreen: Myslim že se fakt nic nestane když to zavaříš, já jsem zavařil všechny. (no možná to líp táhne vocpoda chápeš ne :lol: ftípek že )
RS6 C6, E60 530d daily

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: gumový víčka v podlaze

Příspěvek od krbec »

no tak já doufám že to aspon 10 oslů přidá,jinak bych to nedělal
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
pavelmarek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov, Praha

Re: gumový víčka v podlaze

Příspěvek od pavelmarek »

:mrgreen: :lol:

Já jsem to zavařil, fakt mě nenapadá důvod, proč to tam je :?: Jak to kolem toho orezne, jako že dřív nebo později se tak stane, tak to zavařit. Musel by bejt blázen, aby tam ty díry znova dělal. Voda si myslím kobercema a izolací neproteče, natož pak tím víčkem.
možná je to jen nějaký servisní otvor použitý při kompletaci auta, jinak si to nedovedu vysvětlit, proč to tam je.
RS6 C6, E60 530d daily

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: gumový víčka v podlaze

Příspěvek od krbec »

no hele nevim,proste nic jinyho nez kvuli vode me nenapadá,ale treba vepredu u spolujezdce kdyz jsme sundavalu interier,tak byly ty koberce uplne nasáklý vodou,a přitom tam je to ulne v pohode nezrezlý,takze babo rad :-D

zavařim to,já se chtel jen ujistit
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
C.A.R.L.O.S.
Profík
Profík
Příspěvky: 1142
Registrován: 30.12.2009 21:42
Bydliště: South Bohemia
Kontaktovat uživatele:

Re: gumový víčka v podlaze

Příspěvek od C.A.R.L.O.S. »

jojo niceho se neboj a nalamej tam kus plechu taky sem to tak udelal;-)
VW Golf III 1.9 TDI 66kw (KAT-Off, EGR-Off), VW Sharan 2.8 V6 150KW 4motion
EX: Vento 1,9 TDI 66kw (KAT-Off, EGR-Off), VW Golf IV 1.9 TDI ARL Highline

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: gumový víčka v podlaze

Příspěvek od KOŠŤÁL »

taky jsem to zavařil-teda jenom dvě,kde to bylo zrezlý
co třeba,aby vytekly ty sračky,když se kastle máčí v barvě?
Obrázek

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: gumový víčka v podlaze

Příspěvek od Stug »

Jestli ono to tam neni na vystříkání dutin, nebo od toho jak s kastlí manipuluje robot při výrobě že : )

Zavařením se nic nezkazí, za předpokladu že se to stihne než to vyhnije.
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: gumový víčka v podlaze

Příspěvek od krbec »

no na vystříkání dutin jsou víčka podel prahu,ty samo nezavařím,,a pak cca 8mičky díry po vsech dutinách,..
leč už je to pase,pač mám zavařeno,teda jen to co bylo zrezlý :-). přez to jsem to vzal karosářským tmelem a pak bude tlumex,pač mi byl známym lakyrou doporucenej ze je proste nejlepší,akorát se stříkne bodyčkovou pistolí
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: gumový víčka v podlaze

Příspěvek od Stug »

Tlumex? co je teda "nejlepší" na nastříkání podvozku? Koukal jsem že je strašný kvantum vosků, tmelů, asfaltů, apod...
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: gumový víčka v podlaze

Příspěvek od KOŠŤÁL »

tlumex je tlumex
Obrázek

Uživatelský avatar
Staník
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 417
Registrován: 15.04.2008 17:22
Bydliště: Deutschland + Ejdžkej

Re: gumový víčka v podlaze

Příspěvek od Staník »

Super věc, jenom škoda že jsem na existenci toho přišel až v době když už tam žádný gumový šmejdi nebyli, ale zůstaly tam jen krásný velký a řádně prorezlý díry a to na obou stranách, takže mám taky zaděláno. Je to asi to nej, co se s tím dá udělat :mrgreen:

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: gumový víčka v podlaze

Příspěvek od krbec »

no ,ja myslel že takový ty BODY přímo v pixle na pistol na bodycko je best,ale byl jsem nazván volem, tlumex je prej nejlepší,a na dutiny jedině vosk ,po uříznutí prahů a vyříznutí kusu podlahy kde byla dvojitá,jsem se nestíhal divit,podle mě to tam nikdo nikdy nevystříkával a svete div semezipraží bylo krásne pokrytý voskem a dutiny jakby smet,takže já jdu do dutin jedine do vosku a vubec s nim nebudu šetřit ani malinko :-) a na spodek jde tlumex.
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Radek3gtd
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 04.01.2012 17:52
Bydliště: Čáslav

Re: gumový víčka v podlaze

Příspěvek od Radek3gtd »

Zdravíčko ... víčka tam jsou kuli barvě aby vytekla kdyš se máči kastli ve fabrice + jedno víčko tam vede do dutiny do nosníku tak to nezavařuj pokud neni orezlí nebíva orezle ....

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“