vosk do dutin

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

vosk do dutin

Příspěvek od krbec »

ahoj kluci obracím se na Vás s prosbou o radu,jestli máte nekdo zkusenost s nakym voskem do dutin,bohuzel taj u nas v barvách lakach kam chodím,tak jsou to patlalové a poradit neuměj,i kdyz sami stříkaj auta,takze takhle a rovnou pokud nekdo víte kde to koupit na netu,protoze taj na ty vocasy uz seru a radsi to objednám.díky hoj
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Malcom.GTI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 21.12.2008 16:49
Bydliště: Zlín

Re: vosk do dutin

Příspěvek od Malcom.GTI »

Zdarec,už hodně dlouho používám vosk od Belysu a žádný problém:)otec dělá karosáře a taky to po laku vystříkává timto voskem.Dodává to Lysoněk zde stránky http://www.belys.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Když mu zavoláš a domluvíš se s ním tak je to nejlepší.Má tam někde i číslo.Má vosk i ve spreji.Ale i jiné různé nástřiky.....

GOLF10
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 342
Registrován: 10.11.2008 13:43

Re: vosk do dutin

Příspěvek od GOLF10 »

Kup Rezistin ML a máš klid.Funguje bez problémů a stojí pár korun.Dá se zehnat všude bez problémů.Do litru reristinu ještě zamíchám tak deci oleje.
ex.Fiat Punto 1,2 LPG HL Propan nákupní taška
ex.Škoda Fabia combi 1,2HTP LPG BRC P&D
ex. VW Caddy 1,4 2008 LPG
Škoda Roomster 2015,1,4 16 V Ambiente LPG BRC
CITROEN BERLINGO XTR 1,5 96 kW 8 AT

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: vosk do dutin

Příspěvek od krbec »

GOLF10 píše:Kup Rezistin ML a máš klid.Funguje bez problémů a stojí pár korun.Dá se zehnat všude bez problémů.Do litru reristinu ještě zamíchám tak deci oleje.
a co to je? vosk? bo naka barva? rezistin jsem mel a bylo to neco jako tlumex....
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
hadraplan221
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 10.12.2009 17:01

Re: vosk do dutin

Příspěvek od hadraplan221 »

hele ja ti poradim.....kamos mel astru a dutiny vystrikaval vyjetym volejem z fritaku a nebo z motoru......a nikdy nemel zadnej problem :) vystrikal a jel se projet po zatackach mezi melnikem a jestrebim a zpatky a super

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: vosk do dutin

Příspěvek od PlusOne »

hadraplan221 píše:hele ja ti poradim.....kamos mel astru a dutiny vystrikaval vyjetym volejem z fritaku a nebo z motoru......a nikdy nemel zadnej problem :) vystrikal a jel se projet po zatackach mezi melnikem a jestrebim a zpatky a super
No, to je super rada, akorát že olej steče, kdežto vosk se nalepí, žejo....
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
hadraplan221
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 10.12.2009 17:01

Re: vosk do dutin

Příspěvek od hadraplan221 »

PlusOne píše:
hadraplan221 píše:hele ja ti poradim.....kamos mel astru a dutiny vystrikaval vyjetym volejem z fritaku a nebo z motoru......a nikdy nemel zadnej problem :) vystrikal a jel se projet po zatackach mezi melnikem a jestrebim a zpatky a super
No, to je super rada, akorát že olej steče, kdežto vosk se nalepí, žejo....

to sice jo ale kdyz to tak vemes tak vyjetak uz moc netece....ale co jen pridavam svuj nazor tak ne ze me tu ukamenujete :)

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: vosk do dutin

Příspěvek od skacel99 »

můj golf a taťkův passat se stříkali směsí motorovýho oleje,resinu a ještě něčeho.Smrdělo to hrozně,chvilku to teklo ven ale všichni co u toho byli tvrdí,že to funguje...a na podvozek je prej nejlepší gumoasfalt a hned než to zaschne se projet po prašné cestě :D

Uživatelský avatar
hadraplan221
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 10.12.2009 17:01

Re: vosk do dutin

Příspěvek od hadraplan221 »

skacel99 píše:můj golf a taťkův passat se stříkali směsí motorovýho oleje,resinu a ještě něčeho.Smrdělo to hrozně,chvilku to teklo ven ale všichni co u toho byli tvrdí,že to funguje...a na podvozek je prej nejlepší gumoasfalt a hned než to zaschne se projet po prašné cestě :D
jo jo zlatej gumoasfalt nebo co se dela klasicky pred STK vrstva gumoasfaltu pak vrstva alobalu to cely opakovat tak 4X a nakonec zatrit gumacem :)

Uživatelský avatar
Řízek
Profík
Profík
Příspěvky: 976
Registrován: 04.06.2009 11:35
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: vosk do dutin

Příspěvek od Řízek »

ten olej znám taky,ale jedině novej. NE vyjetej,jelikož obsahuje síru a urychluje rez. Jinak má někdo další nějakej tip na dutiny a spodky aut? Krom gumáče,prý něco jako "BODY"

Uživatelský avatar
Dakie
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1631
Registrován: 24.02.2008 17:32
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: vosk do dutin

Příspěvek od Dakie »

Body 930 ;)
http://www.cc-autodily.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Řízek
Profík
Profík
Příspěvky: 976
Registrován: 04.06.2009 11:35
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: vosk do dutin

Příspěvek od Řízek »

díkec,to zkusím

Uživatelský avatar
Miras 92
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 07.07.2011 19:55
Bydliště: okres Mělník

Re: vosk do dutin

Příspěvek od Miras 92 »

Ahoj, chtěl bych vás poprosit o radu. Chci vystříkat dutiny voskem (hlavně prahy), ale nevim jak na to a kolik tam toho má přijít ? To že musim pod auto a sundat ty gumový zátky je mi jasný ale co dál ?
Díky

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: vosk do dutin

Příspěvek od krbec »

no a pak to tam sypeš jak magor dokad to vsudy neteče ven,
já na golfa spotreboval 3 pixly toho vosku a řekl bych že to je hooodně až až , ale ja vyvařoval všechnu rez tak at mi to nekvete.

jinak na to musís mít pistol s takovou hadičkou vetšinou to je pistol na bodyčko a vymení se ta tryska za hadičku, která stříká do všech stran
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

GOLF10
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 342
Registrován: 10.11.2008 13:43

Re: vosk do dutin

Příspěvek od GOLF10 »

No jo ,ale ta hadička od té pistole je tlustá jak sviňa.Já mám udělátko na stříkání dutin z hasičáku a má hadička max do 7 mm,aby se všude vlezla.Jinak ta orginál je na nic tu mám doma na nic ve skříni.
ex.Fiat Punto 1,2 LPG HL Propan nákupní taška
ex.Škoda Fabia combi 1,2HTP LPG BRC P&D
ex. VW Caddy 1,4 2008 LPG
Škoda Roomster 2015,1,4 16 V Ambiente LPG BRC
CITROEN BERLINGO XTR 1,5 96 kW 8 AT

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“