JOM vs Sonar ? Čirá optika

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Dakie
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1631
Registrován: 24.02.2008 17:32
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: JOM vs Sonar ? Čirá optika

Příspěvek od Dakie »

správně, xenony na G3 nemají co dělat!
http://www.cc-autodily.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
TOMSA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4296
Registrován: 30.07.2009 18:23
Bydliště: Milovice(Kromeriz)

Re: JOM vs Sonar ? Čirá optika

Příspěvek od TOMSA »

Dan HKS píše:
MisHaGTI píše:Já osobně na nich jezdím cca. půl roku a zatím držej...někde jsem četl ohlasy že dost praskaj,ale měj jsem je za směšnou cenu tak to neřeším. Navíc Osram nedávno uvedl lepší verzi, kde by to praskání mělo být potlačený.
Tak s HIDkou to bude určitě svítit líp, to bezesporu, ale jak už jsem ti psal v tvým jiným tématu, bude to nelegální...jasný, spousta lidí tak jezdí a je jim to jedno, o problémech s PČR a (nedejbože v případě havárie) s pojišťouvnou asi taky víš...

CoolBlue nesvítěj nic moc. Pokud chceš jasně bílý světlo z klasických žárovek, podívej se po žárovkách MTEC (SuperWhite) a nebo Xenesis (prodává je jeden klubák na SK VW-Clubu) :wink:
tak že na G3 vlastně žadný xenony nejdou udělat legálně ? ...... ty jo koukal jsem a ty Xenesis maj svitivost 4000K to je velice pěkný :) a jen bych se chtěl zeptat nějakou stranku kde se daj koupit neznaš :) docela by se šikla :) možna spíš koupím ty xenesise než xenony :))[/quot
dej si do vyhledávače xenesis a jeto myslím kolem 700kč za pár... :wink:
22.-25.8.2018 -14.VW Golf meeting Podroužek 2019
S MK3,to je jak s ženskou,"Když ji miluješ,není co řešit"
FUCK NEW CARS,I AM RIDING OLD SCHOOL !!!

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: JOM vs Sonar ? Čirá optika

Příspěvek od vlado742 »

Xenexis mam v pasate B4 a max spkojnosť. Teraz do G3 budem kupovať. Mam tiež svetla z prveho prispevku SONAR /JOM ale je to na h***o hned idem objednávať nove. S tymi sa neda jazdiť čo su nahodene. A určite do toho pojdu xenesis.
Svetla budu pravdepodobne čire HELLA: http://angeleyes.sk/313/0/0/detail/833/ ... Hella.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“