Karosář z Prahy?

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
kaktusak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 08.12.2010 10:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Karosář z Prahy?

Příspěvek od kaktusak »

Nevíte o nějakém ?
G3 97 1.9D

Uživatelský avatar
Plackag40
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 13.01.2009 21:01
Bydliště: Netvořice,Benešov u Prahy

Re: Karosář z Prahy?

Příspěvek od Plackag40 »

čau,děláme karoserie od vyvaření až po lak

kaktusak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 08.12.2010 10:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Karosář z Prahy?

Příspěvek od kaktusak »

A kontakt?
G3 97 1.9D

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Karosář z Prahy?

Příspěvek od shafticzek »

kaktusak píše:A kontakt?
Taky se přidávám, potřeboval bych někoho, kdo mi vyřízne a zavaří dva špunty v podlaze, SZ.
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

kaktusak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 08.12.2010 10:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Karosář z Prahy?

Příspěvek od kaktusak »

Tak snad se někdo ozve :) Přikládám fotky co bych potřeboval vyyřešit ...
Přílohy
1.jpg
2.jpg
3.jpg
G3 97 1.9D

Uživatelský avatar
R.O.N.N
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 18.11.2011 11:46
Bydliště: Mlýny

Re: Karosář z Prahy?

Příspěvek od R.O.N.N »

Tez se pridavam, potreboval bych vymenit blatnik a navarit novy prah a striknout, zatim rozhazuju site, zjistuju ceny ;)

kaktusak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 08.12.2010 10:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Karosář z Prahy?

Příspěvek od kaktusak »

Ahoj, tak po dlooouhé době oživuji :) Po úvahách jestli koupit novější auto nebo nechat opravit ještě mého G3 jsem se rozhodl nechat opravit G3 :) úplnou náhodou jsem potkal člověk kterej mi dal kontakt na autoservis kde opravují karoserie a vyvařují podvozky běžně (ne jako tady v Praze kde se do toho nikomu nechce), jen byl malej problém že servis měl být v Praze ale už jsou přestěhovaný do Milovic u Nymburku asi 40 km od prahy. Po návštěvě několika servisů tady s dotazem jestli by dokázali opravit zrezlej podvozek + zbytek karoserie jsem se nesetkal s moc příjemnejma reakcema. Dokonce Jjden člověk co provozuje servis poblíž pražských AAA když dal auto na hever, prohlížel a objevoval závady tak se u toho postupně začínal rozčilovat až když viděl že mám přední tlumiče podložený nějakou gumou začal už skoro křičet a já se začal bát že mi dá facku :DD( a to fakt moc nepřeháním ) ... No a při návštěvě servisu v Milovicích bylo všechno jinak .. auto prohlídli , řekli že to není problém opravit jen to bude něco stát a chvíli to potrvá ... tak jsem se domluvil že vyvaří podlahu (dost zrezlou) + vymění oba přední blatníky + zrezlý roh zadních dveří + výměna předního skla (rozbité od kamínků) + orpava zrezlé střechy nad předním oknem + protikorozní nástřik celého podvozku + samozřejmě blatníky atd do barvy auta + výměna nějakejch filtrů ještě .... snad jsem na nic nezapomněl ... no oprava celkem 25 tisíc což mi nepříde tak moc nato že auto je ted uplně bez koroze a ještě má nástřik podvozku . Nechal jsem to pak zkontrolovat v servisu tady poblíž kde bydlím a prý je to opravený dobře .
G3 97 1.9D

Uživatelský avatar
TheNeal
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1683
Registrován: 28.12.2012 12:31
Bydliště: Ústí nad Labem/Hradec Králové

Re: Karosář z Prahy?

Příspěvek od TheNeal »

Jenom ze zvědavosti, ptal ses, jestli oprava znamenala vyměnění maximálního množství plechů za nový (a to zejména podlahy, podběhů a takovejch věcí) nebo to jen šikovně obrousili a zapatlali? :D Mimochodem vim o člověku u Děčína, co tohle udělá za míň jak polovic a velice dobře, ale to už je s křížkem po funuse. :)

kaktusak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 08.12.2010 10:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Karosář z Prahy?

Příspěvek od kaktusak »

Ano, je to opravený opravdu tak že zrezlý vyřízli a navařili novej plech. Ještě jsem zapomněl že udělali i technickou. Nevěřím tomu že by to někdo udělal za polovinu nebylo to přece jen vyvaření podlahy ale ještě dost dalších věcí k tomu ...
G3 97 1.9D

Uživatelský avatar
TheNeal
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1683
Registrován: 28.12.2012 12:31
Bydliště: Ústí nad Labem/Hradec Králové

Re: Karosář z Prahy?

Příspěvek od TheNeal »

Tak to věř. :) Když tim ty lidi nejsou živí, ale maj to jako hobby + melouch, tak to často udělaj hoooodně levněji a mnohdy i lépe, protože do toho daj srdce (i když to už úplně nezbytný neni :D ). Jako 25 se mi zdá fakt hodně, i s těma věcma kolem. Ale hlavní je, že to je hotový a že se na to můžeš spolehnout. :)

kaktusak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 08.12.2010 10:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Karosář z Prahy?

Příspěvek od kaktusak »

Nojo po bitvě je každej generál :) Tohle je práce která se skoro nikomu dělat nechce ani za peníze natož ve volném čase a nějak levně. Tak třeba jen čelní sklo stojí 3 tisíce(nepočítám lepidlo a práci) + blatníky a nástřik podvozku kterej dá taky nějakou práci a když koukneš na netu na ceníky servisů tak za to chtěj tak 3 tisíce(jen nástřik) ... no a hned je to 6 tisíc a to není vůbec to hlavní co na tom dělali :) Jestli někdo opravuje auta ve svém volném čase jako melouch a udělal by to levněji tak zase by v tom byl jinej problém a to je třeba že todle byla dost časově náročná práce , takže kdyby to někdo opravoval podle toho jak by měl čas tak bych to auto neviděl půl roku třeba. Ale věřím tomu že nějaký menší opravy někdo jako melouch určitě levněji dělá.
G3 97 1.9D

kaktusak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 08.12.2010 10:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Karosář z Prahy?

Příspěvek od kaktusak »

Nemyslím to nijak špatně ale když jsi neviděl jak ten podvozek vypadal tak se o ceně za opravu moc bavit nemůžeme to neví ani ten kdo se do toho pustí kolik času to nakonec zabere, může to jen zhruba odhadnout.
G3 97 1.9D

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: Karosář z Prahy?

Příspěvek od Jarda S. »

kaktusak píše: ... no oprava celkem 25 tisíc což mi nepříde tak moc nato že auto je ted uplně bez koroze a ještě má nástřik podvozku .
mě to přijde až moc :blush: :blush:
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

kaktusak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 08.12.2010 10:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Karosář z Prahy?

Příspěvek od kaktusak »

No dobře tak je to moc, přemluvili jste mě :?


Ale vzhledem k tomu že jsem se rozmejšlel jestli auto půjde do šrotu nebo opravit tak si teď myslím že to za těch 25 tisíc co jsem dal za tu opravu můžu prodat :wink:

Ale stejně nevím kdo by to podle vás udělal levněji pokud nebudu počítat někoho kdo by to opravoval ve svém volném čase :) Nebo jestli máte někdo zkušenost s takhle rozsáhlou opravou karoserie tak napište co vám kdo opravoval a kolik to stálo.


a já vám taky napíšu že to bylo moc :D
G3 97 1.9D

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“