Vento předek na G3

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
jhn
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ml. Boleslav

Příspěvek od jhn »

jhn píše:
Baltik_VW píše: není stejnej, číslo je možná stejný, asi nějaký 1H.... 1H je označení trojky a venta. ale ten náraznik je jinej, dkdyž je dáš vedle sebe tak je to tak...
nechci se hádat ale označení z etky je vážně stejný a že tam každej díl má svoje číslo! je to 1H6 807 217 a ještě nějaký písmeno podle toho jeslti to je pro lak a nebo černej.
Tímto se omlouvám Baltikovi_VW - měl si pravdu je to tak jak si říkal a jak píše Romeo, včera jsem se překouknul, kontroloval jsem hlavně to poslední šestičislí a 1H5-6 jsem překouk :roll:
ICQ: 236-929-455, e-mail: jhn.s@post.cz

Uživatelský avatar
jhn
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ml. Boleslav

Příspěvek od jhn »

mohli by jste to někdo nafotit? co tam je za rozdíl, jestli to je nějak z fotek viditelé? docela by mě to zajmalo!!! do dnešního dne jsem žil s tím, že golf a vento maj nárazníky stejný
ICQ: 236-929-455, e-mail: jhn.s@post.cz

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

jhn píše:
jhn píše: nechci se hádat ale označení z etky je vážně stejný a že tam každej díl má svoje číslo! je to 1H6 807 217 a ještě nějaký písmeno podle toho jeslti to je pro lak a nebo černej.
Tímto se omlouvám Baltikovi_VW - měl si pravdu je to tak jak si říkal a jak píše Romeo, včera jsem se překouknul, kontroloval jsem hlavně to poslední šestičislí a 1H5-6 jsem překouk :roll:
omlouvat se nemusíš, já si jen stál za svým názorem, vyfotit ten rozdíl můžu v práci, makám totiž na vrakárně VW :wink: tak ale až zítra asi, :wink:

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

doctor píše:Tak už se nehádejte,nárazník na ventu je opravdu jinej ! Mám vento a chtěl sem tam dát GTI spoiler z G3 a nejde tam protože vento má ten spodek nárazníku delší !!!
presne je o kousek delsi!!!!!! :wink:

Uživatelský avatar
Steffa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chotěboř,Brno

Příspěvek od Steffa »

Jsem rad ze sem tady rozproudil takovou diskusi :D vsem moc dekuju za vase rady!!!

Uživatelský avatar
kutitim
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02

Dík za radu

Příspěvek od kutitim »

Děkuji za radu s tím spojlerem na Vento moc jste mi pomohli Vlatsa

Uživatelský avatar
fastr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fastr »

No to asi proto když jsem dal na vento spojler GTI z G3 mám uprostřet takovou malou mezeru. :idea: :?

Uživatelský avatar
jim-vw
Závodník
Závodník
Příspěvky: 562
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Libervwec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jim-vw »

u prvního nárazníku sem měl u GTI lízátka taky mezeru asi tak 2 centimetry, ale dalo se s tim žít :wink: potom co sem ho roštípal a koupil novej, taky na G3, tak sem lízátko musel eště kousek řezat - tak 3 mm - pže byo moc dlouhý, ale zas ted nemám mezeru absolutně žádnou :D ... takže ať tak nebo tak, stejně kus od kusu je každej nárazník lehce jinej... a že by golfáckej na vento nešel, na to bych se podíval :twisted:
Obrázek

Uživatelský avatar
jhn
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ml. Boleslav

Příspěvek od jhn »

jim-vw píše:u prvního nárazníku sem měl u GTI lízátka taky mezeru asi tak 2 centimetry, ale dalo se s tim žít :wink: potom co sem ho roštípal a koupil novej, taky na G3, tak sem lízátko musel eště kousek řezat - tak 3 mm - pže byo moc dlouhý, ale zas ted nemám mezeru absolutně žádnou :D ... takže ať tak nebo tak, stejně kus od kusu je každej nárazník lehce jinej... a že by golfáckej na vento nešel, na to bych se podíval :twisted:
to spíš ty lízátka z druhovýroby jsou každý jiný
ICQ: 236-929-455, e-mail: jhn.s@post.cz

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

Právě ono to bude jen minimálně...jinak pokud jsou to 3mm,tak to není problém ,dolepit,dotmelit, a stříknout a nikdo vůbec niz nepozná:-)

...takže vlastně jen o pár dnů se nasadí pozdějc...
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“