nabourana pr**l

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
miky484
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 14.01.2011 03:28
Bydliště: Kalna nad Hronom SR

nabourana pr**l

Příspěvek od miky484 »

nazdar lidi mam malej dotaz. Do mího Venta nebourala audina A3 a chtel bych vedet co mne čeka. Zadní nárazník je asi total. Nevite kde koupit novy ale tak aby pasoval. a je trochu ( asi 5 cm) hnute zadne čelo , a dno kufru je vypuklé. čelo asi pude nove ale tu podlahu asi budu muset srovnat. Víte jak? a jak se proboha sundáva to celo?
Přílohy
15082012016.jpg

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: nabourana pr**l

Příspěvek od Jarda S. »

budeš to muset znova natáhnout
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: nabourana pr**l

Příspěvek od Dymák »

čelo se vyřízne a navaří jiný, ale ty máš hnutej i blatník.
Záleží kolik chceš do opravy investovat - dá se to opravit na stolici, ale bude tě to stát jak celý auto, nebo to přivaž řetězem za zadní oko ke statnýmu stromu a trhem se to dá jakžtakž natáhnout zpátky
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

bik3r
Závodník
Závodník
Příspěvky: 677
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: nabourana pr**l

Příspěvek od bik3r »

tohodle se bojim jak čert kříže, že to do mě někdo nahulí ze zadu, jakmile se zvlní podlaha v kufru, tak je vymalováno, předpokládám, že pojišťovna to dala jako totálku...
GIII GTI 2.0 16V ABF

Uživatelský avatar
miky484
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 14.01.2011 03:28
Bydliště: Kalna nad Hronom SR

Re: nabourana pr**l

Příspěvek od miky484 »

tak pojištovna delala vlny že je to starý a tak....a že s tým zatim nemohu jezdit než se to "vyšetři" a že mi moc nedaj.....sem se nasral vzal palici a to čelo vymlatil spatky i dno kufru docela šlo ale moc sem to nechtel řešit jenom aby to vypadalo a šel zavřit kufr. nárazník sem dal dolu nahřal horkovzdušní pistoly a " vyklepal" spatky do puvodního tvaru. pak trochu tmelu barvy a je to po 3 hodinach sem byl hotov a uklidnenej a mužou mi všichi *******......................za mesic mi poslali 553 Eur. to de.....auto skur....ný a neprodejny je mi ho lito za 20 let nebylo bourany. Kdyby si to rosflakal sam tak to beru. no nic....hlavne bacha na silnici čus

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“