světla z golfa IV do golfa III ...dělali jste někdo?

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
rostaVR6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Silesia

světla z golfa IV do golfa III ...dělali jste někdo?

Příspěvek od rostaVR6 »

přemýšlím a plánuju co a jak na Verunce udělat.Dneska mě s kámošem napadlo sehnat světla ze IV a zkusit je napasovat na Verunu.Těžko říct co nás čeká, takže za rady a zkušenosti MOC DÍKY. :wink:

Uživatelský avatar
sphinxx
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1518
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov u Opavy

Příspěvek od sphinxx »

je tam moc věcí jiných.. spíš bych koupil něco co vypadá jako gIV ale je to na GIII. Nabídek je spousta..
:zzz:

Uživatelský avatar
cert
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 269
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cert »

Myslím, že to dělal na svojí VeRuně Pietro, zkus mu napsat SZ. Je někde z Ostravy.

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yurik »

naco vymyslat teplu vodu ked je uz vymyslena :) g4 kabriolet je g3 kabriolet s predkom z g4, cize si zozenies pekne veci na kabriolet a kus za kus vymenis a nemusis dopasovavat...budu ti pekne licovat blatniky, kapota, naraznik...aj ked osobne sa mi tato uprava nepaci a prachy by som tlacil inym smerom :)
Obrázek

Uživatelský avatar
skodik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 301
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skodik »

co zde psali a pamatuju si tak to byly chladičovka, kapota,světla a blatníky,ale těma si nejsem moc jistej

Uživatelský avatar
cert
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 269
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cert »

yurik píše:naco vymyslat teplu vodu ked je uz vymyslena :) g4 kabriolet je g3 kabriolet s predkom z g4, cize si zozenies pekne veci na kabriolet a kus za kus vymenis a nemusis dopasovavat...budu ti pekne licovat blatniky, kapota, naraznik...aj ked osobne sa mi tato uprava nepaci a prachy by som tlacil inym smerom :)


Myslím, že jsou ty přední blatníky dole u prahů jiný než na běžný G III... Pietro bude vědět přesně.

Uživatelský avatar
cutik
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.b.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cutik »

cert píše:
yurik píše:naco vymyslat teplu vodu ked je uz vymyslena :) g4 kabriolet je g3 kabriolet s predkom z g4, cize si zozenies pekne veci na kabriolet a kus za kus vymenis a nemusis dopasovavat...budu ti pekne licovat blatniky, kapota, naraznik...aj ked osobne sa mi tato uprava nepaci a prachy by som tlacil inym smerom :)


Myslím, že jsou ty přední blatníky dole u prahů jiný než na běžný G III... Pietro bude vědět přesně.
vzdyt to on pise,proste komplet predek vc. blatniku :wink:

Uživatelský avatar
cert
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 269
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cert »

cutik píše:vzdyt to on pise,proste komplet predek vc. blatniku :wink:
a co píšu já? 8O snad jen poznámku, že jsou u prahů jiný, ne? Myslím, že GIII cabrio je má na způsob GIV.
Naposledy upravil(a) cert dne 26.02.2007 20:53, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rostaVR6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Silesia

Příspěvek od rostaVR6 »

sem nečekal že tak rychle mi to rozmluvíte :lol: , nebudeme nic rozebírat a až našetříme tak seženu pěknou čirou optiku na III a bude po problému, kámoš mi tvrdil že to bude pasovat bez problému :lol: ,smál jsem se a teď jsem zjistil že sem měl pravdu.Pro mě je to teda uzavřená kapitola a pokud nebude nikdo potřebovat tohle téma může být zae smazané :lol: .DÍKY VŠEM

Uživatelský avatar
jhn
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ml. Boleslav

Příspěvek od jhn »

jo je to jiný chladičovka je jiná a blatníky, protože G4 má světla na boku s rádiusem a g3 jsou rovně dolů. Dalo by se to napasovat z toho kabria, ale myslím že by to byla dost velká investice. Šikovnej klempíř by tam mohl napasovat přední část blatníků ze 4ky a ta chladičovka by šla určitě taky nějak vyřezat a navařit držáky pro světla ze 4ky. A kdyby se trošku poladila maska, tak by to asi šlo!
ICQ: 236-929-455, e-mail: jhn.s@post.cz

Uživatelský avatar
Pietro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pietro »

Je to pěkná pakárna , ale jak se tady píše šikovný klempíř si s tím poradí , musí se se dodělat úchyty světel , dovařit blatníky , ubrat notný kus chladičovky , vyztužit ji aby se nerozpadla a vymyslet masku . Ale i tak to nikdy nebude 100%. Ten šikovný klempíř co mi to dělal mi pak řekl , že už by to nikdy nedělal :lol: :lol: :lol: . Jo a ještě musíš předělat elektriku . A jestli do toho půjdeš , tak tam jenom origo xenony , jinak to bude o ničem :wink:
Přílohy
DSC_0876.JPG
DSC_0876.JPG (40.98 KiB) Zobrazeno 900 x

Uživatelský avatar
Johanes21
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Johanes21 »

Najlepsie je ked si k tomu zozenies konce blatnikov s nejakej buracky z Golfa 4.Potom to jednoduchsie spravis.Navaris to na klasicke s Golfa 3 a len prisposobis masku.Ale je s tym babracka

Uživatelský avatar
jhn
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ml. Boleslav

Příspěvek od jhn »

Johanes21 píše:Najlepsie je ked si k tomu zozenies konce blatnikov s nejakej buracky z Golfa 4.Potom to jednoduchsie spravis.Navaris to na klasicke s Golfa 3 a len prisposobis masku.Ale je s tym babracka
většinou jsou ale právě ty konce co potřebuje nasr*čku, a když je to trefený na zadek, ti to nikdo za hubičku neprodá
ICQ: 236-929-455, e-mail: jhn.s@post.cz

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“