nastříkání lišty

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Misego
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lom u Mostu

Příspěvek od Misego »

Stepix píše:ja to resim sprejem... mam tak lakovanej naraznik, zrcatka a kridylko a v poho. chce to jen trochu cviku. každopádně, základ je dobré zbroušení a pořádný odmaštění! Ten aktivátor plastů, jak tu o něm někdo mluvil (co to naleptá) jsem zkoušel taky, jako radu dám, nastříkat a plnič hned na něj, než to zaschne, jinak už ho vůbec nepoužívám, nějak jsem nepoznal rozdíl. Co se týče trvanlivosti, tak nárazníky už mám přes rok a stále drží 8) u lakýry to vyjde na 2000, sprejem na 500 oba :wink: ale říkám, že to chce cvik.
diky...me slo prave jenom o to jestli to bude drzet...tak ja to nak poresim snad se to povede...ale diky moc

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vento »

Misego píše:
vento píše: a už jsi je scháněl ve vw.jaká je cena??
uz sem je kupoval tak pred pul rokem a jeden ten umelej(chtelo by to nakej nazev :lol: ) stoji tak 30 korun ale kdyz pockas do zejtra tak ja to dneska jedu asi koupit tak ti reknu presne i kolik stoji ty zeleny gumovy cepicky na to...zatim se mi tam moc nechce ale asi tam zajedu :)
v poho.zitra mam volno tak tam zajedu mam to asi 1,5 km tak to nebude problem.pak ty ceny mužem porovnat :wink:

Uživatelský avatar
valda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jablonne v podjestedi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od valda »

ZDRAVIM MNE TO STALO 770,- CELA SADA VCETNE CEPICEK ,ALE MAM PROBLEM TAKE SEM JE SUNDAL ALE SPATNE TAK SE STALO CO SEM NECHTEL A MAM OHLE LISTY ,POKUD JE NEKDO MA NA PRODEJ TAK POTREBUJI NA 5DVER DIK MOC A NOVE STOJEJ TAK KOLEM 4TISIC TAK BACHA NA NE DIK MOC

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vento »

valda píše:ZDRAVIM MNE TO STALO 770,- CELA SADA VCETNE CEPICEK ,ALE MAM PROBLEM TAKE SEM JE SUNDAL ALE SPATNE TAK SE STALO CO SEM NECHTEL A MAM OHLE LISTY ,POKUD JE NEKDO MA NA PRODEJ TAK POTREBUJI NA 5DVER DIK MOC A NOVE STOJEJ TAK KOLEM 4TISIC TAK BACHA NA NE DIK MOC
8O 8O 770,- tak to sundavám tapec a vycvakávám zevnitř :roll:

Uživatelský avatar
valda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jablonne v podjestedi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od valda »

a jinde nez VW se nedaj sehnat :D

Misego
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lom u Mostu

Příspěvek od Misego »

tak ja to mel za 30,- umelej cvocek + cepicka a cepiky samotny za 10,-

Misego
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lom u Mostu

Příspěvek od Misego »

vento píše:
valda píše:ZDRAVIM MNE TO STALO 770,- CELA SADA VCETNE CEPICEK ,ALE MAM PROBLEM TAKE SEM JE SUNDAL ALE SPATNE TAK SE STALO CO SEM NECHTEL A MAM OHLE LISTY ,POKUD JE NEKDO MA NA PRODEJ TAK POTREBUJI NA 5DVER DIK MOC A NOVE STOJEJ TAK KOLEM 4TISIC TAK BACHA NA NE DIK MOC
8O 8O 770,- tak to sundavám tapec a vycvakávám zevnitř :roll:
kdo se boji nesmi do lesa :lol: ja sem zlomil jenom 5 :lol:

Misego
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lom u Mostu

Příspěvek od Misego »

tak uz tam mam zakladovku :) ten plnic :) ale ted mam odpoledni a pak rani tak jestli sezenu tu barvu uz dneska tak se k tomu dostanu az tak ve ctvrtek :-/ ale pak poslu foto jak se to povedlo....teda jestli to totalne nepo... to se stim tu chlubit nebudu :lol:

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vento »

tak u nás ve vw plastový držak 22,-,gumové pouzdro 11,-.(pozor nekupovat předem nejsou všechny stejné) :wink:

Uživatelský avatar
valda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jablonne v podjestedi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od valda »

chlapy a nevali se nekomu doma listy v dobrem stavu dik moc :cry:

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boost »

Mě to lakovali v lakovně a říkal mi, že se to předtím musí nastříkat nějakym sajrajtem.
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stepix »

boost píše:Mě to lakovali v lakovně a říkal mi, že se to předtím musí nastříkat nějakym sajrajtem.
tomu je právě ten aktivátor plastu, ten to tak trochu naleptá, ale z mé zkušenosti jsem skutečně nepoznal rozdíl s nebo bez... s plnič se na ten plast chytá úplně stejně

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“