Problem se světly s AE

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Problem se světly s AE

Příspěvek od Me2d »

Tak jsem si zapojil nový světýlka ale mam par problemu! mam světilka s dvěma AE honděkrat tu byly ma je aji SpeedyxXx. No a ted k problemu při parkovačkach svití normalně parkovačky + AE +dioidy, při tlumených svití tlumené obě + levé parkovačky s AE v pravém nikoliv a dalkovky někde probýjí :? (svíti slabě obě) a když zapnu dalkovky tak zase svítí jak mají tz. dalkove + parkovacky+AE. Je my jasne že to je uzemění tak jsem to proměřoval a uzeměni se tavřilo ok tak jsem z toho debil! Myslite že kdybych zem ufik zaizoloval a uzemil někde jinde že by se problem vyřešil ? Neměl už tu někdo podobnou zkušenost ? Jinak jsem měl puvodně H4 jednoparoboly. A taky jestli někdo vý který konatkt se musí propojit aby při dalkovích svítily i tlumený. Kdyby to někdo hodil do sekce Tipy & Tryky byl bych vam vděčný ..

Dík Me2d

Uživatelský avatar
Dave.g3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severni morava , Golf III
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dave.g3 »

zkus se mrknout na tipy a triky hodil sem tak neco mozna ti to pomuze...

Uživatelský avatar
jhn
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ml. Boleslav

Příspěvek od jhn »

není problém v tom, že by se ti někde ve světle nebo mimo dotýkaly dráty mezi sebou nebo s ukostřením. Ještě to zkus zkontrolovat, může to být jen nějaká blbůstka....
ICQ: 236-929-455, e-mail: jhn.s@post.cz

Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Me2d »

Dave.g3 píše:zkus se mrknout na tipy a triky hodil sem tak neco mozna ti to pomuze...
Maš bod přesně tohle jsem hledal

Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Me2d »

Cao clubaci :wink:
Problem vřešen dneska jsem makal na tom proč to nefacha tak jak ma a ty Lamy my poslaly světla už blbě zapojené! Aby fungovaly spravně tak by podle nich mělo svítit při tlumených: -my svítilo v levem čočka(tlumene) a v pravem prabola(dalkove) a při dalkových: -na opak ... tak jsem přehodily v pravem světle dratky a už to facha jak ma, jen se ted přehozena barva dratku na levém a pravem světle....
jinak jsem si je kupoval http://www.smith-tuning.com/...až natu botu jsem snimy spokojen :wink:

Uživatelský avatar
jhn
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ml. Boleslav

Příspěvek od jhn »

tak ukaž nějaký fotky, jak ti to svítí ;)
ICQ: 236-929-455, e-mail: jhn.s@post.cz

Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Me2d »

jhn píše:tak ukaž nějaký fotky, jak ti to svítí ;)
:cry2: nemam foťak ale řeknu brachovy ať mi někdy pujči až bude hezky tak to fotnu, a dam to sem :wink:

Uživatelský avatar
jhn
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ml. Boleslav

Příspěvek od jhn »

tak si to pak můžeš dát do galerie mazlíků ;)
ICQ: 236-929-455, e-mail: jhn.s@post.cz

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“