Zrezla podlaha..

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Urby
Pilot
Pilot
Příspěvky: 722
Registrován: 01.05.2008 22:45

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od Urby »

shafticzek: jj máš pravdu chybí ti tam takovej plastík co se přidělá k lízu ;) já mám na autě jenom na jedný straně tak se ti podívám na to číslo :) jinak co se týče ochrany tak podlahu a podběhy mám dělaný každej rok gumoasfaltem a zatim v poho :)

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od shafticzek »

Urby píše:shafticzek: jj máš pravdu chybí ti tam takovej plastík co se přidělá k lízu ;) já mám na autě jenom na jedný straně tak se ti podívám na to číslo :) jinak co se týče ochrany tak podlahu a podběhy mám dělaný každej rok gumoasfaltem a zatim v poho :)
SUper, to bys byl hodnej, chci to sehnat :D No to body 999 je stříkanej gumoasfalt pokud jsem to dobře pochopil, ale na podlahu nevim jak s tim půjde stříkat :/ Moc se tam nedostanu, ikdy to vyheveruju na jednu stranu. Nebo kolik stojí ta pistole a co je k tomu vše třeba?
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
mates-vento
Závodník
Závodník
Příspěvky: 659
Registrován: 20.08.2008 02:12
Bydliště: někde mezi HK a Pce

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od mates-vento »

shafticzek: Tu 999 mám taky - je dost hustá a schne překvapivě rychle, je to teda dost slušná patlanice, ale dost tomu věřim. Stříkatelý to rozhodně není, po naředění bych tomu už nevěřil. Je to vhodný hlavně na zakrytí spojů, na velký plochy bys toho za A) vyplácal docela dost a za B) to snad ani není potřeba. Jo a je to bílý

Na velký plochy a už ošetřený spoje mám připravenou Body 910, což bude asi dost podobý jako ta tvoje 950. Je to šedý, ale můžeš to přelakovat víceméně čimkoliv, klidně i lakem (prahy). Gumoasfalt nepřelakuješ už nikdy ničim (kromě gumoasfaltu) ;)
Jako základ na holej plech používám nejdřiv odrezovač a po zaschnutí zinkovej sprej.

A k tý přípravě nástřiku - záleží na tom, v jakym to máš stavu. Já jsem zjistil, že nemá smysl sundávat celý plochy, který jsou zdravý, ale opravit pouze orezlý fleky, spoje apod. Pokud máš třeba lemy v pohodě, tak na tom asi budeš podobně - zbytečný to sundávat, když pod tim bude zdravej plech. Nejlepší je na to asi horká wapka, což je kromě flexy jedinej prostředek, jak sudat letitý bahno. Pořádně odmastit nebo třeba zdrsnit flexou a musí to chytat bez problémů.
Opět pojízdný G3 AFN sedan, mezitím na měsíc G3 GTI ABF, na zimu 3C BMP a občas G3 Varoš 1Z.
http://danel-auto.cz/ (Pardubice - Trnová)

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od shafticzek »

Děkuji za infa. Já mám všechno zdravé, jak prahy, lemy, tak i podlahu, podběhy, nikde jsem nezaznamenal žádnou rez. Jen jsem chtěl preventivně na to hodit nějakou ochranu. Někde to je tak, že je jen povrchová koroze a nebo je vidět lak (takže prostě neochráněná kastle). Tak právě přemejšlim co s tim. Jediný jak jsem psal, tak mám dirku na malíček u špuntu za řidičem. To budu muset na jaře sehnat nejdříve někoho, kdo mi to vyřízne a zavaří. Buď to ošetří rovnou on a nebo si to ochránim pak já. Chtěl bych prostě to celý něčim popatlat, ať mě to přežije a nedostává se nic na kov.
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
pOmBo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 18.06.2011 00:45
Bydliště: Most

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od pOmBo »

To co ti tam chybí, je řekl bych díl číslo 1H6 805 825 nedávno jsem to urval na parkovišti o obrubník :-\, takže jsem to kupoval :D, lízátko naštěstí přežilo....

Eqwidirium
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 30.07.2013 20:20

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od Eqwidirium »

Ahoj Kemos,

prosim tě kde sis to nechal vyvařovat ? díky.

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“