Zrezla podlaha..

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
kemos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 12.03.2012 18:50
Bydliště: Trebic

Zrezla podlaha..

Příspěvek od kemos »

Chci se zeptat.. co muze stat oprava zhnily podlahy? myslel sem ze to je jen u spolujezdca ale kdyz sem to dneska odstrojil tak jediny dobry je to vzadu na pravy strane.. jinak vyhnily kolem tech gumovejch zaslepek a cela podlaha se prohyba kdyz zatlacim. Vypada na komplet vyriznuti a novou.. Jestli to ma vubec cenu delat :fool: :baseball:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Můžu vyčíst pin budíků,spárovat klíče,aktivace komfortních funkcí atd + diagnostika -Třebíč
Passat B5 1.9 TDI AFN..

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od shafticzek »

No, já osobně mám malinkou dírku vzadu za řidičem a to letos nechám vyříznout, jinak to mám dobrý (preventivně nechám vyřezat šechny díry), ale ty už to máš chytlí hodně, a jestli se ti to i prohejbá, tak to nvm :/ Jedině vyřezat taky ty dírky, nvm, jak celá podlaha... taky nvm co stojí to vyvaření jedný dirky.
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
kemos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 12.03.2012 18:50
Bydliště: Trebic

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od kemos »

No tohle uz je tak vyriznout to cely a dat tam plech.. kraje jsou dobry i nosniky.. Jako jeste pred zimou kdyz sem mel auto na zvedaku a ptal se na podlahu u spolujezdce tak mi bylo receno 2-3 tisice. A jeslti mam delat podlahu komplet tak to si veme 10 tisic ? =O Zejtra se jdu zeptat jeste jinam.. 5-6 tisic maximalne..jestli to bude vic tak ho rozprodam na dily a zbytek na vrakac.. Podle me takova investice nema cenu.. :( Navic me jeste praskla jedna trubka k zadni brzde a vytekla kapalina..
Můžu vyčíst pin budíků,spárovat klíče,aktivace komfortních funkcí atd + diagnostika -Třebíč
Passat B5 1.9 TDI AFN..

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od shafticzek »

No, tak oprav dirky a zbytek vydrží ještě něco snad ne? Nech to oštřit zespoda a zvrchu.
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
kemos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 12.03.2012 18:50
Bydliště: Trebic

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od kemos »

No jako u spolujezdce je to nejhorsi,tam je to potreba.. zbytek nevim jestli pude za neco chytnout nebo ne. Za ridicem je pulka podlahy pruzny,treba by to slo uriznout a zbytek dodelat.Uvidim zitra..Rovnou bych nechal striknout spodek a vevnitr planuju ze bych si to udelal sam uz..nejakej antikorozni zaklad a na to gumoasfalt.
Můžu vyčíst pin budíků,spárovat klíče,aktivace komfortních funkcí atd + diagnostika -Třebíč
Passat B5 1.9 TDI AFN..

Uživatelský avatar
mates-vento
Závodník
Závodník
Příspěvky: 659
Registrován: 20.08.2008 02:12
Bydliště: někde mezi HK a Pce

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od mates-vento »

Počítej s tim, že když hrábneš na spodek, tak teprv uvidíš divy... Na těch fotkách teda vidim chycený pomalu všecky spoje, takže bych vážně uvažoval o tom, jestli se to vyplatí... Stálo by za to sundat koberce v kufru a podívat se i tam, sundat třeba zadní nárazník a se šroubovákem nebo flexou si pořádně prohlídnout spodek. Ale stejně až na to šáhne svářeč, tak teprv zjistí co a jak.. Běžná praxe je že to předběžně odhadne na 5t a když mu potom platíš 10t, tak na tom ještě pomalu tratí...

Věřim že tady lidi opravovali mnohem horší věci, ale určitě ne za standartní cenu pro zákazníky. Nakonec i ta chemie na dutiny a spodek na něco přijde. Mno je to o tom, jestli to chceš dát pořádně dokupy nebo jenom polepit, aby to nějak drželo ;)
Opět pojízdný G3 AFN sedan, mezitím na měsíc G3 GTI ABF, na zimu 3C BMP a občas G3 Varoš 1Z.
http://danel-auto.cz/ (Pardubice - Trnová)

Uživatelský avatar
kemos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 12.03.2012 18:50
Bydliště: Trebic

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od kemos »

Ty fotky klamou.. je tam plno bordelu a spiny,to co vypada jako rez jde otrit prstem. V kufru neni nic,dal je to v pohode,pod rezervou taky ne a naraznik sem mel dole nedavno a celo a spodek byla jen spina. No uvidi se zitra..
Můžu vyčíst pin budíků,spárovat klíče,aktivace komfortních funkcí atd + diagnostika -Třebíč
Passat B5 1.9 TDI AFN..

Uživatelský avatar
Kuny1991
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1280
Registrován: 17.10.2009 21:48
Bydliště: Kynšperk nad VWohří
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od Kuny1991 »

Fuuuj když to vidím, tak se mi vybavuje ta moje podlaha a je mi na mdloby, ještě že už to mám z krku. Neházej flintu do žita, neměl jsem to sice tak hrozný ale výhra to taky nebyla. Nechával jsem vyvařit podlahu a navařit nový prahy, k tomu nástřik dutin a pak celej podvozek gumoasfaltem a dostal jsem se na cenovku 10 000,- ... je nutno podotkout, že jsem klempířovi pomáhal a moje auto dělal jako bokovku, protože jsem mu řekl že na to nespěchám, tak ať ho dělá jen když na to bude mít chuť. Projdi můj topic http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=235913" onclick="window.open(this.href);return false; jestli chceš, jsou tam fotky jak to vypadalo.
ex GII 1.6 TD 1V CL
now Vento 1.9 TDi 1Z GLX
Daily Octavia 1.9 TDI ALH
Koupím pár dílů na Vento

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od Jarda S. »

vem rozbrus a http://www.bosch-naradi-cz.cz/p_info/43 ... kovy-80mm/" onclick="window.open(this.href);return false; a sáhni do toho pak uvidíš jako moc je to špatný
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od shafticzek »

Kuny1991 píše:Fuuuj když to vidím, tak se mi vybavuje ta moje podlaha a je mi na mdloby, ještě že už to mám z krku. Neházej flintu do žita, neměl jsem to sice tak hrozný ale výhra to taky nebyla. Nechával jsem vyvařit podlahu a navařit nový prahy, k tomu nástřik dutin a pak celej podvozek gumoasfaltem a dostal jsem se na cenovku 10 000,- ... je nutno podotkout, že jsem klempířovi pomáhal a moje auto dělal jako bokovku, protože jsem mu řekl že na to nespěchám, tak ať ho dělá jen když na to bude mít chuť. Projdi můj topic http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=235913" onclick="window.open(this.href);return false; jestli chceš, jsou tam fotky jak to vypadalo.
No fuj, když vidim tu práci :/ Já mám prachy snad dobrý ^^ na heveru se nepropadaj, rez nikde nevidim, ale mám tam přes to plastový prahy. Mám jen ten zadní špunt s dirkou na malíček, to by nemusela bejt drahá sranda ne ?:)
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
Kuny1991
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1280
Registrován: 17.10.2009 21:48
Bydliště: Kynšperk nad VWohří
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od Kuny1991 »

Práce kolem toho je, ale co bych přece pro toho plechovýho miláčka neudělal :mrgreen: Jestli máš jen malou dirku a chceš nechat zavařit tu záslepku, tak si myslím, že to žádná pálka nebude, dejme tomu tak 1500 (opravdu jen můj tip) ... otázka je jak se to rozleze když se do toho řízne :)
ex GII 1.6 TD 1V CL
now Vento 1.9 TDi 1Z GLX
Daily Octavia 1.9 TDI ALH
Koupím pár dílů na Vento

Uživatelský avatar
kemos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 12.03.2012 18:50
Bydliště: Trebic

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od kemos »

Takze ted sem tam byl.. udela komplet novou podlahu+bodycko zespodu,zevnitr a udela mi brzdy ( mam praskly trubicky k zadnim brzdam) 5 tisic.. :) Na to sem kejvnul :)
Můžu vyčíst pin budíků,spárovat klíče,aktivace komfortních funkcí atd + diagnostika -Třebíč
Passat B5 1.9 TDI AFN..

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od shafticzek »

kemos píše:Takze ted sem tam byl.. udela komplet novou podlahu+bodycko zespodu,zevnitr a udela mi brzdy ( mam praskly trubicky k zadnim brzdam) 5 tisic.. :) Na to sem kejvnul :)
Pěkný, kdy se jde na věc?:)
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
kemos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 12.03.2012 18:50
Bydliště: Trebic

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od kemos »

15. v patek .. od pondeli od rana zacne delat :) Uz sem se ho chystal rozebirat..ale tech 5 do toho dam :) jen tak bokem.. kolik muzou mit cenu predni vyhrivany sedacky v top stavu? s timhle calounenim..
Obrázek
Můžu vyčíst pin budíků,spárovat klíče,aktivace komfortních funkcí atd + diagnostika -Třebíč
Passat B5 1.9 TDI AFN..

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od shafticzek »

Jo 5 tisíc je super, to není žádná katastrofa.Těžko říct, to jsou ještě větší sociály, než jsou nrmální sedačky, vyhřejvání je hezký, ale nevim o kolik to vylepší cenu, za tyhle sedačky tak 2-3 tisíce?
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“