Zrezla podlaha..

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
kemos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 12.03.2012 18:50
Bydliště: Trebic

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od kemos »

Tak jako kdyz se podivas na prvni stranku a porovnas to.. :D Jeste mi v pravo u predniho kola vyrizl na prahu hnilobu a navaril vingl. Protoze pro me byla nocni mura kdybych treba to kolo pichl..na heveru slo slyset jak to pomale povoluje. Tedka si muzu jit v klidu nahodit litaky :D A hele ja myslim ze to ani strikat nemusis,podle me staci vzit stetec a natrit to vrstvou.Jen je to pomalejsi ..Dneska sem jeste rovnou lehal pod auto a natiral prahy zespodu preventivne. Tedka se v tom aute neda ale vubec byt,jeste to schne a je to potreba poradne vyvetrat..
Můžu vyčíst pin budíků,spárovat klíče,aktivace komfortních funkcí atd + diagnostika -Třebíč
Passat B5 1.9 TDI AFN..

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od shafticzek »

A čím to patláš? To že to bude pakárna, s tim se počítá, to je všechno pakárna, ale když to budu rozdělávat, tak ať je to ošetřený.
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od KOŠŤÁL »

kemos píše:Protoze pro me byla nocni mura kdybych treba to kolo pichl..na heveru slo slyset jak to pomale povoluje.
Ono taky používat tenhle hever u starýho auta je kravina.To je lepší si pořídit nůžkovej http://autoprocar.cz/hevery/304-hever-nuzkovy-1t.html" onclick="window.open(this.href);return false; A dávat ho pod rameno/nápravnici
Obrázek

Uživatelský avatar
kemos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 12.03.2012 18:50
Bydliště: Trebic

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od kemos »

http://www.olejshop.cz/autochemie-a-aut ... a-ac-h013/" onclick="window.open(this.href);return false;

Je to tady tohle ..naredis to redidlem(tedka nevim z hlavy ale kupoval sem je podle toho rovnou s tim) Naberu,rozmicham ve sklenici a stetkou rozetiras..:)

Odesláno z mého GT-S5830 pomocí Tapatalk 2
Můžu vyčíst pin budíků,spárovat klíče,aktivace komfortních funkcí atd + diagnostika -Třebíč
Passat B5 1.9 TDI AFN..

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od shafticzek »

Košťal: Veřim tomu, že spousta lidí s tím zvedáním má problémy, ale já třeba používám hever origo za body na prazích když měnim kola a nikde to nemám zvlněný, nikde se mi hever nepropadá aní neslyšim křupání nebo něco podobnýho. Je fakt, že je to jen chvilkový zvednutí, ale i tak. Na nějaký delší práce pod autem samozřejmě chytat za něco jinýho :)

Kemos: No, to nevypadá špatně. Nevíš, kolik se toho spotřebuje na podlahu zevnitř?
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od KOŠŤÁL »

No ,já o svý prahy strach nemám,zvedat to za ně jde.Ale příčí se mi to už z toho důvodu,že si tím heverem odřeš ten antikorozní nátěr a koroze je na světě.
Obrázek

Uživatelský avatar
kemos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 12.03.2012 18:50
Bydliště: Trebic

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od kemos »

Hele ta plechovka ti 100 vystaci a jeste zbyde :) vcera sem natiral ty prahy a vzadu podlahu na obou stranach a jestli padla necela ctvrtka.. :)

Odesláno z mého GT-S5830 pomocí Tapatalk 2
Můžu vyčíst pin budíků,spárovat klíče,aktivace komfortních funkcí atd + diagnostika -Třebíč
Passat B5 1.9 TDI AFN..

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od Jarda S. »

záleží jestli to chceš jenom načernit nebo tomu dát fakt ochrannou vrstvu
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Uživatelský avatar
kemos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 12.03.2012 18:50
Bydliště: Trebic

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od kemos »

Vsak no..klidne tam ta plechovka padne..zalezi na vrstve:)

Odesláno z mého GT-S5830 pomocí Tapatalk 2
Můžu vyčíst pin budíků,spárovat klíče,aktivace komfortních funkcí atd + diagnostika -Třebíč
Passat B5 1.9 TDI AFN..

Uživatelský avatar
Kuny1991
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1280
Registrován: 17.10.2009 21:48
Bydliště: Kynšperk nad VWohří
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od Kuny1991 »

Dovnitř jsem vycákal 500ml a je to málo (aspoň podle mě) ... přijde na to ještě jedna vrstva.
ex GII 1.6 TD 1V CL
now Vento 1.9 TDi 1Z GLX
Daily Octavia 1.9 TDI ALH
Koupím pár dílů na Vento

Uživatelský avatar
kemos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 12.03.2012 18:50
Bydliště: Trebic

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od kemos »

Mam dotaz. Pod kobercama byly takovy podlozky .Vepredu sedy,takovy kapsicky s nejakym piskem nebo co to je a vzadu mekka co vypada jak vytlum do reprobeden. Nevim jak to popsat.. Mam to tam zase dat ? Je to nachcany mokrem a ty predni sou roztrahany a sype se z toho ten pisek. To je nejaky zvuky tlumeni a neco na sani vlhkosti ??
Můžu vyčíst pin budíků,spárovat klíče,aktivace komfortních funkcí atd + diagnostika -Třebíč
Passat B5 1.9 TDI AFN..

Uživatelský avatar
kemos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 12.03.2012 18:50
Bydliště: Trebic

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od kemos »

Nikdo nevi ?=O Najednou mrtvo par dni.. :D
Můžu vyčíst pin budíků,spárovat klíče,aktivace komfortních funkcí atd + diagnostika -Třebíč
Passat B5 1.9 TDI AFN..

Uživatelský avatar
Kuny1991
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1280
Registrován: 17.10.2009 21:48
Bydliště: Kynšperk nad VWohří
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od Kuny1991 »

Řekl bych že to bude zvuková izolace, protože co si pamatuju tak to bylo takový "gumový" takže by do toho ani vlhkost jít neměla.
ex GII 1.6 TD 1V CL
now Vento 1.9 TDi 1Z GLX
Daily Octavia 1.9 TDI ALH
Koupím pár dílů na Vento

Uživatelský avatar
mates-vento
Závodník
Závodník
Příspěvky: 659
Registrován: 20.08.2008 02:12
Bydliště: někde mezi HK a Pce

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od mates-vento »

Jj, je to tlumení. Ten písek se z toho sypat nemá a že i skelná vata váže vlhkost je vedlejší účinek, kterej ale necheme.. Jinak písek váže vlhkost ještě víc, takže jestli to máš hodně protržený, tak radši vyhodit a dát tam něco jinýho. Pokud ti nebude vadit hluk a v zimě asi i větší kosa od země, tak to dávat nemusíš...

Taky se chystám, že původní vatu a písek tam asi vracet nebudu, ale podlaha ještě vyvařená není, takže jsem se tomu zatim moc nevěnoval. Co jsem tu tak viděl, tak si lidi celkem chválili nějaký materiály od STP...
Opět pojízdný G3 AFN sedan, mezitím na měsíc G3 GTI ABF, na zimu 3C BMP a občas G3 Varoš 1Z.
http://danel-auto.cz/ (Pardubice - Trnová)

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrezla podlaha..

Příspěvek od shafticzek »

Já bych měl taky otázečku :D 1) co mi chybí za věc tady u kola? Nejakej kryt u podbehu by mel byt. Kdyžtak nějakou fotku, nebo číslo dílu nebo jestli to maj někde v kelly nebo něco, chybí mi to na obou stranách :/ 2) Chtěl bych udělat teď po srancích až opadnou výstřik u kol asi body 950 a podlahu body 999 na podlahu. Chci se zeptat, před použitím body 950 musim očistit ty místa nad kolama až na plech, natřít to základem, třeba tou 999 a pak na to dát tu 950? Na podvozek by byla ta 950 taky super, jenže já auto nebudu naklánět, takže potřebuju jen něco stětcem, když se tam budu plazit, takže ta 999 na podvozek + černej lak třeba? Trochu v tom plavu, tak kdyžtak díky za připomínky, ať si to ujasnim. Chci aby to vypadalo pak nějak jak na fotkách jen v černý. To body 950 stříká nějaký asfalt nebo co.
Přílohy
2013-02-25 20.36.39.jpg
DSC04355.JPG
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“