Dálkové světla

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Zamčeno
lozi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 21.10.2012 18:47

Dálkové světla

Příspěvek od lozi »

Už je to nějakou chvíli co jsem tu našel příspěvek o tom že někomu dálkové světla svítí víc když drží přepínací páčku a bylo tam rovnou i řešení co udělat aby to fungovalo normálně. Mám stejný problém a teď dělám na autě generálku tak jsem si řekl že se na to mrknu, ale nemůžu už ten příspěvek nikde najít... Nemá někdo stejný problém? Uvítal bych návod jak to vyřešit, díky

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálkové světla

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Nenašel,nebo nehledal?
4. příspěvek pod tím tvým.
Nepíšeš jaký máš světla,jde jen o to,že přitažením páčky se ti rozsvítí druhý vlákno/druhá žárovka.
Obrázek

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Dálkové světla

Příspěvek od 11mAjA11 »

Stejně jako na GII, je někde špatná kostra, vypálené patice na žárovkách, vyhřáté relé nebo spínací skříň nebo páčka, vyoxidované kabely ke světlům.

Řešení je jedno jediné a zaručené, odpojit stávající elektroinstalaci (kabely pro dálková světla - vlákno dálkovek na žárovce), jeden kabel od dálkových světel použít jako spínací signální na relé, které se na přímo připojí k baterii a tím se bude přímo spínat 12V na žárovky po zapnutí dálkových na páčce.

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Zamčeno

Zpět na „Exteriér + Styling“