Plastové prahy u G3 1.6 74kw

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
milan24
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02

Plastové prahy u G3 1.6 74kw

Příspěvek od milan24 »

Na jedné straně se mi odlepuje se mi krycí lišta plastových prahů. Mělo by to být č. 13 a na druhé straně je naprasklá. Jak to tam drží, čím bych to měl přilepit, příp. kde se dá sehnat nová na autokelly ani elitu ji nemají.
Přílohy
image1_207.jpg
image1_207.jpg (44 KiB) Zobrazeno 2277 x

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yurik »

ta lista je tam nacvaknuta, nie je nijak prilepena, kupit sa da tusim len origos, presnu cenu len listy neviem, ale komplet JEDNA strana stoji kolo 7tisic Sk 8O 8O
Obrázek

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vento »

ta lišta stojí cca 600,-(ve VW)jinde ji nemaj musíš hledat jestli někde neprodava z bouračky jinak je tam nacvaklá a na jedné straně je ta krytka do L a přinýtovano(no jak je to na obrazku)

Uživatelský avatar
jhn
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ml. Boleslav

Příspěvek od jhn »

jj je tam jen nacvaknutá, a cena je jak píše vento myslím okolo 700,- Kč, Na přední straně to drží za ten růžek a ten zadní růžek už je součástí lišty. Stáváse, že kov zalitý v tom plastu začne rezivět a lišta se začne rozlejzat. Jinak je to asi jediná věc z těch prahů, co tak nějak neodolává. Ostatní věci jsou plastový a ty drží. Tak jí zkus sundat a podívat se v jakým je stavu. Přihodím foto ze zadní strany ;)
Přílohy
P3300036.JPG
P3300036.JPG (17.06 KiB) Zobrazeno 2238 x
P3300035.JPG
P3300035.JPG (17.42 KiB) Zobrazeno 2238 x
P3300034.JPG
P3300034.JPG (29.05 KiB) Zobrazeno 2238 x
ICQ: 236-929-455, e-mail: jhn.s@post.cz

Uživatelský avatar
Kindlik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kindlik »

lidi nevíte někdo podle etky na kolik výjdou ty růžky na konec té lišty ? a pak ten díl co se lepí na karoserii , taková ta lištička do které se pak ten práh chytá , díky

Uživatelský avatar
jhn
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ml. Boleslav

Příspěvek od jhn »

Ceny z etky ten zadní růžek je součástí lišty, ten přední cena 110,-
a ta lišta co se lepí na práh 766,- tu lištu mám doma z 200,- ti jí nechám, akorát si na ní musíš koupit tu oboustranou lepící pásku, no a kdybys chtěl ten zadní růžek tak mám tu lištu na které ten růžek je, lišta je zničená ale ružek bys mohl použít je tam natavenej tak za 100 bych ti jí nechal. Ty ceny nových dílů z etky jsou asi o něco nižší ale vyděl bych to do 10%. Podle toho když jsem naposledy nakupoval ve VW. Byly to jen drobnosti a lišilo se to v halířích.
ICQ: 236-929-455, e-mail: jhn.s@post.cz

Uživatelský avatar
Colin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonec n/N

Příspěvek od Colin »

Kámoš chce ty prahy z auta shodit.Dneska jsme koukali na tu lištu,co je přilepená na kastli.No nevim,ale ta snad půjde dolu jedině i s barvou :? Neznáte někdo zaručený způsob,jak ji sundat aniž by se zničila?Je jich škoda,někomu by třeba ještě posloužily..

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yurik »

colin, v akom su stave tie prahy? mal by som zaujem o ne
Obrázek

Uživatelský avatar
jhn
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ml. Boleslav

Příspěvek od jhn »

Colin píše:Kámoš chce ty prahy z auta shodit.Dneska jsme koukali na tu lištu,co je přilepená na kastli.No nevim,ale ta snad půjde dolu jedině i s barvou :? Neznáte někdo zaručený způsob,jak ji sundat aniž by se zničila?Je jich škoda,někomu by třeba ještě posloužily..
vzít to opatrně z jednoho konce a odtahovat od auta je dost pružná, tak se toho nemusíte bát, myslím, že jak povolí na kraji tak už to půjde. Max zůstanou na autě ty samolepící pásky.
ICQ: 236-929-455, e-mail: jhn.s@post.cz

Uživatelský avatar
Colin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonec n/N

Příspěvek od Colin »

yurik píše:colin, v akom su stave tie prahy? mal by som zaujem o ne
myslim,že jsou v pohodě,ale úplně z blízka jsem je neprohlížel.Možná že na jedný straně chybí záslepka v místě,kam se dává hever.Ale nevim,jestli se toho nezalekne,protože ta lepená lišta drží fakt pořádně.Zítra mu brnknu a zeptám se ho jak to vidí..

Uživatelský avatar
Kindlik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kindlik »

jhn píše:Ceny z etky ten zadní růžek je součástí lišty, ten přední cena 110,-
a ta lišta co se lepí na práh 766,- tu lištu mám doma z 200,- ti jí nechám, akorát si na ní musíš koupit tu oboustranou lepící pásku, no a kdybys chtěl ten zadní růžek tak mám tu lištu na které ten růžek je, lišta je zničená ale ružek bys mohl použít je tam natavenej tak za 100 bych ti jí nechal. Ty ceny nových dílů z etky jsou asi o něco nižší ale vyděl bych to do 10%. Podle toho když jsem naposledy nakupoval ve VW. Byly to jen drobnosti a lišilo se to v halířích.
tu lištu bych vzal , ten jeden růžek mi je asi k ničemu , potřebuju dva , tak je použiju z něčeho jiného - asi . Napiš mi kdyžtak na ICQ až tam budeš a nějak se dohodnem

Uživatelský avatar
death
Řidič
Řidič
Příspěvky: 164
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: plzen/karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od death »

Colin píše:Kámoš chce ty prahy z auta shodit.Dneska jsme koukali na tu lištu,co je přilepená na kastli.No nevim,ale ta snad půjde dolu jedině i s barvou :? Neznáte někdo zaručený způsob,jak ji sundat aniž by se zničila?Je jich škoda,někomu by třeba ještě posloužily..
cau, potreboval bych ty listy, co kryjou plastovy prahy, tak estli to bude sundavat a neveme to komplet yurik,tak dej pls vedet, dik. ps: je to na 3dv

Uživatelský avatar
Colin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonec n/N

Příspěvek od Colin »

death píše:
Colin píše:Kámoš chce ty prahy z auta shodit.Dneska jsme koukali na tu lištu,co je přilepená na kastli.No nevim,ale ta snad půjde dolu jedině i s barvou :? Neznáte někdo zaručený způsob,jak ji sundat aniž by se zničila?Je jich škoda,někomu by třeba ještě posloužily..
cau, potreboval bych ty listy, co kryjou plastovy prahy, tak estli to bude sundavat a neveme to komplet yurik,tak dej pls vedet, dik. ps: je to na 3dv
Kámoš má 5ti dvéř,tak nevim,jestli to bude stejný? :?

Uživatelský avatar
death
Řidič
Řidič
Příspěvky: 164
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: plzen/karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od death »

Colin píše:
death píše: cau, potreboval bych ty listy, co kryjou plastovy prahy, tak estli to bude sundavat a neveme to komplet yurik,tak dej pls vedet, dik. ps: je to na 3dv
Kámoš má 5ti dvéř,tak nevim,jestli to bude stejný? :?
aha.. no nevim,ale rek bych,ze tam budou asi delsi..

Uživatelský avatar
jhn
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ml. Boleslav

Příspěvek od jhn »

já myslím, že prahy budou stejný, sice vypadá být 3dvéřko kratší, ale je to proto, že má dlouhé dveře.
ICQ: 236-929-455, e-mail: jhn.s@post.cz

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“