Vylejvání dutin u GIII

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
kellys88
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 04.01.2012 21:18

Vylejvání dutin u GIII

Příspěvek od kellys88 »

Zdarec,může mi někdo poradit? Ikdyž se to dnes už tolik asi nedělá,tak jsem se pustil do stříkání dutin u varianta. Jelikož nechci,aby mi lak bez koroze na kastly načnul raz lezoucí ze dveří,práhů atd... Jen mě zajímají ty nezásadnější místa u GIII varoše,kde je radno se se stříkáním dutin sr*t. Jsou mi jasný prahy,dveře,5.vrata,sloupky... Ale kudy třeba do dutin v nadkolí? A ještě nějaký důležitý součásti kastle,kde je to nejvíc namáhaný solí a vodou? Nemluvě o nástřiku podvozku samozřejmě :wink: Dík za každou radu či zkušenost...

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Vylejvání dutin u GIII

Příspěvek od shafticzek »

Doporučuji podvozek zevnitř + zkontrolovat všechny špunty a popřípadě je vyřezat, zavařit, důkladně ošetřit ;)
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
kellys88
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 04.01.2012 21:18

Re: Vylejvání dutin u GIII

Příspěvek od kellys88 »

Jsem natvrdlej :-D Ale co tzn.zevnitř? Máš na mysli zevnitř jako z interiéru vozidla nebo prostě vlézt pod auto a naprat to tam skrz ďoury k tomu určené? Naštěstí zátky na podovzku jsou všchny ok bez rezu,tak bych byl raději,kdyby to šlo zalejt z interiéru,abych neporušil origo nástřik zespodu...

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Vylejvání dutin u GIII

Příspěvek od shafticzek »

:mrgreen: Myslím to tak, že odstrojíš vnitřní koberce a pokud máš tedy špunty OK, tak potlahu natřeš (ošetříš) i zevnitř vozu a pak zase interiér naskládáš z5. Zespod je ideální gumoasfalt na podlahu (2-3 vrstvy).
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
kellys88
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 04.01.2012 21:18

Re: Vylejvání dutin u GIII

Příspěvek od kellys88 »

Jo ták,hm. Spodek auta má stopro stav 8) a vnitřky nwm. To se uvidí v zimě,až to rozkopnu v garáži při dlouhých večerech :-D

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“