jaké přední blatníky na vento

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
v.pavel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 12.01.2010 14:28

jaké přední blatníky na vento

Příspěvek od v.pavel »

Zdravím, na ventíkovi bych potřeboval vyměnit přední blatníky, ale nevím od jakého výrobce mám vzít. Na aukru jsou blatníky i kolem tří stovek, ale těm bych moc nevěřil. Koukal jsem na mj-auto a tam mají všechnu plechařinu buď KLL (cca 1200,-) nebo KLOKKERHOLM (cca 800--). Máte s nimy někdo zkušenosti. Vyplatí se připlatit za ty KLL. Jedno jsem četl tady na klubu že někdo doporučoval ty KLOKERHOLM, že pasují skoro jak originál, ale teď to nějak nemůžu najít. Na ACI zase prodávají myslím VAN nebo tak nějak.

Musím vyměnit nejen blatníky, ale i prahy a zadní lem. ty blatníky si ale asi vyměním sám, tak abych se stím nemusel moc prát, klempíř zrovna nejsem.

Jednou jsem koupil v kelly přední masku (ne na vento) a byl to děs jí dát vůbec na místo. Plastový pacičky tam sice byly, ale kousek vedle a jedna chyběla úplně. lišty pod stětlama byly trochu větší, takže tam šel blbě blinkr, no děs. Mám docela strach aby to tak nějak nebylo i s blatníkama

Kdyby jste měli nejaké zkušenosti nebo doporučení od jakého výrobce vzít tak sem s ním. Ventíka mám na dení ježdění v zimě v létě a stojí chudák venku, takže bych nerad nějaký papíráky. Vím že nejlepší by byly origo ale ty budou asi mastný a sehnat v dnešní době zdravý použitý blatníky je docela kumšt.

Jo a ještě nejsou ty blatníky něčím přilepený k podběhu? Pokud jo, čím přilepit zpátky a nebo dát bez lepení?

Díky

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: jaké přední blatníky na vento

Příspěvek od 11mAjA11 »

KLOKKERHOLM si myslím bude zkráceně KLL , ACI dělá VanWezel, pak se dá narazit na Tong Yang.
Klokáč je z toho všeho asi nejpřesnější ale zázraky bych nečekal, druhovýroba není nic moc obecně, pokud se dá sehnat netknutý originál (což se při troše trpělivosti dá) raději bych volil originál.
Ale to je na chuti každého soudruha..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

v.pavel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 12.01.2010 14:28

Re: jaké přední blatníky na vento

Příspěvek od v.pavel »

no na tom mj-auto, kdýž se podívám na blatníky tak mají dva jeden KKL asi za 1200,- a hned podním mají KLOK... za 800,- Takže bych řekl že to bude asi jiný výrobce. Nic méně díky za info.

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“