Elektrické stahování oken blbne

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
MCE
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Stále to blbne

Příspěvek od MCE »

Tak jsem to rozebíral a nikde ty vodící lišty nedrhnou, lanka se zdají neporušený... Fakt nevím, proud jsem neměřil ale chystám se na to zítra.Taky rozeberu motor, zda to pujde a mrknu zda elektronika nemá někde studeňák.Kabely v gumové průchodce ve dveřích jsou neporušený.

Uživatelský avatar
johnrad
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od johnrad »

Kkarby píše:
cert píše:Hele vyzkoušeno, na dvě hodiny jsem odpojil baterku a po znovupřipojení je po závadě. Chová se to tak jak má. Máš taky tu funkci, že když máš otevřený šíbr a stažený okna a podržíš klíček v poloze zamčeno, tak se okna a šíbr zavřou (totéž, když podržíš klíč v odemykací poloze, to se stáhnou okna, šíbr nedělá nic))? Na téhle funkci mi to neblblo, to se okna dovřela i stáhla tak jak mají. Každopádně to už seká dobrotu, akorát je pakárna, že musíš komplet nastavit hodiny a autorádio.
jde to napojit i na dálkový. mám to jsem spokojený...
Můžeš mi prosím poradit jak to máš zapojené.Taky mi to funguje tak,že když podržím déle klíček v poloze zamykání, tak se mi zavřou okna a šíbr a obráceně(kromě šíbru).Koupil jsem dalkáč,ale ať to zapojuji jakkoliv tak mi to bud jen odemyká nebo zamyká,nebo se mi zavírají a otvírají okna.
Ještě můžu nastavit interval na 0,5s nebo 4s.

Tady je schéma toho dalkáče.
Přílohy
Centrál.JPG
Centrál.JPG (19.36 KiB) Zobrazeno 1392 x

Uživatelský avatar
Kkarby
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kkarby »

johnrad píše:
Kkarby píše:jde to napojit i na dálkový. mám to jsem spokojený...
Můžeš mi prosím poradit jak to máš zapojené.Taky mi to funguje tak,že když podržím déle klíček v poloze zamykání, tak se mi zavřou okna a šíbr a obráceně(kromě šíbru).Koupil jsem dalkáč,ale ať to zapojuji jakkoliv tak mi to bud jen odemyká nebo zamyká,nebo se mi zavírají a otvírají okna.
Ještě můžu nastavit interval na 0,5s nebo 4s.

Tady je schéma toho dalkáče.
Nechal jsem si udělat alarm s centralem na dálku od jedńoho maníka v bílině a ten mi to tam vše zapojil...elektrice moc nerozumím...

Uživatelský avatar
txoxmx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 23.10.2007 15:30
Bydliště: Karviná 6 Nové Město
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické stahování oken blbne

Příspěvek od txoxmx »

Chtěl bych se zeptat mam GIII a odešla mi řidici jednotka na stahováni oken která je ve dveřích dostala se mi tam voda a cele se to rozmočilo a s korodovalo ...dá se sehnat zvlášť ta jednotka nebo cele to stahováni okna i s tou řidci jednotkou,co jsem z haněl na internetu tak to bylo bez té krabičky
Inf:tomasguzinak@seznam.cz
BRUMM

Uživatelský avatar
new majitel golfa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 25.02.2009 18:25
Bydliště: Morava

Re: Elektrické stahování oken blbne

Příspěvek od new majitel golfa »

Restart jednotky mi tento problém taky vyřešil.. díky kluci za rady!!!

RaskaH
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 23.01.2011 13:29

Re: Elektrické stahování oken blbne

Příspěvek od RaskaH »

Zdravim. Chci se zeptat kde je ta řídící jednotka umístěná. Já mam teď takovej problem, když odemknu ať klíčkem ve dveřích nebo dálkou tak se mi stáhnout všechny okna dolů a nahoru už je nemůžu dostat, ani jedno! jediným způsobem jak je dam nahoru je tim že přidržim klíček v poloze zamčeno a oni se zatahnout jenže zase když odemknu tak se to opakuje. Nevíte někdo co s tim?? Každá rada by se mi hodila. Díky!!

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické stahování oken blbne

Příspěvek od shafticzek »

Hoj, mám dotaz, potřebuji sehnat řídící jednotku řidičového okna. Je to ta krabička, do které se zasunuje štěkr oken a nebo ne? Pokud ne tak co to je a jak to vypadá? D9ky moc.
Přílohy
P1040256.JPG
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
mates-vento
Závodník
Závodník
Příspěvky: 659
Registrován: 20.08.2008 02:12
Bydliště: někde mezi HK a Pce

Re: Elektrické stahování oken blbne

Příspěvek od mates-vento »

jop, u G3 je jednotka oken přímo na motoru a jinde ne, pokud se nepletu. Až novější generace (GIV, B5...) maj ještě centrální komfortku v podlaze u řidiče.
Opět pojízdný G3 AFN sedan, mezitím na měsíc G3 GTI ABF, na zimu 3C BMP a občas G3 Varoš 1Z.
http://danel-auto.cz/ (Pardubice - Trnová)

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické stahování oken blbne

Příspěvek od shafticzek »

Díky moc :)
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
Bezi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 06.02.2008 22:54
Bydliště: Ohio City (Pardubice)

Re: Elektrické stahování oken blbne

Příspěvek od Bezi »

Zdar,mám takovej problém s oknem u řidiče.Nejde dolů,jen zabzučí v komfortce ve dveřích a nic.U spolujezdce okno jde.Neřešil jste to už někdo?Popřípadě jak to celé vyndat ven?Díky
Obrázek
VW golf III variant 1.9TDI automatic - Bon Jovi

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“