Hagusy GIII. variant

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
variantrs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 427
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy GIII. variant

Příspěvek od variantrs »

prigi píše:Čau, Konečně jsem se rozhodl a hagusy půjdou dolů. :budo: Nemáte s tím někdo zkušenostnebo tip jak zaslepit díry který po nich zůstanou???
budeš muset sehnat gumu která je s bezhagusáka a díry co zůstanou ve střeše zaslepit šroubem přes silikon aby tam neteklo,ale nech tam hágusy pošli to aspon o 40 dolů a bude to hned lepší,já mám podvozek 60/40 a bez hag by to nebylo ono :lol:
S Volkswagnem na věčné časy!!!!

Tady moje vozítka http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=71661" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=285&t=302751" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Hagusy GIII. variant

Příspěvek od prigi »

variantrs píše:
prigi píše:Čau, Konečně jsem se rozhodl a hagusy půjdou dolů. :budo: Nemáte s tím někdo zkušenostnebo tip jak zaslepit díry který po nich zůstanou???
budeš muset sehnat gumu která je s bezhagusáka a díry co zůstanou ve střeše zaslepit šroubem přes silikon aby tam neteklo,ale nech tam hágusy pošli to aspon o 40 dolů a bude to hned lepší,já mám podvozek 60/40 a bez hag by to nebylo ono :lol:
První člověk kterej reaguje na otázku :wink:
No to by se mi taky líbilo jenže... Jak moc se dá zatížit sníženej podvozek??? ) tzn. kolik kg tam pak můžu naládovat.
A hlavně jak dlouho na to budu muset šetřit? :? Sundání hagů je prostě levnější a nemůžu si pomoct mě se to prostě líbí...
Takže tour de vrakáč... Nový gumy...
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Uživatelský avatar
variantrs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 427
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od variantrs »

já ted jel na dovolenou,ve třech,plnej kufr plus rakev a zadek si lehl tak o 20-30,takže to vypadalo jako když tam mám 60/60,cena není dneska už tak závratná,celej pevnej podvozek od v-maxxu mě vyšel na 8500,-
S Volkswagnem na věčné časy!!!!

Tady moje vozítka http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=71661" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=285&t=302751" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od prigi »

No... tak to nezní zas tak zle, ale tak či tak snižování bych musel nechat na příští sezónu. Začnu střechou když to bude hodně blbý - o čemž silně pochbuju :wink: - tak je vrátím...
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Uživatelský avatar
iconek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Re: Hagusy GIII. variant

Příspěvek od iconek »

kdyby ti byly na prd,koupil bych je.marne shanim.....

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy GIII. variant

Příspěvek od Stepix »

hagusy nehagusy, mě by zajímalo, kde se nechá sehnat ten plast na pátý dveře, co jakoby zvětší nárazník

Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Hagusy GIII. variant

Příspěvek od prigi »

iconek píše:kdyby ti byly na prd,koupil bych je.marne shanim.....
Odkud jsi?
Pořád se nemůžu rozhodnout...
Víc se mi líbí varoš bez hagů ale jak jsem tak koukal není to žádá pr**l. Můžem to udělat výměnou+doplatek víceméně simbolickej... Jde o to že ty bys dal gumy který máš na bezhagovým, já bych dal hagy a gumy. Ty bys mi dal nějakejch +-500,- voba bychom se do prvního deště modilili že nám nepoteče do káry a až bychom to dotěsnili tak bychom mohli být oba spokojený...

Co ty na to?
Já hagy fakt nevužiju a jestli je chceš tak... jsou tvoje
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Uživatelský avatar
iconek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Re: Hagusy GIII. variant

Příspěvek od iconek »

máš SZ

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“