flat stěrače

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hellraiser17
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: stará boleslav
Kontaktovat uživatele:

flat stěrače

Příspěvek od Hellraiser17 »

cuss dostal jsem takovej nápadik a to v podobě výměny stávajících stěračů na stěrače typu flat - doufam ze se to tak jmenuje, tak me zajima jestli s temi steraci mate nekdo zkusenosti, stojej cca 300 a me uz odchazej gumičky, tak jestli to je adekvátní náhrada, nebo jenom kus nepotřebny gumy na autě.

Uživatelský avatar
Husi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Novwé Strašecí

Re: flat stěrače

Příspěvek od Husi »

Nemyslis nahodou gelovy treba od bosche AEROTWIN nebo je treba vyrabi valeo,ale pokud jsou to za 300 tak to bude jen nahrada,ktera bude snad este horsi nez normalni :roll:

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: flat stěrače

Příspěvek od Stug »

Měl jsem jedny aeotwin, ale nebyly značkový a moc dlouho nevydrželi. Tak jsem pak pořídil normální s novejma gumičkama .)
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
Pompier
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 389
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonné v Podještědí (kraj Lbc)
Kontaktovat uživatele:

Re: flat stěrače

Příspěvek od Pompier »

Zdravim,
Uz temer rok mam na Ventu Bosh Aerotwin a mazec .. maximalni spokojenost .. je fakt, ze sada tak min 800-900,-
Pritelkyne na Polu ma Valea a taky v poho .. cena podobna ..

Ty levne "napodobeniny" bych nebral ... to radej obyc s poradnyma gumickama

To hp2:
Myslim si, ze Aerotwin je ochrana znacka Boshe, tak pochybuju, ze to byli oni...

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: flat stěrače

Příspěvek od Stug »

Pompier píše: To hp2:
Myslim si, ze Aerotwin je ochrana znacka Boshe, tak pochybuju, ze to byli oni...
Jasně, myslel jsem prostě tenhle typ stěrače, vesměs jsem řekl to co ty, než takovýhle a levný, tak radši normální a s pořádnejma gumičkama. :wink:
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
nexter
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 374
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Pardubice, Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: flat stěrače

Příspěvek od nexter »

já mám ty FLAT, cena 200kč/ks a zatím spokojenost, uvidíme jak to bude časem... Asi to nebude taková kvalita jako bosch no... :wink:

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: flat stěrače

Příspěvek od JaSk »

Mam flaty, taky dvě kila za kus a zatim spokojenost.. taky vypadaj líp a těžko si omylem ohlým plíčkem sedřeš sklo
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
zuzko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: slovensko malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: flat stěrače

Příspěvek od zuzko »

Hellraiser17 píše:cuss dostal jsem takovej nápadik a to v podobě výměny stávajících stěračů na stěrače typu flat - doufam ze se to tak jmenuje, tak me zajima jestli s temi steraci mate nekdo zkusenosti, stojej cca 300 a me uz odchazej gumičky, tak jestli to je adekvátní náhrada, nebo jenom kus nepotřebny gumy na autě.
ja mam Bosh ale ciste len co su take tie gumene nie kovove lebo tie mi cez zimu zamrzali ale som naplno spokojny

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“