Info - neony a blinkry

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
RCRIK
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1395
Registrován: 25.09.2007 11:33
Bydliště: Roudnice nad Labem (Podlusky)
Kontaktovat uživatele:

Re: Info - neony a blinkry

Příspěvek od RCRIK »

ja mam led neony od clubaka a maximalni spokojenost kdyz to mam rozsviceny tak jse toho este ani jednou policajti nevsimly a mam to casto rozsviceny jinak zalezi jenom na tobe a jinak kdyz budes mit obyc neony budou ti chybet efekty vim z vlastni skusenosti ale jinak nemusej :lol: dalkac na neony je supr u nas to nikdo nema..
kontakty na mě Tel:721766496 nebo email: martyan_R@seznam.cz
Hledám svojí GII kterou někdo ukradl !!! http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=43&t=183103

Uživatelský avatar
rejfik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2476
Registrován: 06.11.2007 10:10
Bydliště: Dubnice/Chotyně
Kontaktovat uživatele:

Re: Info - neony a blinkry

Příspěvek od rejfik »

zdravim já měl LEDneony a svítily pěkně ale pak sem rozbil trubici a sundal sem je.tet shaním jen trubici ale nemůžu ji nikde sehnat :(

Uživatelský avatar
mahonny07
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 29.11.2007 19:13
Bydliště: OstraVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Info - neony a blinkry

Příspěvek od mahonny07 »

no vyhlaska je vyhlaska, ale ja jezdim porad s zozsvicenyma neonama, jezdim trasy ostrava - opava, v klidu maji me urcite i na hafo kamerach a jezdim tak uz mesic a nic z toho nemam, mam zneme na cajtech a pak na uradech a ti mi vsichni rikali ze toto moc nezesi, jenom ze obcas se najde nejaky ten jedinec kteremu to vadi, hold je to risk, ale za ten efekt to stoji. jedine kde si nejsem jisty je technicka, prijel tam jeden tytek a mel jeden trubicak ve predu a oni ho vyhodili ze az to sunda tak at prijede, tak ted nevim jestli se to musi pred technickou odmontovat nebo ne.

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Info - neony a blinkry

Příspěvek od Stepix »

mahonny07 píše:no vyhlaska je vyhlaska, ale ja jezdim porad s zozsvicenyma neonama, jezdim trasy ostrava - opava, v klidu maji me urcite i na hafo kamerach a jezdim tak uz mesic a nic z toho nemam, mam zneme na cajtech a pak na uradech a ti mi vsichni rikali ze toto moc nezesi, jenom ze obcas se najde nejaky ten jedinec kteremu to vadi, hold je to risk, ale za ten efekt to stoji. jedine kde si nejsem jisty je technicka, prijel tam jeden tytek a mel jeden trubicak ve predu a oni ho vyhodili ze az to sunda tak at prijede, tak ted nevim jestli se to musi pred technickou odmontovat nebo ne.
ty jsi dobrej blázen, je to asi kraj od kraje, tady by ti za to napařili pokutu jako blázen a pak už by tě stavěli pokaždý, co bys je jen minul :wink: a na technickou s tim nelez, to nema na autě co dělat :!: odpojit kablíky a sundat trubice je otázka hoďky...

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Info - neony a blinkry

Příspěvek od KaCzaba »

nechci tady rozpoutavat flame,nebo nejakou obsahlou debatu o nicem,ale kde ve vyhlasce je primo zakazane ze neony byt na aute nesmi?u nas to porad funguje ze co neni zakazane je defacto povolene.a o barve svetel je zminka v tom smyslu,ze do predu smis svitit bile a zlute,do stran oranzove a dozadu cervene.
takze to sice organi muzou chtit postihovat,ale zase tak pevny v kramflecich si taky byt nemuzou prece.ze si to jeden nacelnik mistniho oddeleni odpoledne,kdyz jede na nocni usmysli,kdyz uvidi jedno auto s neonama,jak u nej stoji hloucek lidi a par slecen k tomu,a on nasranej jede na dvanactku do prace,tak pak kazdymu pri predavani smeny bude bulikovat ze se u nich ve meste rozmohly ridici,co jezdi podsvideny ruznyma svetlama pod podvozkem a ze to maji vsichni flastrovat.beru to,kdyz to oslnuje,prosvedcuje dopredu z dalky pod naraznikem,ale kdyz je jen na silnici videt oblak barevneho svetla,tak kde je to napsane ze to menuze byt?

netrvam si na tom,ze to mam nastudovane,ze to proste tak je,jen je to muj nazor na danou situaci,a treba se najde nekdo,kdo ma vice nastudovany zakon,a rozum,ne mi rekne kde se da vycist ze je to proset vyhlaskou-silnicnim zakonem zakazane.
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
bossmartyn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 07.02.2008 22:03
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Info - neony a blinkry

Příspěvek od bossmartyn »

Ono spíš nejde o to, že se o neonech konkrétně nepíše, že by byly zakázaný (takže de facto povolený), ale nejsou homologovaný. A to ve vyhlášce je - co není homologovaný, nemá na autě co dělat. Samozrejmě pak záleží na situaci, člověku a tak, ale právo pokutovat maj vždycky, když svítíš a chytnou tě. Ani pak nemusíš svítit, ale podívaj se dolu, zeptaj se na homologaci a je to v pr....
takže mi najděte homologovaný neony a jdu do TOHO!!!!

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Info - neony a blinkry

Příspěvek od KaCzaba »

bossmartyn píše:Ono spíš nejde o to, že se o neonech konkrétně nepíše, že by byly zakázaný (takže de facto povolený), ale nejsou homologovaný. A to ve vyhlášce je - co není homologovaný, nemá na autě co dělat. Samozrejmě pak záleží na situaci, člověku a tak, ale právo pokutovat maj vždycky, když svítíš a chytnou tě. Ani pak nemusíš svítit, ale podívaj se dolu, zeptaj se na homologaci a je to v pr....
takže mi najděte homologovaný neony a jdu do TOHO!!!!

oukej,slovo do pranice.to je taky pravda....
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Info - neony a blinkry

Příspěvek od Stepix »

přesně o to jde, musí to být schválený k provozu na pozemních komunikacích a to podle mě v životě nemůže bejt.
vyhláška už ale nevím jak, ale upravuje osvětlení pod vozidlem, nebo nějakou výšku, kde můžou bejt světla umístěny, nebo jak může světlo zasahovat pod auto, už fakt nevim, ale jeden známej policajt mi o tom kdysi říkal, a že právě tímto je to napadnutelný :idea:

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Info - neony a blinkry

Příspěvek od KaCzaba »

Stepix píše:přesně o to jde, musí to být schválený k provozu na pozemních komunikacích a to podle mě v životě nemůže bejt.
vyhláška už ale nevím jak, ale upravuje osvětlení pod vozidlem, nebo nějakou výšku, kde můžou bejt světla umístěny, nebo jak může světlo zasahovat pod auto, už fakt nevim, ale jeden známej policajt mi o tom kdysi říkal, a že právě tímto je to napadnutelný :idea:

ta vejska je definovana treba na mlhovky a na svetla denniho sviceni.treba dalkovy muzes mit kdekoli.tusim,posilal mi to tu jiz jeden clubak
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
mahonny07
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 29.11.2007 19:13
Bydliště: OstraVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Info - neony a blinkry

Příspěvek od mahonny07 »

Stepix píše:
mahonny07 píše:no vyhlaska je vyhlaska, ale ja jezdim porad s zozsvicenyma neonama, jezdim trasy ostrava - opava, v klidu maji me urcite i na hafo kamerach a jezdim tak uz mesic a nic z toho nemam, mam zneme na cajtech a pak na uradech a ti mi vsichni rikali ze toto moc nezesi, jenom ze obcas se najde nejaky ten jedinec kteremu to vadi, hold je to risk, ale za ten efekt to stoji. jedine kde si nejsem jisty je technicka, prijel tam jeden tytek a mel jeden trubicak ve predu a oni ho vyhodili ze az to sunda tak at prijede, tak ted nevim jestli se to musi pred technickou odmontovat nebo ne.
ty jsi dobrej blázen, je to asi kraj od kraje, tady by ti za to napařili pokutu jako blázen a pak už by tě stavěli pokaždý, co bys je jen minul :wink: a na technickou s tim nelez, to nema na autě co dělat :!: odpojit kablíky a sundat trubice je otázka hoďky...
no mas pravdu je to fakt kraj od kraje, ale vcera me stopli cajti a jeste jednoho typka v honde mel takovy decentni tuning jen jeden neon vepredu a mel ho zaply a jel dost rychle a ti parchanti ho stopli i me....a mu vzali na miste technicak a to jsem jako nepochopil normalne mu nasli jako take chyby ze svitil a ze mu presahuje koncovka vyfuku a ze mu precnivaji prahy pres obrys vozidla....nazachapal jsem....a me ti stejni cajti pochvalili za to ze jsem prejel pres vsechny 3 radary 50 a ze mam v poradku povinnom vybavu, a jeste jsem od nich doslat vonavku do auta :-D a to jako mam vzadu na svetlech krytky taky mam koncovku a precuhujou mi prahy ale nejel jsem rychle no.....necht zijou antiradary :-D

Uživatelský avatar
mahonny07
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 29.11.2007 19:13
Bydliště: OstraVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Info - neony a blinkry

Příspěvek od mahonny07 »

KaCzaba píše:
Stepix píše:přesně o to jde, musí to být schválený k provozu na pozemních komunikacích a to podle mě v životě nemůže bejt.
vyhláška už ale nevím jak, ale upravuje osvětlení pod vozidlem, nebo nějakou výšku, kde můžou bejt světla umístěny, nebo jak může světlo zasahovat pod auto, už fakt nevim, ale jeden známej policajt mi o tom kdysi říkal, a že právě tímto je to napadnutelný :idea:

ta vejska je definovana treba na mlhovky a na svetla denniho sviceni.treba dalkovy muzes mit kdekoli.tusim,posilal mi to tu jiz jeden clubak
no ta vyska u mlhovek je presne stanovene minimum a tak samo pro dalkace.......ale co si budeme povidat ja mam mlhovky dane nize zej je urceno zakonem jelikoz by mi to zasahovalo do disainu vozidla a az pujdu na techniku tak staci prehodit jen dratky u vypinace svetel aby se svetla zapinaly pri dennim sviceni a na tu uz mi nemuzou rict nic :-D .....no a jeste jsem se bavil s nezavylimi cajty ...teda slecnou policistkou a ta mi rikala ze jim namontovane neony nevadi ale svitit s nima muzu jedine kdyz stojim...provokatimne jsem se zeptal jesli jako je treba muzu zapnou treba na sekundu na stopce nebo kdyz stojim na krizovatce na cernenou a ona dodala ze kdyz stojim a mam vyply motor. ale muj nazor je tento: ze zalezi najedincich a jestli budou mit blbou naladu tak si na nas vzdy neco najdou a neony nebudou k tomu potrebovat.

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: Info - neony a blinkry

Příspěvek od vento »

ne ventista ale vento :wink: ty čiré s mlhovkou tady ještě jedny mam tak jestli chceš mužu ti je poslat zapojení není až tak složité o neonech si myslim ze je to tuzing teda jestli nemas show car
http://www.baterky-levne.cz Přivezu vám autodoplnky z DE ,nakupuji také na e-Bay

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“