Rada ohledne Tria

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Rada ohledne Tria

Příspěvek od mephik »

Kluci ptam se vas protoze me to pekne nastvalo - ukradli mi predni čiré trio - skoda 14stovek :( :( sem z toho na prasky ..... ale nevite jak to tam prichytit tak aby s tim mel zlodej vetsi praci nez jen tu ze veme sroubovak vyloupne to a ustrihne kabely ??? pro nej je to prace a pul minuty a ja si na to vydelavam cele 3dny v praci - moc me to stve - chci si je tam casem davat zpatky ale nechci aby mi to zase čorli ...Diky za nazory !

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada ohledne Tria

Příspěvek od KaCzaba »

to jsi dalsi.ty ciry se nejka kradou .jeste ze je tam nenam :(

nevim,zatim jsem to neresil.jenze vis jak to je.kdyz ti neco budou corovat a pujde to ztuha tak zaberou ,snad to pujde a neco ti ulomi.takze to stejne ty z*rdi z*urvi

treba ti da nekdo vedet jak to ma reseny.
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
PAJEC
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sev. morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada ohledne Tria

Příspěvek od PAJEC »

mněl jsi je i s mlhovkou?jestli ti ji taky vzaly.Ja je zrovna budu dávat na auto,a ted jsem dostal strach :D

Uživatelský avatar
diezzzel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 01.12.2007 21:59
Bydliště: Třeboň

Re: Rada ohledne Tria

Příspěvek od diezzzel »

jo jo trio jde ven uplne samo, to meli vyřešit nějak jinak...taky se bojim abych o ne neprisel a nejen o ně.Nedávno mi nějaká ku*va urvala antenu :(

Uživatelský avatar
matys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 661
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VW údolí pod Ještědem
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada ohledne Tria

Příspěvek od matys »

To mě mrzí budeme muset něco vymyslet,zrovna když je chci dávat na auto a ty přijdeš s tímhle.
Obrázek

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada ohledne Tria

Příspěvek od napster »

matys píše:To mě mrzí budeme muset něco vymyslet,zrovna když je chci dávat na auto a ty přijdeš s tímhle.

Taky jsem si je objednal od Venta,nebo Ventisty :lol: Pryskyřice všechno jistí a pokud mi někdo bude chtít ukrást trio,tak bude muset i s nárazníkem :lol:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
diezzzel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 01.12.2007 21:59
Bydliště: Třeboň

Re: Rada ohledne Tria

Příspěvek od diezzzel »

napster píše:
matys píše:To mě mrzí budeme muset něco vymyslet,zrovna když je chci dávat na auto a ty přijdeš s tímhle.

Taky jsem si je objednal od Venta,nebo Ventisty :lol: Pryskyřice všechno jistí a pokud mi někdo bude chtít ukrást trio,tak bude muset i s nárazníkem :lol:
zalep to a žárovku už nevyměníš :mrgreen: :lol:

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada ohledne Tria

Příspěvek od napster »

diezzzel píše:
napster píše:
Taky jsem si je objednal od Venta,nebo Ventisty :lol: Pryskyřice všechno jistí a pokud mi někdo bude chtít ukrást trio,tak bude muset i s nárazníkem :lol:
zalep to a žárovku už nevyměníš :mrgreen: :lol:

Já tam dam místo žárovky diovovou žárovku :wink: Já si to tam jen lehce kápnu,protože vim,jaká je pryskiřice svi*ě,zalepoval jsem u Felicie pickup zámek na korbě a blbě jsem ho tam dal,tak jsem ho chtěl vyndat,tak jsem místo toho urval číst dveří včetně zámku :lol:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
PAJEC
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sev. morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada ohledne Tria

Příspěvek od PAJEC »

napster píše:
diezzzel píše: zalep to a žárovku už nevyměníš :mrgreen: :lol:

Já tam dam místo žárovky diovovou žárovku :wink: Já si to tam jen lehce kápnu,protože vim,jaká je pryskiřice svi*ě,zalepoval jsem u Felicie pickup zámek na korbě a blbě jsem ho tam dal,tak jsem ho chtěl vyndat,tak jsem místo toho urval číst dveří včetně zámku :lol:

a co když budeš muset dávat tažné oko? :lol:

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada ohledne Tria

Příspěvek od JaSk »

PAJEC píše: a co když budeš muset dávat tažné oko? :lol:
Tyhle káry to nepotřebujou, sou absolutně bezporuchový, to nevíš? :D
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada ohledne Tria

Příspěvek od napster »

PAJEC píše:
napster píše:
Já tam dam místo žárovky diovovou žárovku :wink: Já si to tam jen lehce kápnu,protože vim,jaká je pryskiřice svi*ě,zalepoval jsem u Felicie pickup zámek na korbě a blbě jsem ho tam dal,tak jsem ho chtěl vyndat,tak jsem místo toho urval číst dveří včetně zámku :lol:

neseeeee*r :lol: jak píše JaSk: Tyhle káry to nepotřebujou, sou absolutně bezporuchový, to nevíš?

a kdyby přeci jenom se něco stalo,tak vždycky najdu něco,za co to uvážu :lol:


a co když budeš muset dávat tažné oko? :lol:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: Rada ohledne Tria

Příspěvek od mephik »

PAJEC píše:mněl jsi je i s mlhovkou?jestli ti ji taky vzaly.Ja je zrovna budu dávat na auto,a ted jsem dostal strach :D
no ja si tam mlhu chcel dodelavat ale nastesti sem to nestih :) - mel jsem tam jen imitaci ale i tak mi to stve

jinak jsem rad ze mi nepoku...vii lak a trio slo lehce ven kdyz to reknu blbe ale kdyby mi to nejak dodrabali bych byl nastvany 2x tolik :x ......

to asi pani z NDR nedomysleli s timto - ta pryskyrice neni spatna a priplatit si za diodove zarovky asi casem tak udelam pac origo se mi moc nelibi a neladi to s cirymi svetlomety ....

jinak koho sem odradil SORRY to jsem nemel v umyslu :D ale holt lidi sou takovy ........... :|

Uživatelský avatar
bossmartyn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 07.02.2008 22:03
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada ohledne Tria

Příspěvek od bossmartyn »

Ahoj,
no jak to tady čtu, nejsem zrovna moc nadšenej. zítra si pro čirý trio jedu a samozřejmě ho chci ihned hodit na auto. Vyndat to jde fakt lehce, bohužel tak i pro zloděje. Leda chytnout nějak z druhý strany na matičku, ale nemám moc představu, jak to tam vypadá, kolik je tam místa a tak. Zítra prozkoumám a zkusim něco vymyslet. Ta pryskyřice se jeví jako dobrá inspirace. Mě napadá, jestli znáte silikonový trubičky, tak silikon drží fest, ale při troše hraní se prostě odloupne. Pro zloděje by to znamenalo se u auta zdržet dýl a to už si rozmyslí, aby tam šašil se šroubovákem pět minut. A pro nás pět minut, když to budeme chtít vyměnit nic není, nebo ne? :-)

Uživatelský avatar
prochy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 25.09.2007 08:29
Bydliště: Praha, Tábor

Re: Rada ohledne Tria

Příspěvek od prochy »

njn ale kaczaba má recht když ti to bude chtít vzít tak ti to veme a je lepší když si veme jen trio. než kdyby ti k tomu zkur.il i nárazník. to máš jako když vybrali golfa mě zničil obě kliky a pak i zapalování. nemehlo. nic nevzal ale zničil na co šáhnul. to by snad bylo lepší nechat mu odemknuto aspon by zůstaly kliky :D
vw passat b7 2.0 tdi
vw bora 1.9 tdi

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: Rada ohledne Tria

Příspěvek od mephik »

prochaj111 píše:njn ale kaczaba má recht když ti to bude chtít vzít tak ti to veme a je lepší když si veme jen trio. než kdyby ti k tomu zkur.il i nárazník. to máš jako když vybrali golfa mě zničil obě kliky a pak i zapalování. nemehlo. nic nevzal ale zničil na co šáhnul. to by snad bylo lepší nechat mu odemknuto aspon by zůstaly kliky :D
no tak neco na tom asi bude ale zase na druhou stranu kdyz te vemu doslova tak kolik zlodeju jen zkousi jestli nekdo nezapomen zamknout a obchazi si jen tak kliky dokud mu jedna nepovoli :-) a tim ze to tam dame a nijak nezabezpecime podle me taky neni reseni ...aspon ten silikon bych tam videl a kdyz si to zkurvi to trio tak dobre mu tak aspon si ho ani on sam neuzije a spatne se mu bude prodavat :evil: ........ clovek si nemuze by nikdy nicim jisty spis se snazit rizikovym mistum uplne vyhybat a hlavne neparkovat vedle trojky co nema ciry trio !!!! :wink:

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“