Rada ohledne Tria

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
prochy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 25.09.2007 08:29
Bydliště: Praha, Tábor

Re: Rada ohledne Tria

Příspěvek od prochy »

což to je taky pravda mě vystresovali takovým stylem, že sem ho radši začal dávat na hlídané parkoviště a musím pak k bytu ještě dvě zastávky autobusem :oops: , řešil bych to jak už tu někdo psal normálně když zamknu tak do toho pustit proud kdyby dostal pár ran proudem tak by si to pak už rozmyslel líst někomu do auta.
vw passat b7 2.0 tdi
vw bora 1.9 tdi

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada ohledne Tria

Příspěvek od napster »

mephik píše:
prochaj111 píše:njn ale kaczaba má recht když ti to bude chtít vzít tak ti to veme a je lepší když si veme jen trio. než kdyby ti k tomu zkur.il i nárazník. to máš jako když vybrali golfa mě zničil obě kliky a pak i zapalování. nemehlo. nic nevzal ale zničil na co šáhnul. to by snad bylo lepší nechat mu odemknuto aspon by zůstaly kliky :D
no tak neco na tom asi bude ale zase na druhou stranu kdyz te vemu doslova tak kolik zlodeju jen zkousi jestli nekdo nezapomen zamknout a obchazi si jen tak kliky dokud mu jedna nepovoli :-) a tim ze to tam dame a nijak nezabezpecime podle me taky neni reseni ...aspon ten silikon bych tam videl a kdyz si to zkurvi to trio tak dobre mu tak aspon si ho ani on sam neuzije a spatne se mu bude prodavat :evil: ........ clovek si nemuze by nikdy nicim jisty spis se snazit rizikovym mistum uplne vyhybat a hlavne neparkovat vedle trojky co nema ciry trio !!!! :wink:

jj,tj taky pravda,před týdnem mi z auta někdo vzal poklice,uplně noví,jen jsem si je stříknul do čený a paprsky stříbrný a středy VW,Když jsem jel k hypernově,tak koukam Filcka a na ni moje poklice,tak jsem si je vzal zpátky a jemu jsem nacpal do zámku sirky,ať si to kretén užije a snad zjistí,že z golfu se nic nekrade :twisted:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada ohledne Tria

Příspěvek od KaCzaba »

a ten chudak za ne nekomu dal urco aspon 300 :mrgreen:
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
bossmartyn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 07.02.2008 22:03
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada ohledne Tria

Příspěvek od bossmartyn »

Tak, mám to za sebou. Akorát jsem přišel z garáže. Trio je na autě (mimochodem vypadá hodně dobře). Je ze dvou částí - takže tu kratší jsem přes pacičky přišrouboval vrutama - drží jako přibitá :-)
tu delší jsem do tý krátký zacvaknul a pohoda. Drží dobře obě. A oblepil to silikonem - po stranách, kde by to šlo teoreticky páčit. Dával jsem si pozor, abych tam toho nedal zbytečně moc. Housenka tam je, zblízka je i vidět. Bohužel trochu vada na vzhledu, ale na druhou stránku - když to bude někdo chtít, dá mu to hodně práce a věřim tomu, že to malý zlodějíčky odláká. A ten, kdo to bude chtít za každou cenu, stráví u toho dlouho a možná (si) to i poškodí. Když je nemůžu mít já, tak nikdo :wink:
zítra zkusim vyfotit a dát to sem, spíš než pro inspiraci, tak jak může dopadnout chudák s novym triem :P
zkusim nějakou barvou zamaskovat pokud možno co nejvíc ty housenky a snad to bude OK. Ale kdo na nekouká fakt zblízka, neuvidí to. Takže mám dobrej pocit. A pak že silikon se dává jen do koz :-)

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada ohledne Tria

Příspěvek od vento »

bossmartyn píše:Tak, mám to za sebou. Akorát jsem přišel z garáže. Trio je na autě (mimochodem vypadá hodně dobře). Je ze dvou částí - takže tu kratší jsem přes pacičky přišrouboval vrutama - drží jako přibitá :-)
tu delší jsem do tý krátký zacvaknul a pohoda. Drží dobře obě. A oblepil to silikonem - po stranách, kde by to šlo teoreticky páčit. Dával jsem si pozor, abych tam toho nedal zbytečně moc. Housenka tam je, zblízka je i vidět. Bohužel trochu vada na vzhledu, ale na druhou stránku - když to bude někdo chtít, dá mu to hodně práce a věřim tomu, že to malý zlodějíčky odláká. A ten, kdo to bude chtít za každou cenu, stráví u toho dlouho a možná (si) to i poškodí. Když je nemůžu mít já, tak nikdo :wink:
zítra zkusim vyfotit a dát to sem, spíš než pro inspiraci, tak jak může dopadnout chudák s novym triem :P
zkusim nějakou barvou zamaskovat pokud možno co nejvíc ty housenky a snad to bude OK. Ale kdo na nekouká fakt zblízka, neuvidí to. Takže mám dobrej pocit. A pak že silikon se dává jen do koz :-)
jen nevim jak to vyresis kdyz ti auto bude nepojizdne pod pravym blinkrem je dira na tažné oko
http://www.baterky-levne.cz Přivezu vám autodoplnky z DE ,nakupuji také na e-Bay

Uživatelský avatar
prochy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 25.09.2007 08:29
Bydliště: Praha, Tábor

Re: Rada ohledne Tria

Příspěvek od prochy »

má pravdu předsedo :lol:
vw passat b7 2.0 tdi
vw bora 1.9 tdi

Uživatelský avatar
bossmartyn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 07.02.2008 22:03
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada ohledne Tria

Příspěvek od bossmartyn »

Ahoj, tak jsem to dneska ráno nakonec oblepil celý. Není to zase tak hrozný. Samozřejmě ten silikon (mimochodem nejedná se o ten stavařskej v kartuši, ale o tyčinky a nanášení žhavicí pistolí) chci ještě trochu srovnat a nabarvim ho podél světel barvou vozu. Na první pohled by to nemělo být vůbec znát. Dám pak zase vědět, připojim i foto a když to bude k světu, nechám si to třeba patentovat :-)
když to bude vypadat děsně, asi zapláču :cry:
No a s tim tažnym - to je taky otázka, na co narazí člověk častěji. Jestli na zloděje nebo na poruchu. Spíš si myslim, že se prodraží zloděj. Když budu mít poruchu, mám nějaký asistenční služby a naložit mě může s odtahovkou i pozadu.
Ale trojkový golfy jsou bezporuchový, už to tu někdo psal :wink:
Přílohy
P3130015.jpg

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada ohledne Tria

Příspěvek od KaCzaba »

zrovna mi prestal blikat LP blinkr.....je to jen blbej kontak pac zaklepu tak jde ale pak pri dalsim zapnitu uz nefacha.takze to jen vycvaknu a ocistim kontakt zarovky.jak to budete delat vy?
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
bossmartyn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 07.02.2008 22:03
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada ohledne Tria

Příspěvek od bossmartyn »

I na to jsem koukal - hlavně kvůli výměně blinkru jsem to zjiš'toval dřív, než jsem nanesl první kapku silikonu. Dostanu se tam z druhý strany, od motoru. Je tam celkem dost prostoru, budu muset jen trochu natáhnout ruku. V tom problém nevidím.

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada ohledne Tria

Příspěvek od KaCzaba »

ja mam ruce kratky a pod autem se mi nevejdou :mrgreen:
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“