GT - lišty

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Smallpuck
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 25.09.2007 11:45
Bydliště: Rumburk

GT - lišty

Příspěvek od Smallpuck »

Pánové nevíte jestli je možné sundat ty plastový lišty okolo prahů a blatníků. Mám to všude různě popraskaný a každou chvíli to zacvakávam zpět. Nějak se mi to přestává líbit. :evil: Nezustanou po nich nějaký díry v blatníku nebo prahu a případně jak ty díry zadělat! Díky za rady. :wink:
VW Golf GT TDI 81kW

Uživatelský avatar
jhn
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ml. Boleslav

Re: GT - lišty

Příspěvek od jhn »

v blatníku a v prahu ti díry nezůstanou, v klidu to můžeš sundat, jedinej problem je s tim, že pokud máš originál lemy tak ty jsou v kuse s těma kraťoučkejma kouskama bočních lišt co jsou na blatnících...
ICQ: 236-929-455, e-mail: jhn.s@post.cz

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GT - lišty

Příspěvek od JaSk »

A další problém je v tom, co bude pod nima, ať už jde o korozi nebo světovou zásobu silikonu jako "orpav" původního majitele :roll:, ne že bych ti to přál, třeba to tam bude čistý :wink:
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: GT - lišty

Příspěvek od Stug »

JaSk píše:A další problém je v tom, co bude pod nima, ať už jde o korozi nebo světovou zásobu silikonu jako "orpav" původního majitele :roll:, ne že bych ti to přál, třeba to tam bude čistý :wink:
Já to lepil silikonem taky když mi to u český lípy na borský ulici ulítlo někam do pole a zjistil jsem, že tam už nejsou nejtky.
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“