strešné nosiče Variant

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
corso03
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

strešné nosiče Variant

Příspěvek od corso03 »

Páni,
chcem demontovať strešné nosiče z Varianta, ale neviem ako......a ďaľšia vec, zostanú v strešnej lište diery? Ako sa to dá vyriešiť?

Dík.....

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: strešné nosiče Variant

Příspěvek od napster »

jo zůstanou.Kup si na to záslepky.Ty maj myslim ve VW servisu.Nebudeš potom chtít prodat hagusy?? :lol:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
corso03
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: strešné nosiče Variant

Příspěvek od corso03 »

Ak sa mi to podarí, tak ti ich dám zadara...... poprípade, mám kaput pravé spätné zrkadlo (el.).....ak by si o nejakom vedel......
Demontuje sa to z vnútra?

Uživatelský avatar
corso03
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: strešné nosiče Variant

Příspěvek od corso03 »

Zajtra sa na to pozriem.....

Zatiaľ dík.....

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: strešné nosiče Variant

Příspěvek od napster »

OK.Pokud je sundáš,tak je vezmu.Táta jezdi na Slovensko někam do Bitči,nebo jak se to píše.Nebo kdyžtak poštou.To by bylo jedno. :D
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
bembas
Závodník
Závodník
Příspěvky: 641
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín

Re: strešné nosiče Variant

Příspěvek od bembas »

Já mám ve stropnici záslepky,které vycvaknu,a mám pod něma matky,co drží hagusy
VW Sharan 1.9 Tdi 4motion
VW touareg 3.0Tdi 176kw

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: strešné nosiče Variant

Příspěvek od Stepix »

bembas píše:Já mám ve stropnici záslepky,které vycvaknu,a mám pod něma matky,co drží hagusy
má pravdu ten chlapec :idea:

Uživatelský avatar
corso03
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: strešné nosiče Variant

Příspěvek od corso03 »

Tak som sa bol na to pozrieť......je to úplne jednoduché, mám tam v stropnici kruhové záslepky k maticiam. Už len zohnať vonkajšie záslepky a demontujem to.
Mám to auto len pár dní, tak som to nemal všetko prekukané. Prinajhoršom, ak nezoženiem záslepky originál, nemal by byť problém nejaké slušné aj vyrobiť.
Možno sa pozriem aj po nejakej zachovalej stropnici, pretože mám pocit, že ten chlápek predtým, vozil v kufrovom priestore psa. A je tam trochu natrhlá......a zadná fólia na okne doškrabaná ako od pazúrov.
A čo ma sere najviac, majiteľ bol fajčiar.....a je to v tom aute cítiť.Takže ma čaká na jar kompletné interiérové vyhazov.....ja síce fajčím, ale v aute ani náhodou.
Nemáte niekto foto, ako to vo Variante vyzerá so športovými sedačkami? :lol:

Kluci, dík za pomoc.

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: strešné nosiče Variant

Příspěvek od napster »

corso03 píše:Tak som sa bol na to pozrieť......je to úplne jednoduché, mám tam v stropnici kruhové záslepky k maticiam. Už len zohnať vonkajšie záslepky a demontujem to.
Mám to auto len pár dní, tak som to nemal všetko prekukané. Prinajhoršom, ak nezoženiem záslepky originál, nemal by byť problém nejaké slušné aj vyrobiť.
Možno sa pozriem aj po nejakej zachovalej stropnici, pretože mám pocit, že ten chlápek predtým, vozil v kufrovom priestore psa. A je tam trochu natrhlá......a zadná fólia na okne doškrabaná ako od pazúrov.
A čo ma sere najviac, majiteľ bol fajčiar.....a je to v tom aute cítiť.Takže ma čaká na jar kompletné interiérové vyhazov.....ja síce fajčím, ale v aute ani náhodou.
Nemáte niekto foto, ako to vo Variante vyzerá so športovými sedačkami? :lol:

Kluci, dík za pomoc.

Jojo.Taky poznam,když v autě někdo kouří.Nažloutlý okna,strop a smrad.Já sice kouřim,ale ne v autě.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: strešné nosiče Variant

Příspěvek od prigi »

Radím ti nedělej to... Já to chtěl udělat taky. Hagusy se mi nelíbí ale nakonec jsem se s něma smířil. Ty záslepky jsou pěkně napytel měl jsem je v ruce a moc důvěry ve mě nebudily. Každej s kým jsem se o tom bavil tak mi jako nejlepší variantu radil zavaření střechy a nový gumy - který prej chcou trochu víc zručnosti při lepení!!! Myslím že na tom něco je...
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: strešné nosiče Variant

Příspěvek od napster »

prigi- Včera jsem se o tom bavil s jhn a ty gumy ve kterých jsou ty hagusy,tak jsou na jedno použití.Chtěl jsem je tam dát,ale asi je tam taky nedam.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: strešné nosiče Variant

Příspěvek od prigi »

napster píše:prigi- Včera jsem se o tom bavil s jhn a ty gumy ve kterých jsou ty hagusy,tak jsou na jedno použití.Chtěl jsem je tam dát,ale asi je tam taky nedam.
No to je právě to. Když jsem měl auto kolem vánoc v servisu tak mi bylo řečeno totéž že znovu lepená guma vydrží do první změny teplot přez 10° pak to sice vypadá jakž takž normálně, ale začne pískat vítr a týct do dveří. Nová prej o něco dýl. Údajně se to ve fabrice lepilo jaksi za tepla... ty krytky vapadaly fakt divně. Navíc ač hodně nerad musím říct že praktický hledisko hagů je značný.( sice jsem je za rok co rakev mám využil jen jednou ale bylo to jednodušší než bez nich.
Ale pořád si myslím že to bez hagů vypadá líp a závidím všem kdo je nemaj.

corso03 Pokud budeš měnit stropnici tak mě teď ignoruj: Do těch šedých krytek co máš vevnitř moc nelez nebo ti začnou vypadávat jako mě já je furt někde lovím po podlaze. btw. docal slušně místo nich pasujou soňácký výškový repráky ;)
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Uživatelský avatar
corso03
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: strešné nosiče Variant

Příspěvek od corso03 »

No, dík za rady.....asi dosť pravdy je. Asi za týždeň auto odstavím a cez víkendy budem na ňom robiť. Budem mať do práce celkom slušnú náhradu (Citroen C4.....robím totiž v PSA a bola tam dobrá zľava) :lol: ..... Ak sa dostanem aj k tomu, aby som strechu zavaril, budem rád.....ak nezoženiem slušné záslepky, zatiaľ tam tie hagusy nechám, ale "napster", sľúbil som ti ich.....pokiaľ nedostaneš moje, zoženiem ti ich na niektorom vrakovisku u nás (budem tam teraz dosť chodiť .....a veľa vecí sa tam "dá").

Ešte raz dík....

Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: strešné nosiče Variant

Příspěvek od prigi »

corso03 píše:No, dík za rady.....asi dosť pravdy je. Asi za týždeň auto odstavím a cez víkendy budem na ňom robiť. Budem mať do práce celkom slušnú náhradu (Citroen C4.....robím totiž v PSA a bola tam dobrá zľava) :lol: ..... Ak sa dostanem aj k tomu, aby som strechu zavaril, budem rád.....ak nezoženiem slušné záslepky, zatiaľ tam tie hagusy nechám, ale "napster", sľúbil som ti ich.....pokiaľ nedostaneš moje, zoženiem ti ich na niektorom vrakovisku u nás (budem tam teraz dosť chodiť .....a veľa vecí sa tam "dá").

Ešte raz dík....
Tak to držím palce ať se daří. Dej vědět jak jsi dopadl.)
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“