VW Vento a čirá světla

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Vento a čirá světla

Příspěvek od vento »

ty AE umim za 4000,-(co ma ventista)
http://www.baterky-levne.cz Přivezu vám autodoplnky z DE ,nakupuji také na e-Bay

Uživatelský avatar
Wintidy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 16.02.2008 20:42

Re: VW Vento a čirá světla

Příspěvek od Wintidy »

Runcajz píše:Netreba tam prerábať nič. Inak, ja som si teraz objednal tieto, tak som zvedaví ako to bude vyzerať... http://www.f2tuning.cz/produkt/6995-cir ... l?katID=35 Potom hodím foto...

Určitě dej foto, taky řeším jestli jít do barvy nebo klasika chrom, i když i ty Angely jsou na Ventu In
Mám Golfa s baťohem, ale že se do něj vejde
VW Vento; VW Bora Variant

Uživatelský avatar
Wintidy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 16.02.2008 20:42

Re: VW Vento a čirá světla

Příspěvek od Wintidy »

vento píše:ty AE umim za 4000,-(co ma ventista)

Angely v za čtyřku v jakémkoliv barevném provedení???
A ty angely jsou s tou záslepkou pro motorek, jak tvrdí kluci viz příspěvky někde nahoře???

A co ty čiré, tuším že je dělá Sonar???
Mám Golfa s baťohem, ale že se do něj vejde
VW Vento; VW Bora Variant

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Vento a čirá světla

Příspěvek od RomeoMontek »

U těch světel se nic nemění(to je i jedna z podmínek pro to aby dostaly homologaci).

No akorát tím, že klasický světla na Ventu jsou 1xH4 ve světle a ty čočky i angely jsou 2xH7 tak tam je "malinkej problémek", že když vlastně rozsvítíš dálky, tak se ti u H4 rožhne vlákno na jedný žárovce, když dáš 2xH7 tak zhasne tlumený a rozsvítí se jen dálkový....proto u angelů se dodává takovej plíšek, který zacvakneš do pojistkový skříňky a tak to vlastně propojíš tak aby ta tlumená H7 nezhasínala a jen se přisvěcovala dálka.

K InPru čočkám to nedodávají, takže by sis ten plíšek musel vyrobit podle návodu, jenž sem dával sem někde do rady a.... a nebo si říct někomu kdo koupil angely(i na G3), kde výrobce dává ty plíšky 2:-)

To je jediný co bys měl vědět!

Jinak čočky In_PRO mají určitě všechny to místo na motorek a klasický angely taky...

Jinak opravdu to hoň přes klubáka vento - umí super ceny(podle mě levněc to nejde) a člověk je to spolehlivej. Akorát mu chce napsat co chceš a on ti pošle cenu. takhle funguje:-)

http://www.in-pro.de záložka design \scheinwerfen \ VW \ vento

a ty angely maj všude - barvy černá\chrom\modrá :-)

Tak si vyber, pošli vento\vi co chceš, pošle cenu...
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
Wintidy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 16.02.2008 20:42

Re: VW Vento a čirá světla

Příspěvek od Wintidy »

RomeoMontek píše:U těch světel se nic nemění(to je i jedna z podmínek pro to aby dostaly homologaci).

No akorát tím, že klasický světla na Ventu jsou 1xH4 ve světle a ty čočky i angely jsou 2xH7 tak tam je "malinkej problémek", že když vlastně rozsvítíš dálky, tak se ti u H4 rožhne vlákno na jedný žárovce, když dáš 2xH7 tak zhasne tlumený a rozsvítí se jen dálkový....proto u angelů se dodává takovej plíšek, který zacvakneš do pojistkový skříňky a tak to vlastně propojíš tak aby ta tlumená H7 nezhasínala a jen se přisvěcovala dálka.

K InPru čočkám to nedodávají, takže by sis ten plíšek musel vyrobit podle návodu, jenž sem dával sem někde do rady a.... a nebo si říct někomu kdo koupil angely(i na G3), kde výrobce dává ty plíšky 2:-)

To je jediný co bys měl vědět!

Jinak čočky In_PRO mají určitě všechny to místo na motorek a klasický angely taky...

Jinak opravdu to hoň přes klubáka vento - umí super ceny(podle mě levněc to nejde) a člověk je to spolehlivej. Akorát mu chce napsat co chceš a on ti pošle cenu. takhle funguje:-)

http://www.in-pro.de záložka design \scheinwerfen \ VW \ vento

a ty angely maj všude - barvy černá\chrom\modrá :-)

Tak si vyber, pošli vento\vi co chceš, pošle cenu...

Dík za info, je to super. Asi si spíš vyberu angely, psal jsem Ventistovi, jakou barvu tam má osazenu, ale ještě nepsal. Mám modrý Vento, tak bych tam zkusil možná i ty modrý, ale zatím se rozhoduju.
Mám Golfa s baťohem, ale že se do něj vejde
VW Vento; VW Bora Variant

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Vento a čirá světla

Příspěvek od RomeoMontek »

Ventista má bordaux(bordový) Vento a má černý angely.
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
Ventista
Profík
Profík
Příspěvky: 985
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovwice
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Vento a čirá světla

Příspěvek od Ventista »

RomeoMontek píše:Ventista má bordaux(bordový) Vento a má černý angely.
Romeo je borec a řekl to za mě :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
Wintidy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 16.02.2008 20:42

Re: VW Vento a čirá světla

Příspěvek od Wintidy »

To Ventista a RomeoMontek:
A co byste si k modré /světlá/ dali vy???
Není to moc nápadné, modrá k modré???
A jak se zlepšila svítivost oproti klasické původní lampě s tou čirou a H7???
Mám Golfa s baťohem, ale že se do něj vejde
VW Vento; VW Bora Variant

Uživatelský avatar
Ventista
Profík
Profík
Příspěvky: 985
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovwice
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Vento a čirá světla

Příspěvek od Ventista »

Wintidy píše:To Ventista a RomeoMontek:
A co byste si k modré /světlá/ dali vy???
Není to moc nápadné, modrá k modré???
A jak se zlepšila svítivost oproti klasické původní lampě s tou čirou a H7???
To vis nejni to origo svítivost jakš takš,modrou bych nedaval dal bych chrom ale zalezi na tobě
Obrázek

Uživatelský avatar
Wintidy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 16.02.2008 20:42

Re: VW Vento a čirá světla

Příspěvek od Wintidy »

Ventista píše:
Wintidy píše:To Ventista a RomeoMontek:
A co byste si k modré /světlá/ dali vy???
Není to moc nápadné, modrá k modré???
A jak se zlepšila svítivost oproti klasické původní lampě s tou čirou a H7???
To vis nejni to origo svítivost jakš takš,modrou bych nedaval dal bych chrom ale zalezi na tobě
Tím chceš říct, že origo takového vrapaté sklo svítilo s H4 líp než angely???
Mám Golfa s baťohem, ale že se do něj vejde
VW Vento; VW Bora Variant

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Vento a čirá světla

Příspěvek od RomeoMontek »

Hele já sem původně chtěl modré angely..ale to sem byl v době, kde světla stály kolem 10-12t Kč..no a najednou se v SRN objevili čirý in-pro. Tak sem se díval na fotkly a říkal sem..angely má kde kdo..když už teda tolik peněz mám vyhodit do luftu tak koupím ty in-pro.

Já si myslím, že na světle modrý vento to bude pecka(já mám tmavě modrou perleť:-) )

CO se týče svítivosti, psal sem, že neodpovídám..ale zkusím teda něco napsat...ty moje čočky svítí o něco míň do dálky a do hran..ale zase to světlo je před autem lepší - prostě je ohraničený tou čočkou a jasný..ale nemám fotku původního takže ti to neporovnám a abych se montoval se starejma světlama:-) to nechtěj:-)

Přikládám foto dálkovejch, ale klasické žárovky, žádný osram night braker:-) foto jen s tlumenejma mám jen za husté mlhy, kde není videt nic:-)

Hele jestli máš světla už dýl tak si budeš připadat, že se před tebou rozsvítilo,pokud jsou nějaký novější tak nadšenej nebudeš..možná naopak...

Jak svítí Angely ti nepovím...
Přílohy
DSC00056.JPG
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
Wintidy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 16.02.2008 20:42

Re: VW Vento a čirá světla

Příspěvek od Wintidy »

Čekal jsem, že ta svítivost bude lepší. Mám klasiky a zvažoval jsem, že tam hodím HID přestavbu xenon. Ale jednak mě odrazovali a říkali, že to má cenu jen u čirých skel a jednak, že k tomu, aby tam byly xenony, je třeba mít ostřikovače světel a v nejlepším případě hmotnostní čidlo pro náklon při různém zatížení.
Tak jsem si myslel, že možná postačí čiré světlo a kvalitní žárovky :cry:
Do klasik jsem namontoval H4 Silverstar a ještě jsem to následně vyměnil za Night breaker.
Ty silvestary jsou dobrý, svítivost se určitě zvýšila oproti těm klasikám, co koupíš v obchodě.
Ale u Night breakeru mi přišlo, že se zvýšil dosvit ale svítivost kolem vozu moc né.
Hold xenony z toho neudělám.
Jsem docela zklamaný, z toho jak to z Ventistou popisujete. Čekal jsem že to bude jednoznačný kladný ohlas.
Tak že to budu zvažovat
Mám Golfa s baťohem, ale že se do něj vejde
VW Vento; VW Bora Variant

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Vento a čirá světla

Příspěvek od napster »

Wintidy píše:Čekal jsem, že ta svítivost bude lepší. Mám klasiky a zvažoval jsem, že tam hodím HID přestavbu xenon. Ale jednak mě odrazovali a říkali, že to má cenu jen u čirých skel a jednak, že k tomu, aby tam byly xenony, je třeba mít ostřikovače světel a v nejlepším případě hmotnostní čidlo pro náklon při různém zatížení.
Tak jsem si myslel, že možná postačí čiré světlo a kvalitní žárovky :cry:
Do klasik jsem namontoval H4 Silverstar a ještě jsem to následně vyměnil za Night breaker.
Ty silvestary jsou dobrý, svítivost se určitě zvýšila oproti těm klasikám, co koupíš v obchodě.
Ale u Night breakeru mi přišlo, že se zvýšil dosvit ale svítivost kolem vozu moc né.
Hold xenony z toho neudělám.
Jsem docela zklamaný, z toho jak to z Ventistou popisujete. Čekal jsem že to bude jednoznačný kladný ohlas.
Tak že to budu zvažovat

nejlepší kombinace jsou projektory a HID xenon.Jinak k náklonu světel podle váhy a ostřikovače na světla-Třeba u Octy II a roomstera je to nedořešený.Ráno pojedeš do práce,světla se ti seříděj podel hmotnosti.Pojedeš pro pár kamarádů a když k nim přijedeš,tak necháž běžet motor,oni nasednou do auta,ale světla se neseříděj podle váhy zůstanou seřizený tak,jako když si ráno vyjel z domova.A ostřikovače na světla nvm k čemu bych je tam specialně na xenony potřeboval.Jinak mám projektory a v nich HID sadu a policajti při kontrole chtěl vidět hlavně homologaci na světla a tam jim vždy řeknu,že ten xenon je už originál se světlama,že tomu nerozumim :lol: Jinak projektor svítí pěkně useknutě,takže to světlo nemá takový rozptyl nahoru,jediný,kdy s ním oslníš je,když jedeš do kopce a nahoře se to zhoupne,ale to dělá i halogenka.s xenonem vidim mnohem víc a už bych neměnil mám je vytočený trochu víc do stran a v pohodě a bez problému. jinak zde je foto xeny VS H1 žárovka http://album.volny.cz/screeny/browse.ph ... page=2#img je to HID 8000K H1
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Runcajz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: S L O V E N S K O - Malacky

Re: VW Vento a čirá světla

Příspěvek od Runcajz »

RomeoMontek píše:Hele já sem původně chtěl modré angely..ale to sem byl v době, kde světla stály kolem 10-12t Kč..no a najednou se v SRN objevili čirý in-pro. Tak sem se díval na fotkly a říkal sem..angely má kde kdo..když už teda tolik peněz mám vyhodit do luftu tak koupím ty in-pro.

Já si myslím, že na světle modrý vento to bude pecka(já mám tmavě modrou perleť:-) )

CO se týče svítivosti, psal sem, že neodpovídám..ale zkusím teda něco napsat...ty moje čočky svítí o něco míň do dálky a do hran..ale zase to světlo je před autem lepší - prostě je ohraničený tou čočkou a jasný..ale nemám fotku původního takže ti to neporovnám a abych se montoval se starejma světlama:-) to nechtěj:-)

Přikládám foto dálkovejch, ale klasické žárovky, žádný osram night braker:-) foto jen s tlumenejma mám jen za husté mlhy, kde není videt nic:-)

Hele jestli máš světla už dýl tak si budeš připadat, že se před tebou rozsvítilo,pokud jsou nějaký novější tak nadšenej nebudeš..možná naopak...

Jak svítí Angely ti nepovím...
Počuj, máš pri dialkových svetlách zopnuté všetky 4 čočky? Ak áno, ako si to prerobil?

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Vento a čirá světla

Příspěvek od RomeoMontek »

Jojo svítím při dálkovejch 4 čočkama:-)

Jednoduchý, popisuju to o kousek výše...

jinak návod sem házel sem:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=3 ... a&start=15 a je to 3 příspěvek od vrchu.

Ve zkratce - plíšek dát do pojistkovky - je to na tom odkazu vyobrazeno v přílohách.

Plíšek dávají do angelů 2ks, takže pokud znáš někoho kdo si angely objednal, popros ho o jeden plíšek, pokud ne, je tam obrázek plíšku s jeho rozměrama.
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“